قابلیت Smart Delivery :

یکی از قابلیت‌های کاربردی که توسط شرکت مایکروسافت در آخرین قسمت رویداد Inside Xbox معرفی شد قابلیت Smart Delivery بود.

مایکروسافت در این رویداد خود که به معرفی عناوین ترد پارتی اختصاص داشت از اولین عناوین، با قابلیت پشتیبانی از Smart Delivery رونمایی کرد. با استفاده از این قابلیت کاربرها قادر خواهند بود تا با یک ‌بار خرید بازی، این عنوان را بر روی هر دو کنسول نسل هشتم و نهمی شرکت مایکروسافت تجربه کنند و دیگر لازم نیست همچون نسل گذشته برای تجربه‌ی یک بازی برروی کنسول نسل هفتم و هشتمی خود، دوبار آن را خریداری کنند.

این موضوع تأییدی بر آن است که عناوین فرست پارتی مایکروسافت نیز از قابلیت Smart Delivery بهره‌مند خواهند شد. استودیوی سی دی پراجکت رد در گذشته نیز تأیید کرده بود که بازی Cyberpunk 2077 از این قابلیت پشتیبانی خواهد کرد، اما اکنون ما شاهد بازی‌های بیشتری مثل Assassin’s Creed Valhalla در لیست این عناوین هستیم. در لیست پایین شما می‌توانید بازی‌هایی که از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند را مشاهده کنید:

9 بازی از 15 بازی که در رویداد اخیر نمایش داده شد از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند و بقیه آن‌ها به صورت انحصاری برای خود کنسول ایکس باکس وان سری ایکس منتشر خواهد شد. در این میان شرکت الکترونیک آرتز به نظر می‌رسد با این قابلیت همراهی نمی‌کند و برای این موضوع محدودیت‌هایی برای بازی‌هایش ایجاد کرده است.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *