0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
نقد و بررسی بازی Watch Dogs Legion

بازی Watch Dogs Legion یکی از بازی های بسیار جذابی است که در این مقاله قصد نقد و بررسی آن را به طور مفصل داریم.

این بازی از آن دسته بازی هایی است که جزئیات کاملی دارد و پرداختن حرفه ای به جزئیات بازی سبب شده که این اثر جذاب و تأثیرگذار باشد. رویدادهای این بازی در شهر لندن رخ می دهد. این بازی در مقایسه با نسخه های پیشین ، بهبودهای زیادی داشته است. این بهبودها موجب جذابیت بسیار زیاد این بازی شده است.

این بازی برای چندین پلتفرم در دسترس قرار گرفته است. سناریوی بسیار غنی و خوبی برای این اثر ، شکل گرفته است. کاربران استقبال خوبی از خرید بازی Watch Dogs Legion کرده اند.

هوش مصنوعی NPC ها در بازی watch dogs logion

در این بازی توجه بسیار زیادی به هوش مصنوعی شده است. شخصیت هر کسی با توجه به سابقه ای که داشته ، ساخته می شود. برخی از NPC ها دارای شخصیت فعال و اکتیوی هستند که بر جذابیت این بازی افزوده اند.

یکی از امکانات این بازی ، انتخاب پوشش جهت هر یک از افراد دد سک می باشد که امکان شخصی سازی آن بر اساس دلخواه شما وجود دارد. البته یکی از نکات منفی بازی Watch Dogs Legion ، مرگ همیشگی ان پی سی ها می باشد. ولی با وجود نکات مثبت بسیار زیاد این بازی می توان از این نکته منفی چشم پوشی نمود.

فرصت اندکی برای پیشگیری از نابودی NPC ها است. در صورتی که گرفتار شدید باید تصمیم گیری کنید که به پیشروی ادامه داده یا متوقف شوید تا یکی از نفرات ددسک موجب فراری دادن شما از این شرایط شود.

جزئیات بسیار خوب در بازی watch dogs: legion

تنوع شخصیت ها در این بازی بسیار زیاد است و از این نظر کاربران احساس رضایت مندی دارند. شما این امکان را خواهید داشت که بر اساس ویژگی ها و توانایی های هر شخصی او را به عضویت گروه ددسک در آورده تا زیر نظر شما به فعالیت بپردازد و در راستای رسیدن به اهداف بزرگ به شما کمک کند.

شما می توانید در بازی Watch Dogs Legion ، صدای کاراکتر خود را به سلیقه خود تنظیم کنید. اگر کاراکتر انتخابی شما در جریان بازی نابود شود بایستی کاراکتر دیگری را انتخاب نمایید. هر یک از کاراکترها دارای ویژگی های خاص خود هستند.

با توجه به شبیه سازی هایی که برای این بازی طراحی شده است ، این بازی واقع گرایانه تر شده است. مرگ ، دستگیری ها ، درگیری ها و ... از جمله مواردی هستند که به صورت واقع گرایانه ای طراحی شده اند.

داستان بازی واچ داگز لیجن

اتفاقات این بازی در آینده ای نزدیک رخ می دهد. سیستم عامل CtOS که قبلاً در ایالت های شیکاگو و سان فرانسیسکو پدید آمده ، اکنون به یک نظام جهانی مبدل شده که هر منطقه ای که قصد تحت نظر گرفتن ساکنین خود را دارد ، به کار گذاشتن این سیستم عامل در مرکز ساختارهای خود اقدام می کند.

در بازی Watch Dogs Legion به لندن رفته و در دل رویدادهایی قرار گرفته که CtOS در لندن برگزار کرده است. این بازی روایت گر لندنی است که در آستانه ی یک انقلاب مردمی است. یک خیزش بزرگ که متأثر از نفوذ CtOS است و تیم ددسک در جریان آن حضور دارد.

در این میان ، یک تیم سری به نام " زیرو دی " به میدان می آید و با برگزاری انفجارهای بزرگ در بخش های مختلف شهر لندن ، حادثه ای عظیم را رقم می زند. تیم ددسک تبدیل به دشمن درجه اول مردم می شود.

بدین ترتیب خیزش مردم لندن تا حدودی سرکوب شده و امنیتی برای CtOS ایجاد می شود. بعد از اشتباهات " زیرو دی " و متهم شدن تیم دد سک ، همه ی نفرات این تیم از بین رفته و یا اسیر می شوند. علاوه بر زیرو دی ، تیم ها و دسته های دیگری برای قدرت طلبی در لندن به میدان می آیند تا درگیری ها و مبارزات در لندن افزایش پیدا کند.

نقاط قوت و ضعف بازی Watch Dogs Legion

بازی واچ داگ لیجن از داستان و گیم پلی بسیار خوبی برخوردار است و از این نظر ، یکی از بهترین بازی های PS5 است. اما در مقابل از کیفیت تصویری و فنی خوبی برخوردار نیست. بافت های بی کیفیت ، لودینگ کند بافت ها ، گلیچ های پر شمار ، کرش های متعدد و ... از مشکلات این بازی است.

البته تمامی بازی های ویدئویی دارای نواقصی هستند. البته در به روزرسانی ها ، این مشکلات تا حدود زیادی رفع شده است. البته نقاط ضعف بازی از نظر گرافیکی زیاد نیست.

این بازی دارای صداگذاری و موسیقی بسیار خوبی است و از این حیث ، بی نظیر است. دوبله بازی به صورتی انجام شده که هر کدام از NPC ها این امکان را داشته که همه ی دیالوگ های این بازی را پشتیبانی کنند. هر کدام از آنها با گویش متفاوتی حرف می زنند.

حواشی پسابرگزیت در بازی Watch Dogs Legion

همانگونه که اشاره کردیم این بازی دارای جزئیات بسیار خوبی است. شهروندان در شهر لندن ، به استفاده از تکنولوژی های مختلف بسیار علاقمند هستند. پهپادهایی که دارای اسکنرو اسلحه می باشند بر فراز شهر در حرکت هستند تا به تعقیب تبهکاران پرداخته و آنها را به هلاکت برسانند.

یوبی سافت در ارتباط با جو پسابرگزیتی که در فضای بازی دیده می شود اذعان می کند که ما لندن را به عنوان مقر اصلی بازی پیش از در آمدن انگلیس از اتحادیه اروپا ، برگزیده ایم. این مسئله به گیم پلی بازی کمک شایانی نموده و موجب جذابیت بیشتر آن شده است.

میزان کشت و کشتار در بازی واچ داگ لیجن

در این بازی سطح کشت و کشتارها متوسط است. در واقع سطح کشت و کشتارها در مقایسه با نسخه های پیشین ، بسیار کمتر است. شما می توانید از اسلحه هایی استفاده نموده که موجب مرگ افراد نمی شوند. تفنگ پیت بال ، شوکر ، تفنگ های بی حسی و ... از جمله این سلاح ها هستند. تقریباً می توان گفت که نصفی از اسلحه های بازی ، قابلیت کشتن افراد را ندارد و صرفاً می توانند در مقابله با دشمن کمک کننده باشند. در این زمینه تجهیزات مختلفی در اختیار شما قرار دارد.