0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
همه چیز درباره بازی Elden Ring

درباره بازی Elden Ring ، اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار می دهیم تا با این بازی بسیار مهیج و جذاب بیشتر آشنا شوید.

خرید بازی الدن رینگ

الدن رینگ ، یک بازی در سبک اکشن نقش آفرینی می باشد که از سوی استودیوی فرام سافت وار طراحی و تولید شده است.

این بازی از سوی نامکو باندای ارائه شده است و در دسترس کاربران قرار گرفته است.

اگر به دنبال خرید بازی های ویدئویی جذاب و مهیج هستید ، باید بازی الدن رینگ را به گزینه های خرید خود اضافه کنید.

الدن رینگ را می توان از برترین بازی های PS5 دانست که مورد استقبال بالای کاربران واقع شده است.

البته این بازی در سایر دستگاه ها از جمله پی سی ، ایکس باکس و PS4 و … قابل اجرا می باشد.

بنابراین این بازی را می توانید در دستگاه های مختلف با کیفیت متفاوت ، اجرا نمایید.

داستان بازی الدن رینگ

یکی از مواردی که درباره بازی Elden Ring باید بیان کنیم ، داستان آن است.

اتفاقات این بازی در محلی به نام lands between به جریان می افتد.

البته نام این محل واقعی نبوده و تنها ایده ی طراح این بازی است.

طراح سعی نموده که نامی اسرارآمیز و الهی را انتخاب نماید.

در این داستان نشان طلایی نظم خدشه دار شده است.

ندا می آید که ای شخصی که اسمت لکه دار شده است ، بلند شو و با کمک خدا به قدرت نمایی بپرداز و با قدرت نمایی خود به لرد الدن تبدیل بشو.

الدن رینگ شکسته شده و به چندین تکه تبدیل شده است.

در این بازی شخصیت اصلی باید با استعانت از خدای متعال به مقابله با الدن رینگ پرداخته و به لرد الدن تبدیل شود.

درباره بازی Elden Ring باید گفت که در محله لند بیت وین ، به کمک Erdtree که نشانه ای از الدن رینگ است ، لطف الهی شامل حال برخی از افراد می شود.

اشخاصی که از این نعمت برخوردار هستند ، دارای نور طلایی در چشمان خود می باشند.

اشخاصی هستند که این نعمت را دیگر ندارند و نور چشمان آنها بسیار کاهش پیدا کرده است.

این افراد را از این محله بیرون می کنند. پس از اینکه اغلب افراد در این محل نعمت خود را از دست داده اند ، بازی جذاب الدن رینگ آغاز می شود. شما در نقش Tarnished  ظاهر شده و باید در این محله با جریانات مختلفی مواجه شوید. نام و آبروی شما لکه دار شده است و می خواهید اوضاع را تغییر دهید.

افسانه ها و رازهای زیادی در این شهر وجود دارند که باید با صبر و حوصله به کشف آنها بپردازید. خود را برای یک بازی مهیج آماده کنید که اتفاقات جالبی پیش روی شما است.

برای خرید ps5 کلیک کنید

درباره بازی Elden Ring : محیط و گیم پلی بازی

 

 

درباره بازی Elden Ring

 

 

این بازی جهان باز و اکشن برگرفته از داستان های شمالی و گیم پلی دارک سولز است که به عنوان برترین بازی استودیوی فرام سافتوار ( FromSoftware ) شناخته می شود. البته گیم پلی الدن رینگ ، کاملاً مشابه دارک سولز نمی باشد و در برخی جهات متفاوت است. فضایی وسیعتر در این بازی وجود دارد. همچنین بازی الدن رینگ در نحوه جدال ها و مبارزات با دارک سولز فرق اساسی می کند. اما از بعضی از جهات مشابه است.

در این بازی سیاه چال های مخوف و منظره های جذابی وجود دارد. گیمر در حین جستجو در این محله باید از دشت های سرسبز ، مرداب های سیاه و جنگل های وسیع و … گذر کند. درباره بازی Elden Ring باید بگوییم که شما صحنه های متنوعی را در این بازی تجربه خواهید نمود.

صحنه های متنوع و جذاب برای گیمر بسیار تازگی داشته و حس و حال او را عوض می کند. شما برای تبدیل شدن به لرد الدن باید از کوه های عظیم بروید و در آنجا به قلعه های مخوف و ترسناکی بروید. در این بازی شش ناحیه موجود است که هر یک از آنها از سوی نیمه خدایی مدیریت می شود.

گیم پلی بازی این امکان را برای شما فراهم می کند تا شخصیتی جدید بسازید و از شخصیت های پیش فرض استفاده نکنید. بدین ترتیب می توانید با شخصیت ساخته شده ی خود به اجرای بازی بپردازید.

نکته جالب درباره بازی Elden Ring این است که تجهیزات و سلاح های مختلفی در اختیار شما قرار می گیرد. شما با در اختیار داشتن سلاح ها ، جادوها و سایر قابلیت ها می توانید عملکرد بهتری در بازی داشته باشید و به پیروزی نزدیک تر شوید.

برای خرید ایکس باکس سری ایکس و اس کلیک کنید

مبارزات در بازی الدن رینگ

 

 

درباره بازی Elden Ring

 

 

در این بازی یک سیستم اکشن و جدید طراحی شده است که کیفیت اجرای مبارزات را بهبود بخشیده است. فرضاً در این بازی می توانید بر اسب سوار شده و سوار بر اسب بر میدان رقابت بتازید.

چندین قابلیت جدید بر سیستم مبارزات افزوده شده است که موجب بهبود سطوح آزادی در مقایسه با نسخه های پیشین شده است. نکته جالب دیگر این است که شما می توانید چندین آیتم را با یکدیگر ادغام نموده و یک آیتم ویژه و بکر ایجاد کنید.

چندین نکته جالب درباره بازی Elden Ring

این نکته را به خاطر داشته باشید که در این بازی امکان زنده شدن دوباره نخواهید داشت. المان های متعددی در این بازی وجود دارند که موجب می شود گیمر به ادامه ی بازی تشویق شود. اما زندگی دوباره پس از مرگ ، غیرممکن است.

در این بازی هم شاهد باس های سرسخت و توانمندی هستیم که مقابله با آنها بسیار سخت و دشوار است. اما با کمی دقت و تلاش بیشتر خواهید توانست بر آنها غلبه نمایید.

این بازی دارای قابلیت مخفی کاری است که در برخی از بخش های بازی به کمک شما می آید. البته مخفی کاری تنها در قسمت کوچکی از بازی دیده می شود.

شما در این بازی آزادی عمل زیادی برای استفاده از تجهیزات و مهمات دارید. حتی می توانید از ادغام چندین اسلحه استفاده کنید.

یکی دیگر از نکات جالب درباره بازی Elden Ring این است که می توانید در حین بازی نحوه جادو کردن را یاد گرفته و به شخصی سازی شخصیت خود با توجه به سلیقه خود اقدام نمایید.

اگر بخواهید این بازی را با کامپیوتر اجرا نمایید باید دارای سیستم عامل ویندوز 10 یا 11 باشید. حداقل حافظه موردنیاز ، 60 گیگابایت و حداقل رم موردنیاز 12 گیگابایت می باشد.