0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
نقد و بررسی بازی Death's Door

بررسی بازی Death's Door : با یکی از برترین بازی های ایکس باکس آشنا می شویم. اطلاعات ارائه شده برای علاقمندان به این بازی، مفید خواهد بود.

این بازی مهیج از سوی استودیوی Acid Nerve  تولید شده است. این استودیو ، بازی های متعددی را ارائه نموده که مطرح ترین آنها ، بازی تیتان سولز می باشد که الهام گرفته از Dark Souls است.

داستان بازی دروازه های مرگ

در این بازی ، ایفاگر نقش کلاغ نامیرا خواهید بود که در شرکت جمع آوری ارواح مردگان کار می کند. مأموریت های مختلفی در این شرکت به کارکنان داده می شود. کارکتر اصلی بازی مأموریت دارد که روح یک موجود قوی که در شرف مردن است را پیدا کند. پس از یافتن این روح ، به یکباره کلاغ عظیم الجثه ای نمایان شده و روح را از کاراکتر اصلی به سرقت می برد.

بررسی بازی Death's Door و داستان آن نشان می دهد که با یک داستان کلیشه ای روبرو نیستیم. زمانی که کاراکتر اصلی نمی تواند به شرکت بازگردد ، به سراغ کلاغ عظیم الجثه می رود. در این میان به این مسئله پی می برد که این کلاغ همانند وی ، وظیفه کنترل این کار را داشته است. اما یک روح بزرگ از او فراری می شود و به Death's Door می رود.این شخصیت می خواهد که با دادن روح به این درب ، موجب گشودن آن شده و روحی که کاراکتر اصلی باید ارائه می داده هم به این درب ورود کرده است.

کاراکتر اصلی داستان برای تمام شدن مأموریت خود به دنبال تعدادی از موجودات قوی می رود که کسی توانایی گرفتن روح آنها را نداشته است. کاراکتر اصلی بازی با گرفتن روح این موجودات از Death's Door عبور کرده و در اینجا به دنبال روحی می گردد که باید آن را ارائه دهد. شاید داستان بازی کمی پیچیده به نظر بیاید ، اما زمانی که خودتان آن را تجربه کنید مشاهده می کنید که داستان بازی کاملاً ساده و جذاب است.

بررسی بازی Death's Door از نظر گیم پلی

فروشگاه ستاره بازی ایران ، ارائه دهنده انواع بازی هایی است که دارای گیم پلی بسیار خوب و سرگرم کننده است. انواع بازی های PS5 ، بازی های PS4 ، بازی های ایکس باکس سری ایکس و ... در این فروشگاه با تخفیف های بسیار خوب به فروش می رسند.

بازی دروازه های مرگ دارای گیم پلی سرگرم کننده ای است. این بازی به نوعی از بازی هایی مانند Dark Souls  و The Legend of Zelda برگفته شده است. این بازی دارای سبک دوربین ایزومتریک است. در این بازی ، معماهای جالبی طراحی شده اند که کاربران را به نوعی به چالش می کشانند.

در بررسی بازی Death's Door ، حتماً باید اشاره ای به معماهای آن کرد. معماهای بازی بر اساس بهره گیری از وسایل مختلف بازی طراحی شده اند. در واقع این ابزارهای مورد استفاده در بازی هستند که به حل معماها کمک می کنند.

بخش مهم دیگر بازی ، مبارزات هستند. بازی با تکیه بر جدال های تند و رویکرد تهاجمی از سوی بازیکنان شکل گرفته است. سرعت در بازی از اهمیت بسزایی برخوردار است. مبارزات بازی به گونه ای جلو می روند که گیمرها ترغیب می شوند که هم از دور و هم از نزدیک مبارزه کنند. این مسئله موجب جذابیت بیشتر بازی می شود. در واقع یک تنوع خوب در مبارزات بازی وجود دارد.

تنوع بالای گیم پلی بازی دروازه های غار

در بررسی بازی Death's Door مشاهده کرده که تنوع زیادی در گیم پلی بازی دیده می شوند. زمانی که به دنبال به قتل رساندن باس ها و گرفتن روح آنها هستید ، در محیط های گوناگونی قدم خواهید گذاشت.

در این بازی ، محیط های بزرگی وجود داشته که بودن در آنها ، حس جالبی را به گیمر منتقل می کند. نکته جالب درباره تنوع محیط بازی این است که بخش های مخفی زیادی در بازی وجود دارند که برای بازیکنان پیگیر می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. ورود به این بخش ها ممکن است به طور کلی روند بازی را عوض کند.

جدال با باس ها و مینی باس ها در بازی دوازه های غار (death's door)

در ادامه بررسی بازی Death's Door باید به باس ها و مینی باس های بازی اشاره کنیم. زیرا یکی از ویژگی های مهم در بازی های این چنینی ، نبرد با باس ها و مینی باس ها است. باس فایت های این بازی به خوبی طراحی شده اند. باس ها و مینی باس ها در این بازی به گونه ای هستند که مبارزات جانانه ای را برای شما بوجود می آورند.

سلاح ها در بازی death's door

سلاح های مختلفی برای بازی طراحی شده اند که دست شما را برای هنرنمایی باز می گذارند. زمانی که برخی از این سلاح ها را دست می گیرید کاملاً متوجه می شوید که قدرتمند شده اید. هر یک از سلاح های بازی دارای ویژگی بخصوصی هستند.

مهمترین و به درد بخورترین سلاح این بازی ، شمشیر اولیه ای است که در اختیار شما گذاشته می شود. منتقدان بر این باورند که طراحی برخی از سلاح های این بازی جالب نبوده است و این ویژگی ، یکی از نقاط ضعف بازی است.

بررسی بازی Death's Door از نظر صوت و تصویر

کیفیت گرافیکی این بازی را می توان در سطح قابل قبولی دانست. جهان بازی به زیبایی هر چه تمام تر به تصویر در آمده اند. تنوع محیط هایی که به زیبایی به نمایش در می آیند ، حس خوبی را به کاربر منتقل می کند.

از نظر صوتی ، ایراد خاصی نمی توان از بازی گرفت. موسیقی های دلنشینی در بازی دسز دور پخش می شود که برای بازیکنان جذاب است. برخی از موسیقی ها با پیانو ساخته شده و برخی با گیتار ساخته شده اند که موجب تنوع ریتم موسیقی بازی شده است. بنابراین نمره گرافیکی و صوتی بازی ، ایده آل است.

* امیدواریم بررسی بازی Death's Door برای شما مفید بوده باشد. این بازی با ویژگی هایی که دارد ، ارزش تجربه کردن را دارد. لذا کاربران ایکس باکس را به اجرای بازی مهیج و جذاب Death Door دعوت می کنیم.