0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
نقد و بررسی بازی Saints Row

بررسی بازی Saints Row ، موضوع مقاله ماست. این بازی مهیج را از جنبه های گوناگون بررسی نموده و اطلاعات خوبی درباره آن در اختیار شما قرار می دهیم.

سری بازی های saints row  به جریان های روز جهان ، یک نگاه خاص دارد. در نگاهی که این بازی به جهان دارد ، هیچ چیز جدی گرفته نمی شود. در این بازی که به نوعی ریبوت است ، شما در نقش رئیس قرار خواهید گرفت. این رئیس برای یک تیم امنیتی کار می کند.

اگر به اجرای این بازی علاقمند هستید ، حتماً به ادامه مطلب توجه کنید تا اطلاعات خوبی از این بازی بدست بیاورید. برای خرید جدیدترین بازی های PS4 ، ایکس باکس ، PS5 و سایر کنسول ها به سایت ستاره بازی ایران (Psstar.ir) مراجعه کنید.

داستان saints row از چه قرار است ؟

بررسی بازی Saints Row را از داستان آن شروع می کنیم. متأسفانه در تمامی بازی های ویدئویی شاهد این هستیم که قهرمان اصلی بازی در هر آیتم از بازی ، با حریفان زیادی به مقابله برخواسته و آنها را شکست می دهد.اما این مسئله دیگر کلیشه ای شده است. ولی بازیسازان هنوز هم به طراحی چنین بازی هایی علاقه داشته و از این رویکرد دست بر نمی دارند.

داستان این بازی دارای نقطه ضعف هایی است. نقاط ضعف این داستان بیشتر مربوط به خط اصلی آن است. در این نسخه از بازی ، شمار مأموریت های اصلی بسیار کمتر شده است. در این نسخه بعضی از فعالیت های جانبی ، حکم مأموریت های اصلی را دارند و کاملاً به داستان بازی بی ربط هستند.

بررسی بازی Saints Row از نظر گیم پلی

در نقد و بررسی هایی که ما از بازی های ویدئویی انجام می دهیم ، همواره به گیم پلی بازی ها می پردازیم. گیم پلی بازی ، ویژگی مهمی از بازی است که می تواند در موفقیت و یا عدم موفقیت یک بازی تأثیر چشمگیری داشته باشد. مأموریت های این بازی شامل تعقیب و گریز با ماشین و تیراندازی به حریفان است. البته حریفان این بازی محدود هستند و این مسئله موجب کلیشه ای شدن مبارزات شده است که این مسئله انتقادات گیمرها را به دنبال داشته است.

به واقع مأموریت های اصلی در این بازی ، جذاب هستند. البته ما منکر نقاط ضعفی که در این قسمت ها وجود دارد ، نیستیم. از گیم پلی بازی می توان هم تعریف و تمجید نمود و هم انتقاداتی کرد.

یک انتقاد بارز و مسلم از بازی saints row

در بررسی بازی Saints Row ، به یک نقطه ضعف آشکار می رسیم که این نقطه ضعف ، هوش مصنوعی بازی است. هوش مصنوعی بازی واقعاً ضعیف است. این مسئله در بخش مبارزات بازی ، کاملاً مشهود است. حرکات دشمنان و حریفان شما در برخی مواقع به اندازه ای غیرواقعی است که گیمر از حس و حال بازی جدا می شود.

انتقاد دیگری که می توان از این بازی کرد مربوط به گان پلی بازی است. گان پلی بازی ، ایراداتی دارد. یکی از این ایرادات ، زاویه بد دوربین می باشد. انیمیشن بازی ، باگ های زیادی دارد. انگار ، سازندگان بازی برای عرضه این بازی بسیار عجله داشته اند و به برخی از نکات مهم توجه نکرده اند.

اگر علاقه ای به اجرای این بازی ندارید ، به سایت Psstar.ir مراجعه کرده و جذاب ترین بازی های PS5 ، بازی های ایکس باکس سری ایکس و اس ، بازی های PS4 و ... را از آنجا با قیمت پایین تر از سایر فروشگاه ها خریداری کنید. حال به ادامه بررسی بازی Saints Row می پردازیم.

مأموریت های اصلی و فرعی در بازی saints row

در این بازی ، مأموریت های اصلی و فرعی متعددی وجود دارند که مشکلاتی دارند. زمانی که برای نخستین بار به دنبال مأموریت های گاراژ جیم راب می روید ، خواهید فهمید که اتومبیل های گوناگونی را باید برای این شخصیت بیابید و در اختیار آنها قرار دهید. اولین بار که این کار را انجام می دهید ، هیجان زده می شوید و چالش های جالبی را تجربه می کنید. ولی زمانی که این کار را بارها و بارها تجربه می کنید ، کمی خسته شده و از این بخش ها دلزده می شوید.

فقط در این مأموریت نیست که تکراری بودن کارها و فعالیت های خود را تجربه می کنید ، بلکه در سایر مأموریت ها از این موضوع رنج می برید. غفلت بازی سازان در طراحی مأموریت های این بازی ، قابل تأمل است.

ویژگی های مثبت بازی saints row

در بررسی بازی Saints Row باید به ویژگی های مثبت این بازی هم بپردازیم. اگر بخواهیم تنها به ایرادات و مشکلات بازی بپردازیم ، بی انصافی کرده ایم. زیرا این بازی دارای ویژگی های مثبت بسیار زیادی است.

یکی از ویژگی های مثبت بازی به جنبه های شخصی سازی بازی برمی گردد. سیستم ارتقاء در بازی به خوبی طراحی شده است. شما می توانید کاراکترهای اصلی را بر اساس خواست خود طراحی کنید و حتی تمامی جزئیات و ویژگی های آنها را مطابق با میل خود تغییر دهید.

یکی دیگر از ویژگی های مثبت این بازی این است که کاراکترها به هر اندازه که در بازی تجربه کسب می کنند ، از قابلیت ها و مهارت های مختلفی برخوردار خواهند شد که این قابلیت ها و مهارت ها به موفقیت آنها در بازی کمک خواهد کرد.

در بررسی بازی Saints Row متوجه می شویم که شخصی سازی ها تنها محدود به شخصیت ها نیستند. زیرا شما می توانید بسیاری از اسلحه ها و تجهیزات و وسایل نقلیه را شخصی سازی کنید. این ویژگی موجب می شود که اجرای بازی لذت بخش تر شود.

گرافیک این بازی به خوبی طراحی شده است. تنوع محیط بازی از ویژگی هایی است که انصافاً نباید از حق گذشت و آن را در سطح بسیار خوبی دانست. تعدادی باگ در بخش انیمیشن بازی وجود دارند که زیاد به چشم نمی آیند.

بررسی بازی Saints Row از نظر موسیقی و صداگذاری

درباره موسیقی و صداگذاری این بازی باید گفت که این ویژگی از بازی را نه می توان از نقاط ضعف آن دانست و نه می توان از نقاط قوت آن دانست. زیرا این مورد در سطح متوسطی قرار دارد.