0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
نکات بازی Devil May Cry 5

نکات بازی Devil May Cry 5 را در این مقاله بررسی نموده تا با رعایت این نکات بتوانید بیشترین امتیازات را در این بازی کسب کنید.

بازی دویل می کرای 5 ، یکی از مهیج ترین بازی های PS5 است که در پلتفرم های دیگری قابل اجرا است. برای پیروزی در این بازی باید نکاتی را رعایت نموده که برخی از آنها را بررسی می کنیم :

نکته کلیدی برای مبارزه با V

کاراکتر V به طور مستقیم به جنگ ورود نمی کند. شما بایستی با قابلیت های مختلف حیوانات V آشنا شوید. به کمک کلید L2 دستور حمله را صادر کنید و از دور به کنترل صحنه مبارزه بپردازید. یکی از نکات بازی Devil May Cry 5 این است که جا خالی دادن در راستای افقی موجب برگرداندن Griffon  به شما شده و جا خالی دادن به طرف جلو موجب برگرداندن Shadow به طرف شما می شود.

اگر میزان سلامت حیوانات کاسته شده و به کمک نیاز دارند باید به این نکته مهم توجه داشته باشید. بهتر است Nightmare را فرا بخوانید. برای فراخوانی Nightmare بایستی Devil Trigger را سریعاً پر کنید که بدین منظور کلید R2 را گرفته و به مطالعه کتاب شعر V اقدام کنید. اجازه قطع کردن شعر خواندن خود را هرگز به حریفان ندهید که سرعت جریان پر شدن دویل ترایگر را کاهش می دهد. لذا به شعر خواندن خود ادامه داده و این کار را با قدرت و با سرعت انجام دهید.

نکات بازی Devil May Cry 5 برای جدال با Dante

در این قسمت باید از هر اسلحه ای که در اختیار دارید بهره بگیرید. از سبک های نوین کمک بگیرید. در بخش انتهایی بازی ، 4 شمشیر و 4 اسلحه برای نبردهای از راه دور در اختیار Dante خواهد بود. از هر یک از آنها کمک گرفته و با قابلیت های دانته آشنا شوید. باید به خوبی بدانید که با هر یک از شمشیرها و اسلحه ها چگونه کار کنید.

دانته به همراه خود دو دستکش به اسم Barlog دارد که بهره گیری از آنها به دو صورت Blow و Kick است. اگر از مود Blow بهره بگیرید ، دستکش های دانته به شکل انفجاری عمل می کند. چنانچه در این حین ، کلید ضربه مشت را بگیرید ، ویژگی Welter Move اکتیو می شود تا به کمک آن به سمت حریفان هجوم برده و آنها را به هلاکت برسانید.

نکات طلایی برای مبارزات در devil may cry5

توجه به نکات بازی Devil May Cry 5 ، قطعاً شما را به موفقیت می رساند. بنابراین بایستی به خوبی به این نکات توجه داشته باشید. همواره در حرکت باشید و ضربات را دفع کنید. توجه داشته باشید که ضربات وارد شده به شما ، سطح سلامتی شما را تنزل می دهد. حتی کمبوهای شما کاسته شده و خطر کاهش امتیازات شما را تهدید می کند.

در زمان مناسب به دشمنان هجوم ببرید و چشم از دشمنان بر ندارید. جا خالی دادن را فراموش نکنید. اگر بتوانید مبارزات را به صورت هوایی انجام دهید ، شانس زیادی برای موفقیت خواهید داشت. زیرا هر حریفی توانایی مبارزه در هوا را ندارد.

یک گیمر حرفه ای در اجرای این بازی باید بداند که کلیشه ای مبارزه کردن موجب شکست می شود. لذا تنها به بهره گیری از یک کمبو اکتفا نکنید. متفاوت مبارزه کنید و از هر چیزی که در اختیار دارید ، استفاده کنید.

اگر از Taunt بهره بگیرید ، تمامی کاراکترها اکتیو شده و به افزایش امتیازات کمبوها کمک می کند. البته به این نکته توجه داشته باشید که در حین اجرای Taunt ، امکان نبرد را نداشته و بایستی از حریفان فرار کنید.

نکات بازی Devil May Cry 5 برای جدال با Nero

حال به یکی از مهمترین بخش های بازی می رسیم که با رعایت نکات ارائه شده می توانید امتیازات خوبی در این قسمت بدست بیاورید. رعایت نکات گفته شده موجب جذابیت بیشتر اجرای Devil May Cry 5 می شود. پیشنهاد می کنیم که با خرید Devil May Cry 5 ، یک لذت متفاوت را تجربه کنید.

شما بایستی پرش با Nero را فرا بگیرید. البته کاراکتر نرو در مقایسه با سایر کاراکترها ، آنچنان قوی نیست. باید با ویژگی های Nero به خوبی آشنا باشید و بدانید که چطور عمل می کند و چه قابلیت هایی دارد. یکی از توانایی های آن ، پرش از روی سر حریفان است. برای بهره مندی از این توانایی بایستی بتوانید قابلیت Enemy Step را بدست بیاورید.

به کمک قابلیت گفته شده می توانید ساعت ها بر روی هوا بوده و حریفان را از روی هوا غافلگیر کنید. کمبوهای Nero که بر روی هوا هستند ، قدرت بسیار زیادی دارند. لذا این مورد ، یکی از مهمترین نکات بازی Devil May Cry 5 است.

در ادامه باید به قابلیت Exceed توجه داشته باشید که شاید نخست بی فایده به چشم بیاید. کلید L2 را گرفته تا شمشیر قرمز شده  به حریفتان ضربات سنگینی را وارد کنید. اگر دقت کنید و به درستی از این قابلیت استفاده کنید می توانید نتایج خوبی بدست بیاورید. کمبوهای خود را توسط این قابلیت به اتمام برسانید. بدین ترتیب حتماً ضربات بعدی شما قوی تر و کوبنده تر خواهد شد.

به کمک قابلیت Tomboy می توانید شمشیر و سلاح خود را قدرتمندتر و کاری تر کنید. حتماً به استفاده از Ragtime توجه داشته باشید که در مواقعی که حریفان زیادی به محاصره شما اقدام نمودند ، بسیار کارآمد است و تمامی حریفان را به هلاکت می رساند.

یکی از نکات بازی Devil May Cry 5 ، قابلیت Rawhide است که در این قسمت می تواند حریفان زیادی را به هلاکت برساند. برای به هلاکت رساندن آنها به کمک این قابلیت ، به چند ثانیه زمان نیاز دارید.

قابلیت Helter Skelter به شما کمک می کند که به حریفی که در مجاورت شما است ، تیراندازی کنید. هنگامی که اتصال شما به شیطان صورت گرفت ، توسط این قابلیت موجب نابودی شیطان شوید.

Gerbera موجب می شود که بتوانید از میدان نبرد در شرایط اضطراری فرار کنید. این دستگاه شما را به هوا انتقال داده تا حریفان خود را مبهوت کنید. بهترین ترفند برای فرار از حریفان در شرایط اضطراری ، بهره گیری از این قابلیت است. بنابراین اگر دیدید در مقابل حریفان دست و پا بسته هستید ، سریعاً فرار کنید.