0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
Project CARS 3 : تریلر معرفی منتشر شد !

Project CARS 3 : از طریق توییت و یک تریلر ویدیویی ، توسعه دهنده Slightly Mad Studios که هم اکنون زیرمجموعه Codemaster است و ناشر Bandai Namco رسماً سومین قسمت فرنچایز Project CARS را معرفی کرد.

با توجه به موفقیت بازی های قبلی در این سری ،

به نظر می رسد که تریلر معرفی نشان می دهد که Project CARS 3 ممکن است

از مسیر اصلی خود جدا شود تا گیمرهای بیشتری را جذب خود کند.

با توجه به اطلاعاتی که توسط اکانت رسمی این بازی در توئیتر منتشر شده ، در این بازی بیش از 200 مسیر جاده ای و اتومبیل مسابقه ای با برند elite وجود دارد که همگی قابل ارتقا و شخصی سازی هستند. شما قادر خواهید بود اتومبیل های شخصی خود را به صورت آفلاین و آنلاین با حدود 140 circuit مسابقاتی از سراسر جهان به رقابت بپردازید. همچنین تغییر روز به شب و جلوه های پویای آب و هوا نیز جزئی از ویژگی های این بازی هستند.

توئیت رسمی اکانت Project CARS 3 :

Get ready to embark on #YourUltimateDriverJourney.

Own, upgrade and customize elite-brand cars,

personalize your racing hero and battle your way up

from weekend warrior to racing legend in #ProjectCARS3.

Summer 2020. PS4, Xbox One, PC.

همچنین گفته می شود که Project CARS 3 دارای یک حالت career mode کاملاً جدید و یک حالت جدید Rivals mode خواهد بود که در آن با 10 کلاس ماشین قابل ارتقا روبرو خواهید شد. علاوه بر این ، می توانیم از آهنگ های جدید ، ویژگی های چند نفره بهبود یافته ، نحوه استفاده از gamepad کاملاً تغییر یافته برای بازیکنان کنسول ، هماهنگی مبتنی بر مهارت و دسترسی بهتر برای بازیکنان جدید انتظار داشته باشیم.

Project CARS 3 بصورت تبلیغاتی معین شده تا تابستان امسال برای رایانه های شخصی (از طریق Steam) ، پلی استیشن 4 و Xbox One در دسترس باشد. در حال حاضر ، در مورد نسخه Xbox Series X یا PS5 هیچ اظهار نظری صورت نگرفته است.

مشاهده تریلر : (دانلود با کیفیت 720p ، مشاهده در youtube)