0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
نکات مهم بازی استارفیلد که از تریلر آن می توان متوجه شد

نکات مهم بازی استارفیلد که با کمی دقت می توان از تریلر آن متوجه شد را بررسی نموده و اطلاعاتی در این زمینه در اختیار شما قرار می دهیم.

تریلری از بازی Starfield منتشر شده است که اطلاعات خوبی از این بازی در اختیار کاربران قرار می دهد. بازی استارفیلد ، یک بازی بزرگ است که در آن هزار سیاره وجود دارد. گیمرها این امکان را خواهند داشت که در هر یک از این سیاره ها به کاوش بپردازند.

در این بازی خواهید توانست سفینه های فضایی مختلفی بسازید که در ساخت آنها صرفاً از سلایق خود بهره بگیرید. قابلیت شخصی سازی نه تنها در ساخت سفینه ها و پایگاه های فضایی در اختیار شما خواهند بود ، بلکه در رابطه با شخصیت اصلی وجود خواهد داشت. این بازی به زودی عرضه خواهد شد.

* برای خرید کنسول های بازی به فروشگاه ستاره بازی ایران مراجعه کنید. در این فروشگاه قیمت ایکس باکس سری ایکس / سری اس ، PS5 و PS4 و سایر کنسول ها با تخفیف های چند درصدی تعیین شده است.

نکات مهم بازی استارفیلد که از تریلر آن متوجه شده ایم را مرور می کنیم. با دقت به توضیحات گفته شده ، توجه کنید تا به محض ارائه این بازی بتوانید به صورت حرفه ای آن را اجرا کنید.

اولین نکته بازی Starfield : آمار کلاه ها

در این بازی چندین کلاه در اختیار شما قرار خواهد داشت. هر یک از این کلاه ها دارای ویژگی های خاصی هستند. این کلاها ، نقش مهمی در بازی داشته و صرفاً به عنوان یک لباس کارکرد نخواهند داشت. هر یک از کلاه های ایمنی از یک گرید بندی مشخصی برای حفاظت در مقابل آسیب های احتمالی برخوردار هستند. گرید بندی هایی مانند حفاظت انرژی ، حفاظت فیزیکی و ... دیده می شوند که قاعدتاً به الکترومغناطیس اشاره داشته باشند.

دومین نکته بازی Starfield : دشمنی با لول 75

یکی از نکات مهم بازی استارفیلد دشمنی با لول 75 است. در اواخر تریلر بازی مشاهده شده که نبردی از سوی دولوپر انجام می شود. این دشمن ، بسیار باهیبت و زمخت است. سطح توانایی این دشمن بسیار بالا است و حدود 75 می باشد. برای مبارزه با این دشمن ، کار دشواری دارید. بنابراین باید برای پیشرفت خود در این بازی تلاش کنید تا بتوانید از پس این دشمن بربیایید.

نکته سوم تریلر بازی Starfield : استفاده از کنترلر ایکس باکس

یکی از نکاتی که از تریلر بازی می توان متوجه شد ، بحث تبلیغاتی برای بازی کنترلر ایکس باکس است. در این تریلر مشاهده می کنیم که اغلب گیمرها که در استودیوی بتسدا در حال اجرای این بازی هستند ، از کنترلر ایکس باکس استفاده کنند. ایکس باکس قصد داشته تا از این طریق برای خود تبلیغاتی انجام دهد. این یک مورد از نکات مهم بازی استارفیلد که در تریلر آن دیده می شود ، بسیار واضح است.

* شما می توانید برای خرید هر یک از لوازم جانبی های ایکس باکس سری ایکس / اس و لوازم جانبی PS5 به سایت Psstar.ir مراجعه کنید.

نکته چهارم بازی Starfied : نگاهی به داکیومنت

در بخشی از پشت صحنه تولید این بازی ، به مدیر طراحی بتسدا نگاهی خواهیم داشت که در حال فعالیت بر روی داکیومنت های بازی می باشد. دقیقاً نمی توان متوجه شد که این داکیومنت ها به چه بخشی مرتبط است. اصلاً نمی توان نوشته های این داکیومنت را متوجه شد. اما پیش بینی می شود که این نوشته ها به بازی مرتبط باشند.

نکته پنجم تریلر Starfield : یک کلیشه همیشگی (بررسی نکات مهم بازی استارفیلد )

در تمامی بازی های فضایی ، سنگ های معلق دیده می شوند. در واقعیت ، بعید است که این موضوع درست باشد. اما در تمامی بازی های فضایی دیده می شوند. در بازی استارفیلد هم ، شاهد این سنگ ها هستیم. یعنی ممکن است در مطالعات و اکتشافات جدید در واقعیت به این مسئله پی برد که این سنگ ها وجود دارند؟

نکته ششم تریلر بازی Starfield : پشتیبانی از اولترا واید

نمی توانیم این مسئله را با قطعیت بیان کنیم که این بازی از این حالت پیشتیبانی می کند و یا خیر ، اما شواهد این مسئله را نشان می دهد. بنابراین بنابر مشاهدات و پیش بینی ما ، این بازی از حالت اولترا واید پشتیبانی می کند. این بازی دارای زاویه دوربین پهن تری می باشد. این مورد ، یکی از پنهانی ترین نکات مهم بازی استارفیلد می باشد. اینکه بازی های عرضه شده در سال 2023 از قاب های اولترا واید پشتیبانی می کند ، نکته مثبتی است. اینکه این ویژگی برای بازی استارفیلد درنظر گرفته شده باشد ، بسیار محتمل است.

نکته پنجم تریلر بازی Starfield : لوت به سبکی متفاوت

در بخشی از بازی که یکی از کارشناسان در حال صحبت است ، دیده می شود که تهیه کننده بازی در حال جستجو در جهان استارفیلد می باشد. در گیم پلی بازی ، کاراکتر اصلی بازی به یک جسمی رسیده که نمایش دهنده پیام هایی است. این مورد مشابه سیستم لوت در بازی فال اوت 4 می باشد. در اسکایرم ، قسمت اعظمی از تصویر جهت به تصویر کشیدن جزئیات استفاده شده است. ولی طراحان این بازی از مدل UI بازی فال اوت برای این بازی بهره گرفته اند.

نکته ششم بازی Starfield : رانندگان فضایی ، یکی از نکات مهم بازی استارفیلد

کلاهی که در قسمت توسعه بازی دیده می شود ، به طراحی بازی های استودیوی Oblivion مشابه است. این کلاه تحت عنوان Space Trucker Helmet است. سواری در کهکشان ها و سیارات این بازی ، حس جالبی خواهد بود و گمان می رود که  جذابیت های زیادی را ایجاد کند.

در تریلر بازی ، سواری و رانندگی خاصی دیده نمی شود. اما به یقین ، سواری دادن تراک های فضایی از اصلی ترین بخش گیم پلی این بازی است. با توجه به تریلر بازی نمی توان درباره روند حمل و نقل های فضایی در این بازی به اطلاعات بیشتری دست پیدا نمود.

نکات دیگری را از تریلر این بازی می توان متوجه شد. اما مهمترین نکات مهم بازی استارفیلد ، مواردی بودند که خدمت شما مخاطبان گرامی و عزیز ارائه نمودیم. امیدواریم این نکات برای شما مفید واقع شوند.