The Final Fantasy 14 (XIV) Online: یک جشنواره هواداران Realm Reborn مخصوص شمال آمریکا برای سال 2020 لغو شد و آپدیت نسخه 5.3 حداقل برای یک ماه به تعویق افتاد. در پستی در انجمن های رسمی بازی ، Naoki Yoshida تهیه کننده و کارگردان این بازی هر دو مورد لغو و تأخیر آپدیت را با استناد به مشکلات ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 اعلام کرد.

جشنواره هواداران آمریکای شمالی ابتدا قرار بود در این ماه نوامبر پیش رو در سن دیگو برگزار شود. با این حال ، Yoshida می گوید که Square Enix در حال برنامه ریزی برای یک رویداد دیگر در آمریکای شمالی در نیمه اول سال 2021 است. برنامه هایی که به ترتیب در ماه های دسامبر و فوریه در ژاپن و اروپا برنامه ریزی شده اند ، همچنان پابرجا هستند اما Square Enix در حال نظارت دقیق اوضاع است.

در مورد آپدیت اصلی بعدی نسخه 5.3 ،

به دلیل پایین آمدن بهره وری کاری که با وجود کار از خانه صورت گرفته ،

از تاریخ انتشار اولیه خود در تاریخ 16 ژوئن به تأخیر می افتد.

آپدیت جدید The Final Fantasy 14

یوشیدا گفت: “اگر وضعیت معمولی نرخ توسعه محصولات را در نظر بگیرید ، تقریبا این نرخ به 100٪ نیز میرسید ، اما در حال حاضر این نرخ در حدود 85 الی 90٪ در ظرفیت توسعه قرار دارد.” این 10 درصد کاهش راندمان کاری ، بدلیل مشکلات کار در منزل و همچنین فشارهای کلی در تنظیم محیط کار جدید بوجود آمده – شکافی که می خواهیم با گذشت زمان ، بسته شود.”

تاریخ رسمی جدیدی برای آپدیت جدید The Final Fantasy 14 وجود ندارد ،

اما یوشیدا گفت که این آپدیت حداقل یک ماه به تاخیر می افتد.

با این حال تیم Square Enix امیدوار است تاخیر را تا حد ممکن کوتاه نگه دارد.

مشاهده تیزر آپدیت جدید : (دانلود با کیفیت 720p ، مشاهده در youtube)

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *