0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
Valhalla نقشه بزرگتری نسبت به Odyssey خواهد داشت !

نسخه‌های مختلف سری Assassin’s Creed از لحاظ گسترش وسعت نقشه، همیشه رو به جلو بوده و به همین دلیل بسیاری معتقدند که جهان بازی Assassin’s Creed Odyssey بیش از حد بزرگ است. پس از معرفی نسخه جدید اساسینز کرید، آقای Malek Teffaha (مدیر ارتباطات بخش خاورمیانه شرکت Ubisoft) عنوان کرده‌بود که سازندگان انتقادات را شنیده‌اند و Valhalla دارای بزرگ‌ترین نقشه کل سری نیست. اما حالا نه‌تنها توئیت او پاک شده، بلکه صحبت‌های تهیه‌کننده بازی نیز گفته‌های او را نقض می‌کند.

آقای Julien Laferrière (تهیه‌کننده بازی) در مصاحبه جدیدی با یوتیوبر و ژورنالیست مشهور فرانسوی معروف یعنی Julien Chièze، عنوان کرده که در واقع نقشه بازی Assassin’s Creed Valhalla تاحدودی بزرگ‌تر از Odyssey خواهد بود:

Julien Laferrière :

از لحاظ بزرگی، احتمالا جهان Valhalla مقداری بزرگ‌تر از Odyssey است. در حال حاضر اعداد و ارقام دقیقی در اختیار ندارم، اما ما در کنار کشور انگلیس، بخش بزرگی از کشور نروژ را هم خلق کرده‌ایم. مناطق مخفی مختلفی نیز وجود دارند که بخشی از جهان بازی را تشکیل می‌دهند؛ اما امروز نمی‌توانم در مورد آن‌ها صحبت کنم. بنابراین Valhalla بازی کوچکی نیست، بلکه با عنوانی روبرو هستیم که مشخصا جا‌ه‌طلبانه است و ساعات زیادی از گیمپلی را به مخاطبان ارائه می‌دهد.

I would actually say in terms of range it is probably a bit larger than Assassin’s Creed Odyssey,

I do not have the exact figures at this stage,

but we have not only created the whole country, which is in this case England,

but also to a good part of Norway too.

“There are other secret worlds, which I can not speak about today,

which contributed to the size of the game. It’s not a small game,

it is a game which is clearly ambitious,

which will offer many many hours of gameplay for the players.

البته این نکته نیز قابل ذکر است که بخش بزرگی از نقشه Odyssey را آب‌ها تشکیل می‌دادند. باید دید که در جدیدترین نسخه سری Assassin’s Creed نیز طراحی محیط به همین روال خواهد بود یا خیر. یوبیسافت وعده انتشار تریلر و اطلاعات مفصلی را از عناوین در دست ساخت خود در روز 12 جولای داده و انتظار می‌رود Valhalla نیز در میان این عناوین باشد.