0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
Call of Duty: Vanguard

ما بسیار خوشحالیم که می توانیم جزئیات جدیدترین عنوان Call of Duty امسال را به بازیکنان پلی استیشن ارائه دهیم ، همانطور که در Call of Duty: Warzone فاش شد. بازیکنان می توانند جنگ جهانی دوم را مانند گذشته تجربه کنند ، زیرا Sledgehammer Games برنده جایزه Call of Duty: Vanguard را معرفی می کند که قرار است جمعه 5 نوامبر در سراسر جهان برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 عرضه شود. با این بازی می آید ، و ما می خواهیم فقط برخی از جزئیات را در اینجا با شما به اشتراک بگذاریم.

شاهد منشاء نیروهای ویژه باشید زیرا شما نقش محوری را ایفا می کنید و چهره تاریخ را تغییر می دهید ، و Task Force One را در کمپین مهیج در چهار سالن بزرگ جنگ تشکیل می دهید. موارد دیگری نیز وجود دارد: رقابت در 20 نقشه چند نفره در هنگام راه اندازی ، غواصی در اولین تجربه متقاطع زامبی ها و آماده سازی برای یکپارچگی کامل Warzone ، از جمله نقشه جدید و عظیم. چند SKU برای انتخاب بازیکنان پلی استیشن وجود دارد ، همچنین مشوق ها و مزایایی برای پیش سفارش در پلی استیشن وجود دارد. سرانجام ، برای کسانی که بر روی PS5 بازی می کنند ، یکی از مزایای آن این است که احساسات احشایی جنگ را به طور عمیقی با کنترلر بی سیم DualSense تجربه کنید. بیایید به جزئیات Call of Duty: Vanguard بپردازیم.

تغییر چهره تاریخ جنگ را از طریق داستانی از سربازان چند ملیتی تجربه کنید که برای تشکیل Task Force One گرد هم آمدند و زمینه را برای نیروهای ویژه همانطور که ما می شناسیم آماده کردند. اینها قهرمانان Call of Duty: Vanguard هستند: گروهبان آرتور کینگزلی ، گردان 9 چترباز ، ارتش انگلیس ستوان پولینا پترووا از لشکر 138 تفنگ ، ارتش سرخ ستوان وید جکسون ، گروهان پیشاهنگ شش ، نیروی دریایی ایالات متحده لوکاس ریگز خصوصی ، گردان 20 ، لشکر 9 پیاده استرالیا ، ارتش هشتم بریتانیا از طریق روایت جذاب و سفر چشمگیر این سربازان فولادی ، بازیکنان نبردهای تأثیرگذاری را در چهار سالن سینمای جنگ جهانی دوم تجربه می کنند ، زیرا در جبهه های شرقی و غربی اروپا با دشمنان درگیر می شوند و برای جهان آزاد در سراسر اقیانوس آرام و شمال آفریقا می جنگند.

چند نفره 20 نقشه راه اندازی و موارد دیگر را به ارمغان می آورد انتظار می رود یک روز بزرگ چند نفره به عنوان Call of Duty: Vanguard با 20 نقشه در محیط های مختلف ارائه شود ، از جمله 16 مورد که برای گیم پلی اصلی ساخته شده است. برای امضای عملیات Call of Duty آماده شوید تا در مسیر خود رتبه های بالاتری را کسب کنید تا به یکی از اپراتورهای اصلی نیروهای ویژه تبدیل شوید. Sledgehammer Games نیز بسیاری از نوآوری های چند نفره را به ارمغان می آورد. سلاح های خود را مانند قبل با استفاده از اسلحه ساز پیشرفته سفارشی کنید. سیستم کالیبر جدید را تجربه کنید ، که محیطهای همه جانبه و واکنش پذیر را به سطح جدیدی می رساند و همچنین بر تخریب و میزان آتش سوزی تأثیر می گذارد. علاوه بر این ، نسل بعدی حالت نهایی 2f2 Gunfight را که اولین بار در Call of Duty: Modern Warfare معرفی شد ، تجربه کنید.

در آشکارسازی چند نفره در سراسر جهان به زودی اطلاعات بیشتری کسب کنید ، از جمله اطلاعات مربوط به بتا باز آینده. اولین تجربه برخورد متقابل زامبی ها وحشت ناپذیر پیش ساز Call of Duty: Black Ops Cold War Zombies را در حالی که جلوی هجوم بی امان مردگان را می گیرید ، کشف کنید. با همکاری توسعه دهندگان Treyarch Studios ، تجربه همکاری داستان Dark Aether را ادامه می دهد تا افسانه ای بسیار جذاب ایجاد کند ، در حالی که در گیم پلی اصلی که حالت معروف است ، نوآوری می کند.

با نزدیک شدن به زمان مراسم تمام یادگاران ، انتظار جزئیات بیشتری از Call of Duty: Vanguard Zombies را داشته باشید. Warzone یک نقشه جدید به ارمغان می آورد با توسعه توسط Raven Software ، Warzone قرار است تاریخ Call of Duty را با یک نقشه اصلی جدید که اواخر امسال راه اندازی می شود ، و همچنین ادغام کامل بین Call of Duty: Vanguard و Warzone ایجاد کند. برای متصل ترین تجربه Call of Duty که تا به حال دیده اید ، آماده شوید ، زیرا Vanguard و Warzone محتوای رایگان پس از راه اندازی را شامل می شوند ، شامل یک تقویم گسترده از نقشه ها ، حالت ها ، لیست های پخش ، و محدودیت های زمانی و فصلی ، و همچنین جشن های اجتماع ادغام شده بین دو بازی

برای اطلاع از جزئیات بیشتر در مورد ادغام Vanguard و Warzone در هفته های قبل از راه اندازی با ما همراه باشید. یک تجربه متقابل ، متصل به یکدیگر Vanguard یک عنوان بین نسلی است ، به این معنی که بازیکنان می توانند با دوستان خود در PS4 و PS5 جشن بگیرند تا تجربه ای واقعاً متصل به هم داشته باشند. و وقتی به کنسول PS5 منتقل می شوید ، مشخصات ، پیشرفت و آمار خود را با خود می برید. سیستم Battle Pass نیز باز می گردد و به شما امکان می دهد محتوای پس از راه اندازی را با پیشرفت یکپارچه در هر دو Call of Duty: Vanguard و Call of Duty: Warzone باز کنید. مانند همیشه ، می توانید قفل مواردی مانند سلاح های اصلی ، موارد سفارشی سازی و موارد دیگر را به سادگی با انجام بازی باز کنید.

با کنترلر بی سیم DualSense این کار را احساس کنید شدت ضربان قلب جنگ جهانی در نوک انگشتان شماست (به معنای واقعی کلمه). Call of Duty: Vanguard بازیکنان را در میانه جنگ ها در سراسر جهان قرار می دهد – برای بازیکنانی که آن را روی کنسول PS5 تجربه می کنند ، یکی از مزایای اضافی این است که کنترلر DualSense به آن نبردها احشایی و هیجان انگیزتر کمک می کند. از لحظات بزرگ و بزرگ تا احساسات کوچکتر و لمسی تر ، هم بازخورد لمسی و هم محرک های سازگار کنترلر DualSense ، تجربه گیم پلی فوق العاده فراگیر Call of Duty: Vanguard را عمیق تر می کند.

برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید انتظار یک تقویم بزرگ با محتوای رایگان پس از راه اندازی ، شامل نقشه ها و حالت های جدید چند نفره و زامبی ها ، رویدادهای فصلی ، جشن های جامعه و موارد دیگر را داشته باشید. منتظر اطلاعات بیشتر بزودی باشید. پیش سفارش Call of Duty: Vanguard هم اکنون برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 ، که به صورت جهانی در 5 نوامبر عرضه می شود.

نسخه هایی برای انتخاب پاداش ها و پیش سفارش برای آن دسته از بازیکنان پلی استیشن که مایل به پیش خرید هستند ، سه نسخه دیجیتالی مجزا برای انتخاب وجود دارد: استاندارد (59.99 دلار آمریکا/59.99 پوند/69.99 یورو) ، باندل Cross-Gen (69.99 دلار آمریکا/69.99 پوند/79.99 یورو) و Ultimate ( 99.99 دلار آمریکا/99.99 پوند/109.99 یورو). برای اطلاع از جزئیات هر نسخه ، فروشگاه PlayStation را بررسی کنید. هر نسخه دیجیتالی: این که آیا نسخه استاندارد ، Cross-Gen یا Ultimate Digital Edition را پیش خرید کنید ، موارد زیر را دریافت می کنید:

دسترسی زودهنگام به Call of Duty: Vanguard Open Beta* – ابتدا در PS4 و PS5 Nightprider Raid Mastercraft Weapon Blueprint (برای استفاده فوری در Call of Duty: Black Ops Cold War and Warzone ) اپراتور Arthur Kingsley (بعداً برای استفاده در Call of Duty: Black Ops Cold War و Warzone دریافت می شود ) بسته اسلحه خط مقدم فرصتی برای پیش بارگذاری بازی قبل از راه اندازی. نسخه های فیزیکی Call of Duty: Vanguard مبتنی بر دیسک نیز برای پیش خرید در دسترس است: نسخه استاندارد برای PS4 (59.99 دلار MSRP/59.99 پوند/69.99 یورو). این شامل: Call of Duty: Vanguard (PS4) از طریق سازگاری عقب در PS5 (نسخه دیسک) پخش می شود. * پیش خرید و دسترسی زودهنگام به Call of Duty: Vanguard Open Beta*

نسخه استاندارد برای PS5 (69.99 دلار MSRP/69.99 پوند/79.99 یورو). این شامل: Call of Duty: Vanguard (PS5) پیش خرید و دسترسی زودهنگام به Call of Duty: Vanguard Open Beta* *در دسترس بودن پلتفرم واقعی و تاریخ راه اندازی (های) بتا در حال تغییر است. فقط برای مدت محدودی. حداقل مدت زمان باز شدن بتا 2 روز است. اتصال به اینترنت مورد نیاز است. ممکن است به اشتراک PlayStation®Plus نیاز داشته باشید. محتوا و در دسترس بودن پیشنهاد ممکن است بر اساس منطقه متفاوت باشد و ممکن است تغییر کند. Call of Duty®: Black Ops Cold War/Call of Duty®: Warzone ™ در PS4 ™ یا PS5 ™ برای بازخرید پیشنهاد ، جداگانه بارگیری/بارگیری شده است. باید تا 5 نوامبر 2022 بازخرید شود. * این نسخه دارای گزینه ای برای ارتقاء به نسخه PlayStation®5 بازی ، از طریق فروشگاه PlayStation ، با قیمت تخفیف دار خواهد بود. توجه داشته باشید برای دسترسی به نسخه ارتقا یافته دیجیتالی PS5 disc بازی ، دیسک PlayStation®4 باید در PlayStation®5 قرار داده شود. توجه داشته باشید که نمی توانید دیسک نسخه استاندارد را به نسخه بدون دیسک PS5 grade ارتقا دهید. © 2020-2021 Activision Publishing، Inc. ACTIVISION ، CALL OF DUTY ، CALL OF DUTY VANGUARD ، CALL OF DUTY BLACK OPS ، CALL OF DUTY WARZONE ، MODERN WARFARE و WARZONE علائم تجاری Activision Publishing، Inc. سایر علائم تجاری و نام تجاری هستند املاک صاحبان مربوطه هستند.