Call of Duty: Warzone Squads رکوردش شکسته شد

Call of Duty: Warzone Squads

Call of Duty: Warzone Squads توسط تیم جدید با ۱۳۸ قتل رکورد شکنی شد.

۱

درست وقتی فکر کردید که تغییر Call of Duty: Warzone Squads kill ناممکن است ، دوباره شکسته شد ، اما این بار توسط یک تیم کاملاً متفاوت. آخرین رکورد ۱۳۸ قتل در تاریخ ۲۴ ماه مه گرفته شده است.

۲

رکورد اخیر توسط یک تیم چهار نفره شکسه شده است: ویکریما “Vikkstar123” سینگ ، و سه بازیکن حرفه ای esports FaZe Atalanta ، McCarthur “Celium” Jovel ، Preston “Priestahh” Greiner و “aBeZy” Pharris  تیم را تشکیل می دهند. سینگ در ابتدا رکورد خود را در توئیتر منتشر کرد که منجر به قتل ۱۳۷ شد ، اما پس از نگاهی به گزارش مسابقه متوجه شد که قتل ۱۳۸ ثبت نشده است.

۳

واکنش های توییتر دقیقاً همان چیزی بود که شما از چنین عملکردی چشمگیر انتظار داشتید – پخش کننده های برجسته و حرفه ای بازیگران Call of Duty از خود می پرسیدند که چگونه ممکن است حتی الامکان ، در حالی که بازیکن NYSL Attach کوارتت را حکر خوانده است.

۴

تیم فوق از رکورد داران قبلی که باعث شده یک Call of Duty: Warzone Squads رکورد ۱۲۱ قتل را در ۱۵ مه بگذارد ، جدا کرد. این تیم از بازیکنان و پخش کننده های Call of Duty و سیلورها ، Symfuhny ، HusKerrs ، Tyler “TeeP” تشکیل شده بود. Polchow ، و DougisRaw. TylerTeePee کلیپی از مسابقه نهایی را در توییتر به اشتراک گذاشت ، و HusKerrs با یک عکس از تصویر برداری شده پس از قتل نهایی ، اثبات ۱۲۱ قتل را دنبال کرد.

۵

رکورد Squads kill از ۷۸ به ۱۱۳ وبعد به ۱۲۱ رسیده است ،

و هنوز نمی توان گفت چقدر علاقه مندان به FPS بالا به آن فشار خواهند آورد. از نظر فنی ،

فقط ۱۴۸ بازیکن دشمن در یک لابی کامل Squads وجود دارند ،

اما حداکثر تعداد قتل های بالقوه در واقع بسیار بیشتر است. بازیکنان می توانند

بعد از اینکه با پیروزی در Gulag بازی می کنند ،

بازگردند و یا اینکه تیمی هایشان آنها را بخرند ، به این معنی است که

همان بازیکن می تواند چندین بار کشته شود و هر قتل پی در پی به رکورد می رسد.

۶

بازیکنان حدس زده اند که به زودی رکورد Squads kill به زودی عدد ۱۵۰ را خواهد شکست ، که مطمئناً چیزی برای دیدن است. من به سختی ۱۰ قتل را در یک روز خوب شکستم ، اما یاد گرفتم که جوانب جوانی را دست کم نگیرم. بدون شک این رکورد دوباره و دوباره شکسته خواهد شد.

تهیه و ترجمه در سایتpsstar.ir