0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
The Last of Us Part II جزئیات جدید + تریلر

به تازگی سونی و Naughty Dog ویدیویی را در مورد The Last of Us Part II منتشر کرده‌اند که به جزئیات گیم‌پلی آن می‌پردازد. در ادامه می‌توانید این ویدیو را مشاهده کنید.

The Last of Us Part II

با توجه به نزدیک شدن زمان عرضه‌ی The Last of Us Part II، سونی و ناتی داگ برنامه دارند که هر هفته، یک ویدیو در مورد جزئیات این بازی را منتشر کنند. همانطور که مشاهده کردید، ویدیوی هفته‌ی قبل مربوط به داستان بازی بود و حالا هم نوبت به گیم‌پلی رسیده است. این طور که به نظر می‌رسد، باید انتظار تجربه‌ی بسیار مشابه‌ای را با نسخه‌ی اول داشته باشیم. هر چند ظاهرا بازی بسیار صیقل‌خورده‌تر از نسخه‌ی اول شده است.

مشاهده تریلر The Last of Us Part II : (دانلود با کیفیت 720p ، مشاهده در youtube)

از آن جایی که الی شخصیت اصلی این بازی است و جثه‌ی بسیار کوچک‌تری نسبت به جول دارد،

سازندگان تصمیم گرفته‌اند که چابکی را جایگزین قدرت خالص کنند. یکی از راه‌های سازندگان برای چابک‌تر کردن الی، اضافه کردن یک دکمه مخصوص پریدن است. در The Last of Us می‌توانستید از برخی موانع بالا بروید، اما هیچ دکمه‌ای مختص به پریدن وجود نداشت.

حالت Prone

همچنین حالت Prone یا همان درازکش هم به بازی اضافه شده است. به گفته‌ی سازندگان، در این حالت می‌توانید از تمام وسایل استفاده کنید و Crafting هم داشته باشید، اما مزیت این حالت، پنهان شدن بهتر در چمنزارها و عبور از مکان‌های فشرده‌تر است. متاسفانه، این ویدیو تقریبا حاوی گیم‌پلی جدید نیست و فقط شاهد توضیحات اعضای استودیو هستیم.

جالب است بدانید که این بار شاهد دنیای عظیم‌تری نسبت به نسخه‌ی اول هستیم.

به طوری که سازندگان گفته‌اند که ممکن است برخی رویدادها و مکان‌های بازی را کاملا از دست بدهید.

دلیل انجام این کار از سوی سازندگان، ترغیب بیشتر گیمرها به جستجو در دنیای The Last of Us بوده است.

بازی The Last of Us Part 2 در تاریخ ۳۰ خردادماه ۱۳۹۹ (۱۹ ژوئن ۲۰۲۰)

به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.