0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
پایان بندی های Elden Ring

پایان بندی های Elden Ring با توجه به اینکه جریانات کدام شخصیت را پیگیری می کنید ، به شکل متفاوتی است.

بررسی چندین مورد از پایان بندی های Elden Ring

بازی Elden Ring ، یکی از جذاب ترین بازی های PS5 است که بسیار مهیج و جذاب است. در این بازی ، شش منطقه وجود دارد. هر یک از این مناطق ، دارای باس مختص به خود هستند که قرار است در مقابل شما قرار بگیرند.

آزادی عمل شما در این بازی در مقایسه با بازی های دیگر همانند سری سولز ، چندین برابر می باشد. همین آزادی عمل موجب شده است که بتوانید پایان های مختلفی را در این عنوان مهیج تجربه نمایید.

 

 

پایان بندی های Elden Ring

 

 

Age of Duskborn

در بررسی پایان بندی های Elden Ring ، به بررسی این گزینه می پردازیم. شما بایستی Questline مرتبط با شخصیت Fla را پر نموده تا موفق به اخذ مرحله Mending Rune of the Death – Prince  شوید. پس از جدال نهایی با غول آخر بازی باید مورد Mending Rune of the Death – Prince  را تأیید نمایید.

شما به جسد موجود در بازی ، جان دوباره ای می بخشید. Fla در نزدیکی او می خوابد و نخستین نیمه خدایان مرده را در قالب Rune به دنیا می آورد. منطقه ی Between در شرایط ناراحت کننده و مأیوس کننده ای قرار می گیرد.

Age of Order

یکی دیگر از پایان بندی های Elden Ring را بررسی می کنیم. به منظور دست یابی به این پایان بندی بایستی به تکمیل نمودن Questline شخصیت های Brother Corhyn بپردازید تا موفق به اخذ قسمت Mending Rune of Perfect Order شوید.

پس از جدال با غول آخر بازی باید مورد Use Mending Rune of the Perfect Order را اوکی کنید. در نهایت پایداری و ثبات به این منطقه باز می گردد و شاهد خدایانی که مشکلاتی را ایجاد می کنند ، نخواهیم بود.

Age of Star ، یکی از پایان بندی های Elden Ring

به منظور رسیدن به این پایان بندی بایستی Questline شخصیت Ranni the Witch را پر نمایید. پس از به هلاکت رسیدن غول آخر بازی ، بایستی از امکان Summon Sign کاراکتر Ranni بهره ببرید تا این پایان بندی آغاز شود.

در قسمت های آخر این پایان بندی ، شخصیت اصلی به اتمام دوره ی The Golden Order پرداخته و به ایجاد یک Order تازه اقدام می کند. با اتفاقاتی که در این بازی می افتد برای نخستین بار شاهد این هستیم که این منطقه ، فرمانده یا خدایی نخواهد داشت.

بعد از نابودی Elden Beast این اتفاق رخ می دهد که Tarnished در برابر باقی مانده های ماریکا به احضار Ranni می پردازد. این یکی از جالب ترین پایان بندی های Elden Ring می باشد. اکنون Ranni به گرفتن پست ماریکا اقدام می کند و Tarnished را به مقام Elden Lord انتخاب می کند.

Blessing of Despair

شما بایستی به شخصیت Dung Eater چندین بخش Dung Eater Seedbeds را ارائه دهید تا وی به شما بخش Mending Rune of the Fell Curse را ارائه دهد. پس از جدال آخر باید مورد Use Mending Rune of the Fell Curse را برگزینید.

این مورد یکی از پایان بندی های Elden Ring است که از پایان بندی های جایگزینی محسوب می شود. قسمتی را که Tarnished برمی گزیند از بخش Mending Rune of the fell curse جهت آغاز دوره ای تازه برای Elden Lord بهره می برد. اختلاف این پایان بندی با پایان بندی روتین بازی این است که منطقه ی Lands Between درگیر مشکل Dung Eater شده است.

Age of Fracture

پس از جدال نهایی با غول آخر بازی بایستی مورد Mend The Elden Ring را برگزینید. این پایان بندی از موارد پیش فرضی این عنوان است. Tarnished  به سمت Elden Lord انتخاب شده است و دوره ی تازه ای را شروع می کند.

نکته ی جالب درباره این مورد از پایان بندی های Elden Ring این است که در این پایان بندی از تروفی برخوردار خواهید شد. حال باید این پایان را تجربه نمایید تا ببینید که چه تفاوت هایی با سایر پایان بندی های گفته شده دارد.

آیا بازی الدن رینگ ارزش تجربه کردن را دارد ؟

 

 

پایان بندی های Elden Ring

 

 

همانگونه که اشاره شد بازی الدن رینگ ، یکی از مهیج ترین بازی های ویدئویی است. در این بازی شاهد بکارگیری تکنیک های مبارزاتی مختلفی خواهیم بود. این تکنیک ها قرار نیست که بر روی یک سلاح انجام شوند. برای تجربه کردن این فنون و تکنیک ها بایستی از سلاح های مختلفی بهره بگیرید.

در این بازی ارواحی حضور دارند که شما قادر خواهید بود آنها را احضار نمایید. این ارواح می توانند در بخش های مختلفی به کمک شما بیایند. جالب است بدانید که بعضی از این ارواح را می توان ارتقاء داد ولی بعضی دیگر هیچگونه کاربردی نخواهند داشت.

قطعاً وجود پایان بندی های متفاوت Elden Ring برای شما جذاب خواهد بود. در تشریح این بازی واژه ی قابل کنترل به کار رفته است. یعنی این بازی اختیارات وسیعی را در اختیار شما قرار می دهد. با توجه به ویژگی های این بازی می توان گفت که الدن رینگ یکی از برترین بازی های جدید است که بهتر است آن را تجربه نمایید.

نکات بسیار مهم برای آغاز بهتر بازی الدن رینگ

پس از ارائه توضیحاتی درباره پایان بندی های Elden Ring ، حال می خواهیم به چندین نکته برای شروع موفقیت آمیز این بازی اشاره کنیم.

شما در ابتدای بازی دارای یک شخصیت ضعیف هستید و به تدریج می توانید خود را تقویت کنید. لذا در ابتدای این بازی خود را برای مقابله با باس ها و … درگیر نکنید.

توجه داشته باشید که بازی دارای چرخه ی شب و روز می باشد. شما باید برای جدال با دشمنان در شب و روز آماده باشید. البته در شب دشمنان از دید ضعیف تری برخوردار خواهند بود ، ولی باید مراقب آنها بود و از آنها غافل نشد.

در وضعیت آنلاین باید از راهنمایی هایی که سایر بازیکنان برای شما قرار داده اند ، استفاده نموده و آنها را با دقت مطالعه کنید.

در بخش نخست بازی بهتر است همه ی آیتم ها را انتخاب کنید. تمامی حیوانات بازی را به هلاکت برسانید و آیتم های آنان را جمع آوری کنید.

  • امیدواریم که مقاله ” بررسی پایان بندی های Elden Ring ” برای شما مفید بوده باشد.