valorant
Valorant : زمان انتشار مشخص شد + جزئیات

پس از بسته شدن نسخه آزمایشی ، Valorant ، بازی محبوب تیراندازی آنلاین Riot در تاریخ ۲ ژوئن برای اولین بار در دسترس خواهد بود. با این حال ، زمان عرضه واقعی بازی بستگی به منطقه شما دارد. در آمریکا ، بازی ۵ الی ۸ صبح در ۲ ژوئن در دسترس خواهد بود. طبق توئیتی که زمان آن را اعلام کرده ، این بازی ۷ ساعت زودتر در اروپا و ۱۳ ساعت زودتر در آسیا در دسترس خواهد بود.

LAUNCHING —

In 12 hours – Korea, Japan, and most of Asia-Pacific

In 18 hours – Europe, Turkey, MENA, Russia, and CIS countries

In 25 hours – North America, Latin America, and South America

EPISODE 1: IGNITION.

Valorant یک بازی تیراندازی رقابتی ۵ نفر در مقابل ۵ نفر است که شباهت زیادی به Counter-Strike: Global Offensive دارد ، البته به جز قدرتهای خاص شخصیت Overwatch که در این بازی وجود دارد. پس از انتشار رسمی بازی ، Riot اعلام کرده است که مجموعه ای از محتوای جدید را برای بازی از جمله نقشه ها ، حالت های بازی و شخصیت ها منتشر خواهد کرد. در طول نسخه آزمایشی بازی ، Riot بالانس های مختلفی برای بازی به کار برد و در جدیدترین بروزرسانی ، سلاح شخصیت های قدرتمندی مثل Sage و Cypher را با دقت تنظیم کرد تا شلیک گلوله ها موثرتر شود.

طی یک یا دو هفته گذشته ، Riot اطلاعیه های بیشتری را برای این بازی منتشر کرده است

و نشان می دهد که به عنوان بخشی از عرضه Valorant ،

مسابقات را نیز از طریق Twitch Rivals نیز حمایت می کند.

این استودیو همچنین توضیح داد که چگونه برنامه آنتی چیت (ضد تقلب) بازی Vanguard کار خواهد کرد ، و همچنین یک پست وبلاگ منتشر کرد که توضیح می دهد چگونه یک تیم میتواند اسکین های پرمیوم را بدست آورد.