0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
نقد و بررسی بازی High on Life

بررسی بازی High on Life که یکی از محبوب ترین بازی های عرضه شده در سرویس گیم پس است را انجام می دهیم.

به علاقمندان به بازی های تیراندازی ، یک بازی خوب را معرفی می کنیم. بازی high on life ، دارای سبک تیراندازی اول شخص می باشد. این بازی در آغاز عرضه توانسته است نظر گیمرها را به خود جلب کند و به شدت مورد توجه کاربران قرار بگیرد.

آمار نشان می دهد که این بازی بزرگترین عرضه را در سرویس گیم پس در میان بازی های  Third Party داشته است. بنابراین شما با یکی از بزرگترین بازی های ویدئویی مواجه خواهید بود که تجربه آن بسیار لذت بخش است. برای اجرای این بازی به خرید ایکس باکس سری اس / سری ایکس و یا پی سی نیاز دارید.

رکوردشکنی عنوان محبوب high on life

در بررسی بازی High on Life باید به رکوردشکنی آن اشاره کنیم. این بازی از دیدگاه های مختلفی ، یک اثر ویژه به شمار می آید. استودیوی سازنده بازی ، بر روی این بازی بسیار کار کرده است و این تلاش ها موجب شده است که اثر بسیار خوبی عرضه شود که نظر کاربران را به خود جلب کند.

این بازی توانسته است در رتبه نخست بازی های پرفروش شبکه استریم قرار بگیرد. این بازی در میزان فروش با بازی های بسیار بزرگی همانند کال آف دیوتی مدرن وارفر 2 رقابت کرده است و آمار فروش بیشتری را به خود اختصاص داده است. فروش بیشتر از بازی بزرگی نظیر کال آف دیوتی ، یک موفقیت بزرگ برای این بازی است.

بررسی بازی High on Life : داستان بازی

داستان بازی جذاب تر از آنچه که انتظارش را داشتیم ، آغاز می شود. فضای نسبتاً شاد بازی در دقایق نخست مورد توجه کاربران قرار می گیرد. در این بازی یک تیم ناشناس تحت عنوان G3 به سمت شما یورش می برد. این تیم قصد داشته که با انسان ها به عنوان یک ماده اعتیاد آور برخورد کند.

در این بازی سلاح های مختلفی وجود داشته که با استفاده از یکی از آنها می توانید به مکانی غریب سفر کنید. خلاصه داستان این است که زمین مورد حمله موجوداتی بیگانه قرار گرفته و در این شرایط ، یک فرد کاملاً معمولی به منجی انسان ها تبدیل می شود. شاید با بررسی بازی High on Life ، متوجه شوید که داستان آن اندکی کلیشه ای است. ما هم کلیشه ی بودن داستان این بازی را قبول داریم. اما اگر یک داستان کلیشه ای به زیباترین و مهیج ترین نحو روایت شود ، چه اشکالی دارد.

گیم پلی بازی high on life

این بازی به عنوان یک بازی تیراندازی اول شخص دارای گان پلی بسیار خوبی است. طنز این بازی اصلاً از هیجان تیراندازی آن کم نکرده است. شما با استفاده از چندین سلاحی که در اختیار دارید می توانید به کشتن دشمن اقدام نموده و به شیوه های متفاوت به تیراندازی بپردازید. هر یک از این سلاح ها به گونه ای متفاوت به دشمن صدمه می زند.

در بررسی بازی High on Life مشاهده شده که در بخش سکوبازی و پلتفرمینگ می توانید از اسلحه ها استفاده کنید. سکوبازی ها در این بازی بسیار جذاب هستند و با کسب هر اسلحه تازه ای می توانید پلتفرمینگ هایی را ملاحضه نموده که مرتبط با آن اسلحه تازه می باشد. لذا با کسب هر سلاح تازه ای می توانید در فضایی جدید به جستجو بپردازید.

شوخی های بسیار زیاد در بازی high on life

بازی high on life دارای شوخی های بسیار زیادی است که در کمتر بازی شاهد آن هستیم. شاید بتوان تفاوت اصلی این بازی را با دیگر بازی های هم سبک خود ، وجود این شوخی های فراوان دانست. البته ممکن است شما نتوانید برخی از شوخی های بازی را متوجه شوید. زیرا به زبان انگلیسی است.

در بررسی بازی High on Life باید بگوییم که سازندگان این بازی ها ، با طراحی شوخی ها تا حدودی ریسک کرده اند. زیرا از نظر برخی از گیمرها این شوخی ها خنده دار به نظر نمی آید. البته برخی از گیمرها از این شوخی ها خوششان آمده است. به هر حال این بازی توسط داستان و شوخی های خود ، جذاب شده است.

صداگذاری بسیار خوب high on life

صداگذاری این بازی ، یکی دیگر از نقاط قوت این بازی است. صدایی رسا و واضح را خواهید شنید. کوچکترین صداهای متداول در فضای بازی به گوش گیمران خواهد رسید. اگر به زبان انگلیسی مسلط باشید به لطف صداگذاری بسیار خوب بازی می توانید دیالوگ های بازی را به خوبی متوجه شوید.

بررسی بازی High on Life : گرافیک بصری

یکی دیگر از ویژگی های مهم هر بازی ، گرافیک بصری می باشد. این بازی به لحاظ کیفیت بصری ، در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد. شاید برخی از محیط های بازی به کامل بودن سایر محیط های بازی طراحی نشده باشد ، اما در مجموع نمره بسیار خوبی را می توان به گرافیک بازی داد.

افکت های تصویری بسیار خوبی در بازی به کار رفته است. تمامی تیراندازی ها و انفجارها با استفاده از افکت های بسیار زیبا به تصویر کشیده شده است. طراحی کاراکترها هم مشکل خاصی ندارد. بیشترین ایرادی که از گرافیک بازی گرفته شده است ، مربوط به کم بودن تعداد جزئیات محیط بازی است.

تجربه اجرای بازی high on life

پس از بررسی بازی High on Life به صورت خلاصه ، می توان این بازی را گزینه خوبی برای تجربه دانست. این بازی همانند سایر بازی ها دارای نقاط قوت و ضعف مختلفی است و نمی توان این مسئله را کتمان نمود. اما بهره گیری از ایده های جذاب و طنز بازی موجب شده است که این بازی را یک تجربه متفاوت بدانیم و اجرای آن را به دیگران توصیه کنیم.

گیم پلی ، سلاح ها ، طراحی خاص غول های آخر بازی ، شوخی های رگباری و جالب بازی و ... را می توان مهمترین ویژگی های مثبت این بازی دانست. جذاب نبودن شوخی ها برای گیمرها غیرمسلط به زبان انگلیسی ، کلیشه ای بودن داستان ، تنوع کم دشمنان ، نامناسب بودن برخی از شوخی ها برای کودکان و ... از ویژگی های منفی بازی است. بررسی بازی High on Life را خلاصه وار انجام داده ایم تا شما را با یکی از برترین بازی های سرویس گیم پس آشنا کنیم.