0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
نقد و بررسی بازی One Piece Odyssey

بررسی بازی One Piece Odyssey را از جنبه های گوناگون انجام می دهیم تا شما را با یکی از جدیدترین بازی های ویدئویی آشنا کنیم.

در این بازی ، تجربیات جدیدی را کسب خواهید نمود. یک بازی جذاب و گیرا را نقد و بررسی می کنیم. پیش از ورود به بحث اصلی از شما دعوت می کنیم که برای خرید ایکس باکس سری اس / سری ایکس ، PS5 ، نینتندو سوئیچ ، PS4 و سایر کنسول های بازی به سایت Psstar.ir مراجعه کنید.

نقد و بررسی داستان بازی

داستان این بازی ، برای شما جذاب خواهد بود. در بررسی بازی One Piece Odyssey مشاهده می کنیم که داستان آن کاملاً اورجینال است و اصلاً کپی از سایر بازی ها نمی باشد. داستان از جایی آغاز می شود که کشتی لوفی و یارانش در جزیره ای گیر می کند. در این میان ، آنها با شخصیت هایی به اسم Lim و Adio روبرو می شوند.

شخصیت Lim از جانب دزدان دریایی بسیار اذیت شده است و با مهارتی که دارد ، اکیپ لوفی را مورد هجوم خود قرار می دهد و آنها را به شکل مکعب هایی در فضا پخش و پلا می کند. شما با جستجو در جزیره و یادآوری خاطرات گذشته شخصیت ها و رفتن به مکان های دیگر باید این مکعب ها را گردآوری کرده و نیروی از دست رفته خود را باز پس بگیرید. داستان بازی به این منوال شروع شده و در ادامه ، رویدادهای جالب تری اتفاق می افتد که بر جذابیت بازی می افزاید.

شخصیت پردازی و تنوع شخصیت ها در این بازی بسیار خوب است و این مسئله را در بررسی بازی One Piece Odyssey به خوبی متوجه می شویم. به دلیل یافتن مکعب ها به نواحی مختلفی می روید که در آن نواحی تجربه بسیار خوبی را بدست می آورید. در مجموع حتماً داستان این بازی مورد قبول شما واقع خواهد شد.

جهان بازی one piece odyssey

بازی دارای یک فضای بزرگی است که هر یک از بخش های آن از خصوصیات ویژه ای برخوردار هستند. از جستجو در این فضا لذت خواهید برد. ظاهر اغلب شخصیت هایی که در این بازی با آنها روبرو می شوید ، بامزه و جالب است. ممکن است برخی از موجودات خطرناک در مقابل شما قرار بگیرند. یکی از انتقاداتی که از این بازی می شود ، درباره جهان بازی آن است.

دنیای جهان بازی onepiece odyssey ، فضای بازی را در شرایط خوبی در اختیار بازیکنان قرار نداده است. بازیکن می تواند در این فضای بزرگ به همه جا برود. در بررسی بازی One Piece Odyssey متوجه می شویم که اشکال این بخش مربوط به عدم تعریف درست از آزادی عمل است که موجب کلافگی بازیکن می شود. جهان بازی متشکل از مسیرهایی است که تردد فقط از این مسیرها امکان پذیر خواهد بود.

در نقشه این بازی ، عناصری جذاب برای اکتشافات وجود ندارد. بنابراین بازیکن بیشتر تمرکز خود را بر روی اجرای مراحل اصلی می گذارد. برای عبور از برخی از مسیرها باید از برخی از کاراکترها کمک بگیرید. این قسمت هم از نظر کاربران جالب نمی باشد.

بررسی بازی One Piece Odyssey از نظر مبارزات

سبک مبارزات بازی به صورت نوبتی می باشد. در این بخش ، اشکالاتی وجود دارند که نخستین مورد آن ، عدم اجرای درست سبک نوبتی در سیستم مبارزات بازی می باشد. عدم اجرای درست سبک نوبتی در سیستم مبارزات بازی سبب شده است که روند بازی به شدت کند شود.

متأسفانه مکانیزم مبارزات بازی ، قدیمی هستند. کلیشه ای بودن مبارزات بازی موجب می شود که حوصله بازیکن سر برود. ساده بودن جدال ها و به آسانی شکست دادن حریفان موجب می شود که جذابیت مبارزات به طور کلی از بین برود.

انتظار می رفت که بازی بتواند بازیکنان را در بخش مبارزات به چالش بکشاند. اگر حریفان سرسخت تر بودند و چالش های بزرگتری برای مبارزات بازی طراحی می شدند ، حتماً علاقه بازیکنان به اجرای بازی افزایش پیدا می کرد.

یک اثر خوب در میان بازی های انیمه ای

مورد دیگری که در بررسی بازی One Piece Odyssey باید بیان کنیم این است که بازی های انیمه ای برای جذب مخاطب ، کار بسیار دشواری را پیش رو دارند اما این بازی از این حیث موفق بوده است. لذا می توانیم این بازی را یک اثر خوب در میان بازی های انیمه ای بدانیم. اگر به بازی های انیمه ای علاقه ای دارید ، حتماً این بازی را تجربه کنید. بنابراین این بازی با وجود اشکلاتی که در بخش های مختلف دارد از این نظر تقریباً خالی از اشکال است و توانسته است بازیکنان را جذب خود کند. به هر حال تمامی بازی ها دارای نقاط قوت و ضعفی هستند. این بازی هم همینگونه است و ممکن است ایرادات آن به چشم برخی از بازیکنان بزرگ به نظر بیایند و یا اینکه نقاط قوت آن به چشم برخی از بازیکنان برجسته دیده شوند.

بررسی بازی One Piece Odyssey از نظر گرافیک

بی شک باید بگوییم که آرت استایل جذاب بازی و گرافیک زیبای آن موجب جذب برخی از کاربران شده است. این بازی از جلوه های بصری جذابی برخوردار است که موجب شده است حس و حال بازی در برخی از بخش ها به خوبی به بازیکن منتقل شود. این بازی را می توانید در تمامی پلتفرم ها مانند ایکس باکس سری ایکس ، PS5 ، رایانه و PS4 با کیفیت بسیار بالا اجرا کنید.

یکی از ویژگی های مثبت گرافیکی بازی ، بهره مندی از افکت های مخصوص انیمه در سکانس های اکشن بازی می باشد که موجب جذابیت بیشتر این بخش شده است. تمامی محیط های بازی ، جذاب و زیبا به نظر می آیند.

کلام آخر

در بررسی بازی One Piece Odyssey متوجه می شویم که این بازی از لحاظ داستان ، شخصیت پردازی ، گرافیک و ... دارای عملکرد قابل قبولی است. نقاط ضعف بازی مربوط به سیستم مبارزات بازی و کند بودن سبک مبارزات است. این بازی برای بازیکنان مبتدی و متوسط ، گزینه بسیار خوبی است. اما ممکن است بازیکنان هاردکور از اجرای این بازی به سبب ساده بودن و کلیشه ای بودن سیستم مبارزات ، لذت نبرند. اکشن ترین بازی های ویدئویی را از فروشگاه ستاره بازی خریداری کنید.