Backwards
Xbox Series X : کاربرد قابلیت Backwards چیست

در پست وبلاگ Xbox Wire ، جیسون رونالد (Jason Ronald) ، مدیر برنامه های Xbox ، در مورد پشتیبانی از قابلیت backwards برای Xbox Series X نوشت. کنسول نسل بعدی مایکروسافت از backwards برای بازی های اصلی Xbox ، Xbox 360 و Xbox One پشتیبانی خواهد کرد و رونالد قول میدهد تا هزاران عنوان دیگر نیز در روز اول در Xbox Series X قابل پخش خواهند بود. تکنیک های سازگاری جدید backwards باعث می شود بازی ها با وضوح بالاتر اجرا شوند و از پشتیبانی HDR که در ابتدا فاقد آن بود نیز استفاده شود.

قابلیت backwards

با بیش از ۱۰۰۰۰۰ ساعت تست بازی که قبلاً به پایان رسیده است ، هزاران بازی در حال حاضر در Xbox Series X قابل اجرا هستند ، از بزرگترین و سرسخت ترین ها تا کلاسیک های متفرقه و علاقه مندی های طرفداران همه و همه در Xbox Series X قابل اجرا هستند. بسیاری از ما در تیم Xbox روزانه با Xbox Series X بازی می کنیم زیرا این کنسول اصلی ماست و سوییچ بین بازی های نسل های مختلف یکپارچه است. تا زمانی که این کنسول را در تعطیلات عرضه کنیم ، تیم بیش از ۲۰۰،۰۰۰ ساعت وقت صرف کرده است تا اطمینان حاصل کند که کتابخانه بازی شما آماده است تا سریعاً وارد شوید.

سری X فقط بازی های قدیمی Xbox شما را اجرا نمی کند – همچنین باعث می شود ظاهر آنها بهبود یابد. رونالد نوشت:

بازسازی HDR

“این تیم راضی نبود که فقط به افزایش عملکرد سخت افزار تکیه کند تا تجربه بازی شما را بهبود ببخشد. Xbox Series X یک تکنیک جدید و نوآورانه بازسازی HDR ارائه می دهد که این پلتفرم را قادر می سازد به طور خودکار پشتیبانی HDR را به بازی ها اضافه کند. از آنجا که این تکنیک توسط خود پلتفرم اداره می شود ، به ما این امکان را می دهد تا HDR را با تأثیر صفر بر عملکرد بازی فعال کنیم و می توانیم همچنین آن را در عناوین Xbox 360 و عناوین اصلی Xbox که تقریباً ۲۰ سال پیش ، درست قبل از وجود HDR تولید شده است ، اعمال کنیم. “

رونالد افزود: سری X نوآوری هایی را در قابلیت سازگاری backwards به همراه خواهد داشت

که آن را در Xbox 360 و Xbox One نداشته

، از جمله تکنیک های جدیدی که باعث می شود

عناوین بیشتری حتی با وضوح بالاتر و کیفیت تصویر اجرا شوند

و در عین حال همچنان به اهداف هنری و چشم انداز اصلی عمل کنند.

سازندگان سری X توانایی دو برابر کردن نرخ فریم در بازی های خاص

و همچنین عناوین بالا را دارد

که از ۳۰ FPS تا ۶۰ FPS و ۶۰ FPS تا ۱۲۰ FPS اجرا می شود.

ویژگی quick resume

همه بازی های سازگار با backwards از ویژگی quick resume سری X نیز پشتیبانی می کنند و به شما امکان می دهد به سرعت بین بازی های چند گانه در هر چهار نسل Xbox حرکت کنید. quick resume یک ویژگی کنسول خواهد بود – بنابراین تمام بازیهایی که برای سری X منتشر می شوند ، به طور خودکار قادر خواهند بود بدون ورود توسعه دهنده از آن استفاده کنند.