0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
نکات آموزشی بازی Elden Ring

نکات آموزشی بازی Elden Ring را مرور می کنیم. یادگیری این نکات سبب شده بهتر به اجرای این بازی مهیج و جذاب بپردازید.

بازی الدن رینگ ، طرفداران زیادی پیدا کرده است. بی جهت نیست که این بازی تا این اندازه محبوب واقع شده است. تمام انتظاراتی که از یک بازی ویدئویی مهیج داریم ، در این بازی وجود دارد.

درباره این بازی بارها سخن گفته ایم و مقالات متعددی درباره آنها ارائه نمودیم. 10 راز پنهان بازی Elden Ring ، از مقالاتی بوده که برای مخاطبان جذاب بوده است. حال در این مقاله می خواهیم برخی از نکاتی که موجب اجرای حرفه ای این بازی ها می شود را بررسی کنیم.

آشنایی با کلاس های مختلف بازی الدن رینگ

نخستین مورد از نکات آموزشی بازی Elden Ring ، آشنایی با کلاس های آن است. این بازی دارای کلاس های زیر است :

Hero: در این کلاس می توانید ضرباتی کاری و سخت را به دشمنان وارد کنید. ویژگی آرکین در این کلاس در سطح بالایی قرار دارد. در این کلاس ، سلاح هایی وجود داشته که علاوه بر صدمات فیزیکی ، صدمات سحرآمیز از نوع آرکینی را به حریفان اعمال می کنند.

Astrologer: این کلاس به نوعی جادویی است و توانایی سحر و جادو را در اختیار شما قرار می دهد. گیمرهای مبتدی بازی Elden Ring ، بهتر است از این کلاس استفاده کنند. البته باید با بردباری ، به اجرای بازی در این کلاس بپردازید.

Warrior: در این کلاس می توانید از دو قبضه شمشیر استفاده کنید. شما باید با تکنیک جا خالی دادن در این بازی ، بتوانید موفق شوید. چرا که شیلدی جهت مراقبت از شما در این بخش موجود نیست.

Confessor: توجه به نکات آموزشی بازی Elden Ring ، در موفقیت شما اثرگذار است. در کلاس کانفسور ، استفاده از سحر و جادو امکان پذیر است. به طور مثال می توانید از جادوی Faith به همراه تجهیزات نوع دسکتریتی بهره بگیرید و موفقیت هایی را بدست بیاورید.

Bandit: در این کلاس می توان بر روی قدرت فیزیکی و استفاده از سحر و جادو حساب باز نمود و با توجه به این دو مورد به نبردها پرداخت.

Vagabond: اگر از طرفداران مبارزه با تجهیزات و سلاح های سنگین هستید ، حتماً این کلاس را تجربه کنید.

Prisoner: در این کلاس باید از سلاح های سبک استفاده نموده و در کنار آن ، سحر و جادو هم انجام داده تا در اجرای بازی در این بخش ، موفق ظاهر شوید. نکات آموزشی بازی Elden Ring ، بسیار ساده و قابل فهم هستند.

Wretch: در این کلاس می توانید بازی را از پایه شروع کرده و بر اساس میل خود به اجرای بازی بپردازید.

Samurai: در این کلاس که ویژه گیمرهای مبتدی است ، امکان پیاده سازی برترین بیلد دکستریتی وجود دارد.

Prophet: اغلب کلاس هایی با خصوصیت Faith به عنوان کلاس های ترکیبی عرضه شده اند ، اما این کلاس صرفاً مبتنی بر Faith می باشد.

ایجاد آیتم ، از نکات آموزشی بازی Elden Ring

در این بازی باید توانای ساخت آیتم را داشته باشید. پس از آغاز بازی باید به بخش Church of Elleh ورود کرده و از کارشناس آن بخش ، کیت مرتبط با تولید آیتم را بگیرید. یکی از اصلی ترین نکات درباره ایجاد آیتم ها این است که در فضای بازی گردشی داشته باشید و Cookbook هایی را بیابید که موجب توسعه آیتم های قابل ساخت بازی می شوند. برخی از این کوک بوک ها را می توانید خریداری کنید.

کوآپ و بخش آنلاین بازی

چنانچه تمایل داشته بازی را آنلاین اجرا کنید ، از بخش مولتی پلیر منوی بازی ، به انتخاب یک پسورد مشابه برای خود و دوستتان اقدام نمایید. بعد از نوشتن نام تمامی بازیکنان بر روی زمین ، بازیکن میزبان به کمک Furlcalling Finger Remedy  قادر است نام های آنها را ملاحضه و تک تک آنها را فرا خوانده و احضار کند.

در بررسی نکات آموزشی بازی Elden Ring در این بخش ، توجه کنید که چنانچه قصد احضار بازیکن های دیگر را دارید ، باید تک تک مراحل ذکر شده را بدون بهره گیری از پسورد مجدداً انجام دهید. شما باید متن های زرد رنگ را فرا خوانده و متن های قرمز رنگ را احضار نکنید.

-         شما می توانید جدیدترین و جذاب ترین بازی های PSS را از فروشگاه ستاره بازی ایران خریداری کنید.

سحر و جادو در بازی الدن رینگ

جادوهای این بازی به طور کلی شامل دو گروه است.

Incantations: این جادو بر پایه ی Faith می باشد. سحر و جادوهای این قسمت حاوی جادوهای انجام شده بر روی تجهیزات و احیاء نوار سلامت و ... می باشد.

Sorceries: این جادو بر پایه ی اینتلیجنس می باشد. این جادوها حاوی گزینه هایی مانند پروجکتایل ، جادوی خون و ... می باشد که در برخی از قسمت های بازی بسیار کمک کننده است.

یکی از مهمترین نکات آموزشی بازی Elden Ring : چگونگی ارتقاء سلاح ها و کاراکترها

شما زمانی در این بازی موفق می شوید که با ارتقای کاراکترها و تجهیزات آشنایی داشته باشید. ارتقای شخصیت اصلی باید با توجه به ویژگی های مهم آنها انجام شود. آبجکت های مختلفی مانند تونل ها ، معدن ها و ... وجود داشته که روند ارتقای شما را تسریع می کنند. جهت ارتقاء تجهیزات و سلاح های بازی ، 25 مورد وجود داشته که باید مورد توجه واقع شوند.

سنگ های مختلفی وجود داشته که در بخش های مختلف از فضای بازی قرار دارند و با استفاده از آنها می توان به ارتقاء سلاح ها کمک نمود. قدر این سنگ ها را بدانید زیرا کمیاب هستند.  در بررسی نکات آموزشی بازی Elden Ring ، به این مسئله توجه داشته باشید که ارتقاء سلاح ها از ارتقاء کاراکتر از اهمیت بیشتری برخوردار است.

توجه به گشت و گذار در فضای بازی الدن رینگ

شما باید با خلاص کردن Site of Grace ها در بازی ، کار خود را برای دستیابی به دمی گادها آسان تر کنید. جز پیدا کردن سایت آف گریس ها ، راهی برای رسیدن به دمی گادها ندارید. سایت آف گریس ها دارای یک نوار زرد رنگ بوده که سمت و سوی هدف را نمایش داده و گریس های فرعی موجب آسان تر شدن Travel ها می شوند. با درنظر گرفتن گریس های بازی ، خواهید توانست راه درست را بیابید.