0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
پرهزینه ترین بازی های ویدئویی که برای ساخت آنها هزینه بسیار زیادی شده است

پرهزینه ترین بازی های ویدئویی که برای ساخت آنها هزینه بسیار زیادی شده است را بررسی می کنیم. برخی از این بازی ها فروش بالایی داشته اند.

مخاطبان بازی های ویدئویی بیشتر کودکان و نوجوانان هستند. سازندگان بازی های ویدئویی به خوبی می دانند که اگر بر روی بازی های ویدئویی سرمایه گذاری شود ، سود هنگفتی از فروش بازی ها به دست می آورند.

پروژه های مختلفی در طول سال توسط استودیوهای مختلف و کمپانی ها ساخته می شوند که برای هر یک از آنها هزینه متفاوتی می شود. چندین مورد از بازی هایی که با هزینه زیادی ساخته شده اند را به شما معرفی می کنیم.

Defiance ، یکی از پرهزینه ترین بازی های ویدئویی

یک بازی سوم شخص در سبک تیراندازی که چندین سال پیش عرضه شده است. این بازی هزینه زیادی داشته است. اما کارشناسان انتقادات زیادی از این بازی کرده اند و آن را کمتر از انتظارات خود دانسته اند. البته گیمرها نظر دیگری راجع به این بازی دارند و آن را به شدت پسندیده اند.

معمولاً زمانی که هزینه زیادی برای یک بازی می شود ، آن بازی موفق از کار در می آید و خروجی خوبی دارد. برای ساخت این بازی سنگ تمام گذاشته شده است و رقم بالایی خرج شده است.هزینه ساخت این بازی فراتر از صد میلیون دلار است. البته با این صد میلیون دلار یک سریال جذاب مطابق با همین نام ، ساخته شده است.

Grand Theft Auto V ، یک اکشن ماجراجویی گران

یکی از پرهزینه ترین بازی های ویدئویی ، بازی اتومبیل دزدی بزرگ 5 می باشد. برای ساخت این بازی ، بالای 137 میلیون تومان هزینه شده است. سرمایه ای که برای ساخت این بازی شده است ، مثمر ثمر واقع شده است و این بازی فروش خوبی داشته است.

علاوه بر هزینه ای که برای ساخت این بازی شده است ، هزینه های دیگری برای ساخت بسته های الحاقی بازی و به روز رسانی های انجام شده برای آن ، شده است. تبلیغاتی که برای این بازی شده است هم هزینه زیادی را بر روی دست سازندگان گذاشته است.

بازی پرهزینه Cyberpunk 2077

بازی سایبرپونک ، از پرهزینه ترین بازی های ویدئویی است. سرمایه ای که برای ساخت این بازی شده است ، بالاتر از 316 میلیون دلار است. خوشبختانه سرمایه گذاری بر روی این بازی ها نتیجه داده است و این بازی فروش بسیار خوبی داشته است. احتمالاً سود این بازی مطابق با انتظارات سرمایه گذاران بوده است.این بازی به شدت مورد توجه گیمرها قرار گرفت.

اگر به اجرای جدیدترین و مهیج ترین بازی های PS4 ، بازی های PS5 ، بازی های ایکس باکس سری ایکس و ... علاقمند هستید ، حتماً سری به فروشگاه ستاره بازی ایران بزنید. بازی های این فروشگاه با تخفیف های چند درصدی به فروش می رسند.

Battlefield 4 ، یکی از پرهزینه ترین بازی های ویدئویی

این بازی ، یکی از گران ترین و محبوب ترین بازی های ویدئویی سال های اخیر بوده است که هزینه ساخت آن بالاتر از صد میلیون دلار است. در این بازی ، یک جنگ واقعی را تجربه خواهید نمود. یک اکشن و شوتر اول شخص مهیج و جذاب را اجرا خواهید کرد که از برترین و به روزترین امکانات برای ساخت آن استفاده شده است.

برای ساخت این بازی مهیج و جذاب ، از موتور گرافیکی Frostbite 3  استفاده شده است. بخش های مختلف این بازی به ویژه بخش داستانی آن بسیار زیبا و جذاب طراحی شده اند. استفاده از امکانات جدید و به روز سبب شده است که این بازی دارای گرافیک و صداگذاری خوبی باشد. اغلب کاربران بازی های ویدئویی ، این بازی را پسندیده اند و آن را یکی از مهیج ترین بازی های سال های اخیر دانسته اند.

بازی Max Payne 3 ، یک شاهکار واقع گرایانه

از دیگر پرهزینه ترین بازی های ویدئویی می توان به بازی مکس پین 3 اشاره نمود. جذابیت موجود این بازی را در کمتر بازی ویدئویی می توانید تجربه کنید. سازندگان برای ساخت این بازی ، از هر چه در توان داشتند استفاده کرده اند. نسخه سوم بازی مکس پین پس از سالها انتظار عرضه شد. این بازی همانگونه بود که مخاطبان انتظار داشتند.

بخش آنلاین این بازی به شدت مورد توجه کاربران بازی های ویدئویی قرار گرفت. این بازی بسیار تأثیرگذر است و از تمامی جهات فنی و گرافیکی در سطح بسیار خوبی قرار دارد. برای ساخت این بازی بیشتر از 105 میلیون دلار هزینه شده است. فروش بالای این بازی ، خستگی را از تن سرمایه گذاران بازی درآورده است.

Red Dead Redemption 2 ، از برترین بازی های جهان باز

با یکی دیگر از پرهزینه ترین بازی های ویدئویی آشنا می شویم. تمامی گیمرهایی که این بازی را اجرا کرده اند ، این بازی را یک تجربه منحصر به فرد و بسیار خوب دانسته اند. همه چیز برای این بازی عالی درنظر گرفته شده است.

گرافیک بصری خیره کننده ، گیم پلی متنوع و مهیج ، داستان منسجم ، موسیقی دلنشین و ... موجب جذابیت بسیار زیاد این بازی شده اند. در نتیجه این بازی به شدت مورد توجه کاربران قرار گرفته است و فروش بسیار خوبی داشته است. این بازی ، یک اثر ماندگار و بی نظیر است که به جزئیات آن به خوبی پرداخته شده است.

این بازی ، قطعاً یکی از گران ترین بازی های ویدئویی است که برای ساخت آن حدود 200 میلیون دلار هزینه شده است. این دویست میلیون تومان ، هزینه ای است که صرفاً برای ساخت بازی شده است و هزینه بسیار زیادی هم برای تبلیغات آن شده است.

Star Wars: The Old Republic ، یکی از پرهزینه ترین بازی های ویدئویی

هنوز هم به روزرسانی هایی برای این بازی ارائه می شود. چندین سال پیش برای ساخت این بازی حدود 200 میلیون دلار هزینه شده است. اختصاص این رقم برای ساخت یک بازی در آن سال ها ، کمی دور از انتظار بود. به هر حال این بازی با سرمایه بالایی ساخته شد و فروش بالای آن ، خستگی را از تن سرمایه گذاران بیرون کرد.

کمی برای ما عجیب است که چطور سازندگان بازی های ویدئویی می توانند چنین ریسکی نموده و سرمایه زیادی را برای ساخت بازی اختصاص دهند و اطمینان داشته باشند که این سرمایه گذاری ها نتیجه می دهد.