0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
نقد و بررسی بازی Hogwarts Legacy

بررسی بازی Hogwarts Legacy برای علاقمندان به شخصیت هری پاتر ، بسیار جذاب و سودمند خواهد بود. لذا با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

هری پاتر ، یکی از محبوب ترین شخصیت هایی است که کودکان و نوجوانان و حتی جوانان را شیفته خود کرده است. فیلم های هری پاتر ، یکی از پرفروش ترین فیلم ها است که در مواردی توانسته است رکورد بزند.

بازی Hogwarts legacy ، یادآور فیلم های جذاب هری پاتر است. حال در ادامه با این بازی جذاب و مهیج بیشتر آشنا می شویم. پیش از مطالعه این مقاله بهتر است به سایت Psstar.ir بروید و محصولات بازی موردنیاز خود را خریداری کنید. خرید ایکس باکس سری ایکس / سری اس ، PS5 و سایر کنسول ها و بازی های آنها از این سایت برای شما سودمند خواهد بود.

داستان بازی هاگوارتز لگسی

بررسی بازی Hogwarts Legacy نشان می دهد که با یک داستان جذاب روبرو هستیم. بازیکن در نقش یک جادوگر سال پنجمی است به هاگوارتز ورود می کنید. به دلیل استعدادهایی که دارید ، نامه ای برای شما فرستاده می شود و شما تحت نظر استادی بزرگ آموزش می بینید. زمانی که به هاگوارتز ورود می کنید با رویدادهای مختلفی روبرو می شوید. در نهایت ، جادویی قدیمی تحت عنوان Ancient magic در نزد شما ظاهر شده و قابلیت های خاصی به شما می دهد.

شما نخست باید به مدرسه هاگوارتز بروید و چیزهای زیادی را یاد بگیرید. در اینجا باید سعی کنید که از از کارهای Ragnaok مطلع شوید و از جادوی قدیمی به خوبی شناخت پیدا کنید. زمانی که بازی جلو می رود ، با شخصیت های فرعی و اصلی گوناگونی روبرو می شوید.

شخصیت پردازی بازی Hogwarts legacy

یکی از اصلی ترین ویژگی های هر بازی ، شخصیت پردازی آن است که اینک در بررسی بازی Hogwarts Legacy به آن می پردازیم. در این بازی شخصیت های محبوب و منفور زیادی وجود داردند. ولدمورت ، گریندل والد و سایر کاراکترهای منحوس هری پاتر در این بازی وجود دارند و همچنان در حال اذیت کردن بازیکنان هستند. کاراکترهای این بازی به یاد ماندنی هستند.

اما انتقاداتی که از این قسمت می شود این است که کاراکترها و داستان بازی در حد و اندازه هایی که مخاطبان انتظار داشته اند ، نبوده است. به هر حال نمره کلی داستان و شخصیت پردازی بازی ، قابل قبول است.

همان چیزی که از رفتن به مدرسه هاگوارتز انتظار دارید ، در این بازی مشاهده می کنید. کلاس های درس واقعاً سرگرم کننده و جذاب هستند. درست کردن معجون ، شرکت در کلاس های پرواز ، نگهداری از جانوران خاص و ... از دیگر ویژگی های این بازی هستند.

در بررسی بازی Hogwarts Legacy باید بگوییم که کارهای مختلف و متنوعی را در این بازی تجربه می کنید. به طور مثال به اتاق نیازمندی ها رفته و معجون های گوناگونی را درست می کنید و گیاهان جادویی را پرورش می دهید. اگر تمایل داشتید به جنگل ممنوعه رفته و در جستجوی جانوران جادویی ، اوقات شیرینی را پشت سر می گذرانید.

سیستم مبارزات بازی Hogwarts legacy

مبارزات بازی هستند که موجب افزایش هیجان و جذابیت بازی می شوند. اگر یک بازی از جهات گوناگون کامل و بی نقص باشد ، اما مبارزات خوبی نداشته باشد قطعاً بر دل گیمرها نمی نشیند. مبارزات این بازی ، در سطح خوبی قرار دارند. در بررسی بازی Hogwarts Legacy متوجه شده که مبارزات بازی اصلاً کلیشه ای نیستند. تعداد دشمنان زیاد است و این مسئله موجب می شود که مبارزات بازی متنوع شوند.

طلسم های زیادی در بازی دیده می شوند. در حالت عادی شما می توانید با بهره گیری از طلسم های اولیه به حریفان خود صدمه وارد کنید و در زمان حمله حریفان ، ضربات آنها را دفع نمایید. در این بخش از بازی بر اساس تفاوت میان سطح هر کاراکتر و دشمنی ، سختی های بیشتری برای شما درنظر گرفته می شود. با کمی دقت در این بخش می توانید در جدال ها پیروز میدان باشید.

نکته مهمی که باید درنظر داشته باشید این است که بر روی یک طلسم تنها متمرکز نشوید. شما باید طوری برنامه ریزی کنید که از طلسم های مختلف به درستی و به صورت یکنواخت استفاده کنید. کاراکتر اصلی بازی به تدریج بر طلسم های مختلفی مسلط می شود و کمبوهای خوبی را ایجاد می کند.

بررسی بازی Hogwarts Legacy : شناخت مهارت های خود

سیستم کسب مهارت در بازی تحت عنوان Talent می باشد. یادگیری اغلب talent ها بر روی روند بازی تأثیر زیادی دارد. هر زمان که سطح کارکترها بالا رود ، گیمر این امکان را دارد که مهارت های جالبی را برای خود بدست بیاورد و در حین جدال ها ، از آنها استفاده کند.

المان های گوناگون گیم پلی بازی با همراهی یکدیگر سبب می شوند که بازیکن به تدریج ، شخصیت خود را قدرتمندتر کند و در جدال های دشوارتری قرار بگیرد. در بازی ، عناصر سورپرایزکننده زیادی وجود دارند که موجب تنوع بیشتر بازی شده است. با استفاده درست از مهارت های خود می توانید در بازی موفق ظاهر شوید.

سبک بازی هاگوارتز لگسی

در بررسی بازی Hogwarts Legacy ، با سبک آن آشنا می شویم. این بازی در ژانر جهان باز اکشن نقش آفرینی می باشد. خوشبختانه این بازی در این سبک موفق بوده است. این سبک بازی ها ، همواره طرفداران زیادی داشته اند. داستان گویی مفصل مانند عناوین نقش آفرینی و داستان گویی در دنیای جذاب هری پاتر موجب جذابیت بیشتر بازی در این سبک شده است. البته قصد نداریم بگوییم که این بازی در سبک خود هیچ ایرادی ندارد ، اما در مجموع قابل قبول است.

بررسی بازی Hogwarts Legacy : گرافیک فنی و گرافیک تصویری

گرافیک فنی این بازی ، عالی است. جزئیات گرافیکی بازی سبب شده اند که تصویری کامل و بی نقص به بازیکنان ارائه شود. جلوه های گرافیکی بازی در سطح بسیار خوبی هستند که این مسئله موجب قابل باورتر شدن بازی و ملموس تر شدن آن برای بازیکن شده است. بازی هاگوارتز لگسی ، یک بازی چشم نواز و خیره کننده است. لذا از گرافیک تصویری و فنی این بازی ، هیچگونه ایرادی نمی توان گرفت.