0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
Skull & Bones یوبیسافت در حال ساخت مجدد بازی دزدان دریایی است | psstar.ir
[vc_row][vc_column][vc_gallery interval=”3″ images=”20745,20746,20747,20739″ img_size=”1200×600″ onclick=”” css_animation=”none” title=”Skull & Bones”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”none”]

skull & bones از تاریخ انتشار  خبر داری ؟

نام فارسی : جمجمهه و استخوان ها

شرکت سازنده : ubisoft singapore

پلتفرم : ps4 . Xbox One . PC

تاخیر خورد؛ یوبی‌سافت یک بازی رونمایی نشده دارد که امسال عرضه می‌شود.

یوبی‌سافت در گزارش مالی خود گفته است: «در راستای گسترش بازار دیجیتال ما، فروش بازی‌های عرضه شده‌ی قدیمی و هم‌چنین رشد بسیار خوب بازی‌های اخیر، یوبی‌سافت تصمیم گرفته است تا زمان بیشتری برای توسعه‌ی Skull and Bones اختصاص دهد. این حرکت به ما اجازه می‌دهد تجربه‌ای حتی درگیرکننده‌تر به بازی‌کننده‌ها ارایه دهیم.

تاریخ انتشار : march 2020 (اسفند 1398)

سبک : اکشن (action)

بازی skulls & bones یک بازی سبک اکشنه که توسط شرکت ubisoft singapore تولید شده و برای پلتفرم های ps4 . xbox one . pc عرضه خواهد شد.

تاریخ انتشار بازی skulls & bones :

شرکت یوبی سافت در جریان کنفرانس مالی مربوط به سال ۲۰۱۷ – ۲۰۱۸ اعلام کرد که بازی Skull and Bones با تاخیر مواجه شده است.  بعد از گذشت چند سال انتظار ما پایان یافت و ما شاهد بازی Skull andBones در سال ۲۰۲۰ هستیم، بازی SkullandBones در تاریخ March 2020 (اسفند ۱۳۹۸) عرضه خواهد شد.

بازی بر پایه‌ی موفقیت قسمت چهارم مجموعه بازی‌های «فرقه اساسین» یعنی Assassin’s Creed IV: Black Flag ساخته شده است. یوبی‌سافت می‌خواهد با ساخت یک بازی با سبک و سیاق دزدان دریایی و سیستم مبارزه‌ی دریایی بسیار خوب Black Flag در اختیار مخاطبان خود قرار دهد. اساس بازی  مبارزات دریایی آنلاین است، ولی مبارزات تن به تن و بخش تک نفره هم خوتهد داشت.

در کنار اعلام خبر تغییر زمان عرضه‌ی Skull & Bones، یوبی‌سافت هم‌چنین به زمان عرضه‌ی قسمت دوم بازی The Division هم اشاره کرده است.

داستان‌های مربوط به زندگی و ماجراجویی‌های دزدان دریایی جذابیت خاص خودش را دارد و این امر باعث شده تا اخیراً شاهد عناوینی با داستان‌هایی در خصوص دزدان دریایی باشیم. بازی Skull and Bones نیز که در مراسم E3 سال گذشته رونمایی شد از مراحل نبردهای دریایی بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag الهام گرفته است و یک بازی تمام‌عیار در دوران دزدهای دریایی قدیم را به تصویر می‌کشد. شرکت Ubisoft وعده داده است تا بازی Skull and Bones در سال 2020 علاقه‌مندان داستان‌های دزدان‌دریایی را با این بازی حسابی سرگرم کند.

اخبار بیشتر را در سایت دنبال کنید باتشکر![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]