0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
نقد و بررسی بازی WWE 2K22

بازی WWE 2K22 ، یکی از بازی های جدید و پرطرفدار است که می خواهیم در این مقاله به نقد و بررسی آن بپردازیم.

 

دکمه ها در عنوان WWE 2K22

پس از ناکامی ها در عرضه WWE 2K20 ، باید تغییر و تحولاتی صورت می گرفت تا نسخه جدید به طور موفقیت آمیزتر ظاهر گردد. از این رو ، نسخه جدید تحت عنوان WWE 2K22 برای کاربران ارائه شد.

تغییراتی در بخش کلیدها و سیستم بازی صورت گرفته است و یک سیستمی روان تر و بهتر را ترتیب داده است. کلیدی برای وارد کردن ضربات سبک و کلیدی دیگر برای وارد کردن ضربات سنگین ایجاد شده است. کلید دیگری مخصوص دفع نمودن ضربات حریف ، طراحی شده است. کلیدی در این بازی برای گرفتن رقیب وجود دارد.

در مجموع ، گیم پلی بازی بر اساس این سه کلید شکل گرفته است. تلفیق این کلیدها و چگونگی بهره گیری از آنها به شکل کمبوهای گوناگون  ، آنچنان آسان نیست. باید با دقت و زمان بندی خاصی بتوان بر کنترل دکمه ها و نحوه استفاده از آنها مسلط شد.

هر چند که سیستم بازی آسان است ، اما تصور نکنید که برای نابودی و به هلاکت رساندن دشمنان نیازی به سخت کوشی و دقت ندارید. بلکه باید دقت و تلاش زیادی داشته باشید تا بتوانید بر حریفان غلبه نمایید.

برای خرید بازی WWE 2K22 می توانید از فروشگاه ستاره بازی ایران ( Psstar.ir ) اقدام نمایید تا بتوانید این بازی جذاب را با قیمت مناسب خریداری کنید.

پیاده کردن حرکات خاص در بازی WWE 2K22

خط ویژه ای در زیر خط استامینا وجود دارد که به تدریج با اجرای کمبوهای گوناگون تکمیل شده و هنگامی که هر دوی آنها پر شود ، امکان پیاده کردن حرکات خاص و یا فینیشرهای نابود کننده بر علیه حریف ، وجود دارد. این حرکات بسیار کاربردی است و می تواند در لحظات حساسی به کار گرفته شود تا شما را از مهلکه نجات دهد.

مدهای مختلف در عنوان WWE 2K22

حالت های متعدد و گوناگونی ( مدهای مختلف ) در بازی وجود دارند. از حالت تن به تن تا رویال رامبل و جدال در قفس و … از جمله این حالت ها می باشند. در یکی از این قسمت ها ، گیمر به عنوان ستاره کشتی کج ری میستریو ظاهر شده و با ستارگان دیگر به مقابله بر می خیزد.

به علاوه گیمر بایستی در رقابت های افسانه ای که او با شیوه بخصوصی رقابت ها را به اتمام رسانیده ، به تقلید حرکات او بپردازد. در نهایت می تواند پس از پایان رقابت ، فیلم رقابت ها را ملاحضه نموده و از آنها لذت ببرد. یکی از جالب ترین آیتم این بازی WWE 2K22 ، حضور شخصیت ری میسترو در کات سین ها و اظهاراتی درباره خاطرات او از این رقابت ها می باشد.

برای کسب اطلاعات درباره قیمت ps5 کلیک کنید.

مد دیگری به نام GM وجود دارد. در این مود گیمر در شخصیت یک مدیر ظاهر می شود که بایستی برنامه ریزی رقابت ها را تنظیم نماید. شما باید برنامه رقابت ها و رویارویی حریفان و زمان رقابت ها و … را انجام دهید. تبحر شما می تواند کشتی گیرها را به قهرمانی نزدیک و نزدیک تر کند. شما با به خدمت گرفتن کشتی گیرهای عادی و ستاره های این رشته ، می توانید برنامه ای ترتیب دهید که پیروزی های متعددی به دست بیاورید.

یک مود دیگر در بازی WWE 2K22 ، برگشت قسمت MyRise می باشد. در این قسمت این امکان را دارید که شخصیت های موردنظر خود را ایجاد کرده و مسیر پیش رو را بپیمایید. در این مسیر با شخصیت های معروف و مهمی مواجه می شوید و متن مکالمه ها با آنها را خودتان تنظیم می کنید.

گرافیک WWE 2K22

 

 

بازی WWE 2K22

 

 

 

تغییرات در نسخه جدید بازی در زمینه گرافیک بازی هم صورت گرفته است. لذا گرافیک بازی بهبود یافته است. اما با وجود این تغییرات ، هنوز منتقدادن از گرافیک بازی کمی انتقاد دارند و معتقد هستند که گرافیک بازی باید در کیفیت بالاتری قرار داشت.

برای مثال یکی از بخش هایی که به انیمیشن بازی آسیب وارد کرده است ، قسمت دیالوگ ها و مکالمه های میان شخصیت های مختلف بازی است. در قسمت جدال های بازی ، با توجه به مواردی مثل پیشگیری از Input lag می توان ضعف انیمیشن را احساس نمود.

صداگذاری بازی WWE 2K22

صداگذاری ها در بازی های ویدئویی بسیار مهم هستند. نقشی که صداگذاری ها و موسیقی در جذب مخاطب دارند ، غیرقابل انکار است. خوشبختانه این بازی از صداگذاری خوبی برخوردار است. صداگذاری سالن مبارزه ، درگیری ها و گزارشگر و … در سطح بالایی قرار دارد و به خوبی می تواند حس و حال بازی را به گیمرها انتقال دهد.

بهترین بازی ویدئویی کشتی کج

 

 

بازی WWE 2K22

 

 

اگر از علاقمندان به بازی های کشتی کج هستید ، حتماً این بازی را خریداری کنید. این بازی ، یکی از جذاب ترین و مهیج ترین بازی های کشتی کج است که توانسته است مخاطبان را راضی کند. این بازی با یک قسمت تمرینی شروع می شود که از سوی درو گولاک عرضه شده است و مکانیزم های جدید بازی را معرفی می کند. در نتیجه شما با آمادگی کامل به بازی WWE 2K22 وارد می شوید.

منوی اصلی بازی به خوبی طراحی شده است و امکان انتخاب قسمت های مختلفی مانند My Rise ، ShowCase ، Play و … وجود دارد. یکی دیگر از آپشن های این بازی این است که می توانید به قسمت Community Creations مراجعه نموده و کشتی گیرهایی که در بازی نیستند ولی به دست سایر گیمرها ساخته شده اند را به آسانی دانلود کنید و با آنها به اجرای بازی بپردازید. این ویژگی برای بسیاری از گیمرها جذاب است که می توانند با شخصیت های ساخته شده از سوی سایر گیمرها به اجرای بازی بپردازند.

بررسی بازی WWE 2K22 در یک نگاه

  • گیم پلی بازی سریع و جالب است و بسیاری از گیمرها از گیم پلی بازی احساس رضایت و خرسندی داشته اند.
  • کیفیت تصویری بازی مناسب است و یک تجربه واقع گرایانه را برای گیمر ایجاد می کند.
  • هوش مصنوعی در این نسخه نسبت به نسخه پشین ، عملکرد بهتری دارد.
  • شمار کشتی گیران در این بازی بالا است و دست گیمرها در انتخاب کشتی گیران مورد علاقه خود ، باز است.