Reverse Collapse: Code Name Bakery
Reverse Collapse: Code Name Bakery : انتشار تریلر پیش نمایش

توسعه‌دهندگان عنوان اکشن نقش‌آفرینی Reverse Collapse: Code Name Bakery یعنی استودیو‌های X.D. Network و Sunborn Games تریلری از این عنوان را منتشر کردند که به پیش‌نمایش و تصاویر محیط بازی اشاره دارد.

ادامه سری Reverse Collapse

این بازی به گسترش داستان و گیم‌پلی بازی قبلی این سری تحت عنوان Reverse Collapse: Girls’ Frontline می‌پردازد و استودیوی Sunborn Games در تلاش است تا بار دیگر نام این سری را زنده کند و به بازسازی آن بپردازد. این نسخه‌ی جدید از سری Reverse Collapse دارای جلوه‌های بصری بسیار بهبودیافته، صداگذاری بهتر، داستان درگیرکننده و مکانیسم‌های جدید در بخش گیم‌پلی خواهد بود. بازی Reverse Collapse: Code Name Bakery بیشتر به داستان ارتباط این نسخه با سری قبلی و پیچش‌های روایت آن خواهد پرداخت.

مشاهده تریلر : (دانلود با کیفیت ۷۲۰p ، مشاهده در youtube)

داستان بازی Reverse Collapse: Code Name Bakery حدود ۳۰ سال پس از وقایع عنوان Reverse Collapse: Frontline Girls اتفاق می‌افتد. جهان به دلیل آلودگی، گرفتاری در جنگ و بحران منابع حیاتی در حال نابودی است. در جریان نجات جهان از نابودی و بازسازی آن، دو ائتلاف تازه‌تاسیس Antarctic Union و Union of Rossartrism Nations Coalition برای مقابله با ظلم وستم سازمانی که با پروژه‌ی Three Goddesses قصد نابودی جهان را دارد، متحد می‌شوند.

شخصیت اصلی بازی فردی به نام Mendo خواهد بود که یکی از رهبران اتحاد MID محسوب شده

و هم‌اکنون در یک ماموریت حیاتی در سرزمین‌های شمالی به سر می‌برد.

در حین یک ماموریت که وی تا حد کشته شدن پیش می‌رود،

دختری با موهای نقره‌ای به نام Jefuty او را از مهلکه نجات می‌دهد.

گیمرها به کنترل این دو شخصیت در سرزمین‌های شمالی خواهند پرداخت

و با دشمنان و سربازان سازمان URNC مقابله خواهند کرد.

در این مسیر باید دوستان و متحدان خود را پیدا کرده و از توطئه‌های سازمان URNC مطلع شوید تا بتوانید به موقع به جلوی آن‌ها را بگیرید.

این بازی برای پلتفرم های نینتندو سوییچ و پیسی منتشر خواهد شد.