0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
Call of Duty: Warzone Squads رکوردش شکسته شد

Call of Duty: Warzone Squads

Call of Duty: Warzone Squads توسط تیم جدید با 138 قتل رکورد شکنی شد.

1

درست وقتی فکر کردید که تغییر Call of Duty: Warzone Squads kill ناممکن است ، دوباره شکسته شد ، اما این بار توسط یک تیم کاملاً متفاوت. آخرین رکورد 138 قتل در تاریخ 24 ماه مه گرفته شده است.

2

رکورد اخیر توسط یک تیم چهار نفره شکسه شده است: ویکریما “Vikkstar123” سینگ ، و سه بازیکن حرفه ای esports FaZe Atalanta ، McCarthur “Celium” Jovel ، Preston “Priestahh” Greiner و “aBeZy” Pharris  تیم را تشکیل می دهند. سینگ در ابتدا رکورد خود را در توئیتر منتشر کرد که منجر به قتل 137 شد ، اما پس از نگاهی به گزارش مسابقه متوجه شد که قتل 138 ثبت نشده است.

3

واکنش های توییتر دقیقاً همان چیزی بود که شما از چنین عملکردی چشمگیر انتظار داشتید – پخش کننده های برجسته و حرفه ای بازیگران Call of Duty از خود می پرسیدند که چگونه ممکن است حتی الامکان ، در حالی که بازیکن NYSL Attach کوارتت را حکر خوانده است.

4

تیم فوق از رکورد داران قبلی که باعث شده یک Call of Duty: Warzone Squads رکورد 121 قتل را در 15 مه بگذارد ، جدا کرد. این تیم از بازیکنان و پخش کننده های Call of Duty و سیلورها ، Symfuhny ، HusKerrs ، Tyler “TeeP” تشکیل شده بود. Polchow ، و DougisRaw. TylerTeePee کلیپی از مسابقه نهایی را در توییتر به اشتراک گذاشت ، و HusKerrs با یک عکس از تصویر برداری شده پس از قتل نهایی ، اثبات 121 قتل را دنبال کرد.

5

رکورد Squads kill از 78 به 113 وبعد به 121 رسیده است ،

و هنوز نمی توان گفت چقدر علاقه مندان به FPS بالا به آن فشار خواهند آورد. از نظر فنی ،

فقط 148 بازیکن دشمن در یک لابی کامل Squads وجود دارند ،

اما حداکثر تعداد قتل های بالقوه در واقع بسیار بیشتر است. بازیکنان می توانند

بعد از اینکه با پیروزی در Gulag بازی می کنند ،

بازگردند و یا اینکه تیمی هایشان آنها را بخرند ، به این معنی است که

همان بازیکن می تواند چندین بار کشته شود و هر قتل پی در پی به رکورد می رسد.

6

بازیکنان حدس زده اند که به زودی رکورد Squads kill به زودی عدد 150 را خواهد شکست ، که مطمئناً چیزی برای دیدن است. من به سختی 10 قتل را در یک روز خوب شکستم ، اما یاد گرفتم که جوانب جوانی را دست کم نگیرم. بدون شک این رکورد دوباره و دوباره شکسته خواهد شد.

تهیه و ترجمه در سایتpsstar.ir