0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
راهنمای قوانین و مقررات

شرایط فروش اقساطی

کلیه محصولات خریداری شده  بصورت اقساطی از طریق شرکت لندو و شرکت والتا و شرکت ستاره بازی ایران صرفا با گارانتی ارایه میگردد و امکان فروش اقساطی کالا بدون گارانتی ممکن نیست.

زمان تحویل کالا اقساطی بسته به مراحل پرداخت در لیزینگ و بانک  ممکن است بین ۳ الی ۱۰ روز طول بکشد.

برخی قوانین مهم

 • در صورت مرجوعی کالا و لغو سفارش توسط مشتری ۳ درصد از کل مبلغ کالا برای کارمزد از مشتری کسر میگردد.
 • مرجوعی فقط شامل کاهای اکبند بوده و در صورت استفاده از کالا فروشگاه تحت هیچ شرایطی کالارا مرجوع نمیکند لطفا هنگام خرید دقت کنید.
 • زمان عودت وجه حداقل 1روز و حداکثر 3 روزکاری می باشد.
 • در صورتی که کالای ارسال شده دارای مشکل باشد، مشتری میتواند کالا را فقط به فقط تعویض کند و لغو سفارش ممکن نمی باشد و در صورت لغو مبلغ ۳ درصد از کل قیمت کالا جهت کارمزد کسر میگردد.
 • در صورتی که مشتری قوانین وب سایت ستاره ایران را نخوانده باشد و از ان اگاه نباشد؛ مسئولیت آن تماما بر عهده کاربر می باشد.
 • هر گونه اختلاف نظر بین فروشگاه و مشتری در صورتی که در قوانین وب سایت به آن اشاره ای نشده باشد توسط مراکز قضایی قابل پیگیری می باشد
 • و در صورتی که درباره آن در شرایط قوانین سایت اطلاع رسانی شده باشد تمام هزینه شامل هزینه وکلا، هزینه دادگاه و… و تمام مسئولیت آن بر عهده مشتری می باشد.
 • نظر به رقابتب بودن قیمتها هیچگونه فروش همکاری نداریم و در صورت خرید توسط همکار وجه طبق قوانین عودت می شود.
 • شرایط پرداخت در محل

  • پرداخت در محل تحویل فقط برای استان تهران شهر تهران امکان پذیر بوده و بقیه شهرها و استان ها باید از طریق پرداخت آنلاین اقدام به خرید بکنند.
  • دریافت کالا و مراحل دریافت وجه فقط به فقط جلوی درب واحد انجام میگیرد نه درب ساختمان یا در خیابان
  • از آنجا که تمامی ماموران تحویل پی اس استار دستگاه‏‏‌های کارت‌خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.
  • پرداخت در محل فقط برای سفارشات زیر ۵.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان میباشد. و در صورت بالاتر بودن مبلغ سفارش طبق قوانین شرکت پی اس استار پرداخت باید  انلاین انجام شود یا با هماهنگی به دفتر مرکزی مراجعه شود.

   پرداخت اینترنتی

   کاربران پی اس استار می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

   هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

   نحوه پرداخت اینترنتی

   برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به :

   • شماره کارت:  شماره ۱۶ رقمی روی عابر بانک
   • رمز دوم کارت یا رمز پویا: برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را وارد کنید.
   • CVV2: کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.
   • تاریخ انقضاء: تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

   شرایط بازگشت وجه

   اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

   • مشتری میبایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل میباشد را در حساب کاربری پی اس استار خود ثبت نماید. (در خصوص افراد زیر ۱۸ سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت میکند.)
   • در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد.یت
   • درصورتی که مشتری جهت عودت شماره کارت یا حساب به نام شخصی که حساب کاربری دارد و سفارش به نام ایشان است را اعلام کند اما خرید را با کارت دیگری انجام داده باشد شرکت مختار است که به کارت یا حساب فرد سفارش دهنده یا شخصی که پرداخت کرده عودت وجه را انجام دهد وپس از واریز وجه به هرکدام از کارت یا حساب ها، عودت انجام شده و  مشتری امکان پیگیری یا شکایت را نخواهد داشت.
   • مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود میپذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از پی اس استار، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را میپذیرد.
   • در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، پی اس استار مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.

   شرایط و قوانین خرید کنسول های پیش فروش

   بزرگترین فروشگاه اینترنتی کنسول های بازی در ایران (psstar.ir) جهت پایین آوردن قیمت کنسول های بازی برای رفاه حال مشتریان گرامی اقدام به پیش فروش برخی از محصولات کرده است.

   خرید این کنسول ها به منظور تایید این قوانین بوده و ثبت سفارش از طرف کاربر به معنی امضای الکترونیکی قبول این قوانین می باشد.

   قوانین خرید پیش فروش

   • فروشگاه متعهد بوده کالا را در مدت زمان درج شده در توضیحات محصول به دست خریدار برساند.
   • هیچگونه فروش همکاری نداریم برای کالاهای پیش فروش و در صورت خرید توسط هنمکار وجه طبق قوانین عودت می شود.
   • در صورت لغو خرید محصول پیش فروش از طرف خریدار پنج درصد (۵%) از کل مبلغ پرداخت شده، توسط فروشگاه برای جبران خسارت از خریدار کسر میگردد و باقی مبلغ حداکثر تا ۷۲ ساعت کاری به حساب خریدار واریز می شود. توجه لغو سفارش فقط با درخواست کتبی خریدار امکان پذیر می باشد.
   • حداکثر تعداد خرید پیش فروش یک دستگاه می باشد و درصورتی که بیش از یک دستگاه خریداری شود زمان ارسال در تعداد دستگاه ضرب می شود برای مثال برای 3 دستگاه 90 روزکاری می باشد همان امکان تاخیر 7 روزه
   • فروشگاه متعهد بوده که کنسول پیش فروش در زمان خرید توسط کاربر و زمان تحویل به ایشان بین ۳۰۰ الی ۵۰۰ هزار تومان زیر قیمت بازار باشد و در زمان تحویل چنانچه قیمت به علت نوسانات بازار افزایش چشمگیری داشته باشد خریدار موظف به پرداخت مبلغ ما به التفاوت قیمت می باشد،این شرایط فقط برای خریدار می باشد و فروشگاه در صورت پایین آمدن قیمت هیچگونه مسئولیت و ضرروزیانی متحمل نمی شود.
   • در صورت ریزش قیمت فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در برابر قیمت کالا ندارد و قیمت زمان ثبت سفارش قطعی می باشد
   • در صورت بالا رفتن قیمت کالا در بازار چنانچه مشتری قادر به واریز مبلغ تفاوت نباشد می تواند سفارش را لغو کند.
   • اگر فروشگاه در زمان متعهد شده برای تحویل کالا  به عمد تاخیر کند، خریدار می تواند سفارش خود را با دستگاه دیگری که در فروشگاه موجود می باشد با همان شرایط مالی پیش فروش آزادانه تعویض کند و در غیر این صورت فروشگاه تعهد دارد خسارت مشتری را طبق سود بانکی ۱۸ درصد حساب کند و در صورتی که تاخیر به عمد نباشد و شرایط غیر قابل پیش بینی ایجاد گردد امکان ارسال کالا تا ۷ روز کاری بعد از زمان تعهد بلامانع است.

   شرایط گارانتی

   دستگاه با مشخصات و شماره سریال درج شده در فاکتور خرید شما مشتری گرامی دارای ۱۵ روز ضمانت تعویض می باشد.

   شرایط یک سال گارانتی تعویض و دو سال تعویض

   چه مواردی شامل گارانتی نمی شود ؟

   1. صدمات و ضایعات ناشی از ضربه، سقوط، حمل و نقل، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی، آتش و حرارت زیاد، نوسانات برق
   2. استفاده غلط از دستگاه یا موارد خارج از سازگاری و استاندارد تعیین شده برای دستگاه یا عمل نکردن به نکات ذکر شده در دفترچه راهنما
   3. هرگونه تعمیر و دستکاری شدن دستگاه توسط افراد غیر مجاز یا سایر شرکت ها
   4. هر نوع دستکاری،خدشه یا کنده شدن سریال دستگاه
   5. کلیه لوازم جانبی دستگاه شامل: هدفون، کنترلر، کابل ها و سوکت های دستگاه و …
   6. نصب هر گونه اکانت یا بازی توسط افرلد غیر مجاز یا سایر شرکت ها
   7. تمام دستگاه های کپی شده در صورت اتصال به اینترنت خارج از گارانتی می باشد.
   8. هزینه تعمیر یا تعویض مواردی که شامل گارانتی نمی شود برعهده مشتراست.
   9. درصورت انتخاب گارانتی خدمات توسط مشتری، شرکت موظف به خدمات تعمیر دستگاه است لیکن هزینه آن برعهده مشتری است.

   شرایط تعویض دستگاه

   در صورت نبودن جایگزین یکسان و عدم موجودی کالا در انبار، طبق قوانین شرکت دستگاه با مدلی مشایه و هم تراز بدون الزام به رنگ، طرح خاص و سری ساخت، تعویض خواهد شد.

   در صورت بروز هر گونه مشکل، همراه داشتن کارت ملی، شناسه سفارش یا فاکتور و همچنین همراه داشتن کارتن دستگاه الزامی می باشد.

   برای بررسی مشکل دستگاه توسط متخصصان شرکت، ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری زمان لازم است و اقدامات لازم با هماهنگی مشتری انجام می پذیرد.

   هزینه حمل دستگاه برای استفاده از خدمات بر عهده مشتری میباشد.

   در صورت تعویض دستگاه ،دستگاه جدید فقط شامل ۱۵ روز گارانتی تست می باشد.

   روش‌های ارسال کالا در ستاره بازی ایران

   ارسال کالا در  شهر تهران:

   • ارسال کالا درصورت خرید بالای ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان در تهران فعلا رایگان بوده است و هزینه ای از مشتری دریافت نمی شود.
   • تحویل کالا در تهران فقط درب واحد بوده و از تحویل کالا در اماکن عمومی معذوریم.
   • سفارشات تهران در همان روز برای مشتری ارسال می شود مگر سفارش در ساعت پایانی کار شرکت ثبت شود.
   • در این صورت سفارش فردای ان روز اول وقت ارسال می شود.
   • سفارشات بالای ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان باید از طریق درگاه سایت و به صورت اینترنتی پرداخت شود.
   • چنانچه ارزش سفارش شما از ۲.۰۰۰.۰۰۰ کمتر بود و شما خواستار پرداخت وجه در محل هستید، لطفا وجه نقد یا کارت اعتباری خود را هنگام تحویل به همراه داشته باشید.
   • در سایر شهرستان های اطراف تهران، هزینه ارسال دریافت میشود.

   ارسال کالا به سایر استان ها:

   مشتریان عزیز می‌توانند در سراسر ایران، کالاهای مورد نظر خود را دریافت کنند. کالا با توجه به مقصد نهایی و روش‌هایی که در ادامه به آن‌ ها اشاره می‌شود برای مشتریان گرامی ارسال می شود.

   استفاده از روش‌های ارسال پستی:

   یکی از مطمئن‌ترین راه‌ های دریافت تجهیزات خریداری شده، از طریق پست پیشتاز است که در صورت نبود تعطیلات، حداکثر تا سه روز کاری مرسوله‌ را به دست مشتریان می‌رساند.

   استفاده از روش ارسال سریع:

   روش ارسال سریع و مطمئن، توسط تیپاکس صورت می‌پذیرد. معمولا مرسوله بعد از یک روز کاری به دست مشتری می‌رسد. استفاده از این روش با انتخاب مشتری خواهد بود.

   استفاده از سرویس باربری:

   اگر به دلیل حجم و وزن بالای کالا امکان ارسال پستی به مقصد مورد نظر وجود نداشته باشد یا مشتری درخواست ارسال کالا از طریق باربری‌ های اتوبوسی را داشته باشد، کالای خریداری شده با بسته‌ بندی ایمن، ارسال خواهد شد. در این روش مدت زمان دریافت کالا به مقصد مورد نظر، وابسته به زمان حرکت اتوبوس‌ها و طول مسیر است.

   استفاده از حمل‌ونقل هوایی:

   در صورتی که هیچ‌کدام از روش‌های قبلی مورد نظر مشتریان نباشد یا کوتاه بودن مدت زمان دریافت تجهیزات اهمیت داشته باشد، کالای خریداری شده از طریق هوایی ارسال خواهد شد. نکته قابل توجه این است که مشتریان در این روش برای دریافت کالا باید در فرودگاه مقصد حاضر شوند و کالا را تحویل بگیرند. نرخ هزینه حمل هوایی نسبت به وزن کالای خریداری شده محاسبه می شود.

   در صورت بروز هرگونه مشکل در روند ارسال کالا، با شماره ۱-۰۲۱۷۷۵۱۳۴۸۰ تماس بگیرید.

   • در تمامی روش های ارسال هزینه ارسال با مشتری می باشد.

   در زمان ارسال بیجک باربری، پست و … برای مشتری ارسال شده و بیجک یا بارنامه به معنی تحویل کالا به مشتری می باشد.