0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
نقد و بررسی بازی Choo Choo Charles

بررسی بازی Choo Choo Charles : علاقمندان به بازی های ویدئویی را با یک بازی ویدئویی جدید و جذاب آشنا می کنیم.

بازی های ویدئویی ترسناک همواره جذاب بوده و هستند. حس ترس به طور کلی یک حس پراسترس اما شیرین و جذاب است. به همین علت فیلم ها و بازی های مختلف که ترسناک هستند ، طرفداران زیادی دارند. همین مسئله موجب شده است که بسیاری از گیمرها در انتخاب بازی ها ، انگشت خود را بر روی بازی های ترسناک بگذارند.

یکی از بازی های ویدئویی ترسناک که به تازگی منتشر شده است ، بازی چو چو چارلز است. در ادامه بررسی می کنیم که این بازی ارزش تجربه کردن دارد یا خیر. برای خرید جدیدترین بازی های ویدئویی از جمله بازی های PS5 ، بازی های PS4 و ... به سایت Psstar.ir مراجعه کنید.

داستان choo-choo Charles از چه قرار است ؟

بررسی بازی Choo Choo Charles را از داستان آن شروع می کنیم. کلیت این بازی اصلاً پیچیده نیست. در این بازی شما در نقش یک شکارچی هیولا خواهید بود که به یک جزیره اسرارآمیز خواهید رفت. در اینجا قرار است یک جانور دو رگه نیمه عنکبوت که تهدیدی بزرگ برای جزیره و مردمانش است را از بین ببرید.

در این مسیر ، شخصی که شما را به این جزیره دعوت نموده است یک قطار کوچک برای استفاده به شما می دهد. در این قطار ، یک مسلسل تعبیه شده است که برای به هلاکت رساندن دشمنان بسیار سودمند است.

در بررسی بازی Choo Choo Charles متوجه این مسئله شده که در این بازی همه چیز آرام نگذشته و با مشکلات مختلفی مواجه می شویم. شخصی که شما را به جزیره دعوت کرده توسط یکی از مهاجمین به قتل رسیده و شما برای انتقام جویی از این فرد و عملی کردن تقاضای او وارد عمل می شوید.

در ادامه با یک فرقه شیطانی مواجه می شوید که می خواهند توسط قاتل آن شخص ، جهان را تحت سلطه خود بگیرند. در ادامه داستان بازی جذاب تر می شود. شخصیت های مختلفی در این بازی حضور دارند. نظر منتقدان درباره داستان این بازی متفاوت است. برخی داستان این بازی را بسیار ساده می دانند و نسبت به این مسئله انتقاداتی دارند.

بررسی بازی Choo Choo Charles از نظر گیم پلی

گیم پلی این بازی هم در معرض انتقاداتی قرار گرفته است. گیم پلی این بازی دارای یک روال مشخص است که در اغلب مواقع ، کلافه کننده است. این بازی را می توانید در طول سه الی پنج ساعت به اتمام برسانید.

کار اصلی شما این است که در جستجوی NPC های آبی در نقشه باشید. باید با هر یک از آنها حرف بزنید و کلید یکی از معادن بازی که محل پنهان شدن تخم هیولا است را بیابید. مراحل فرعی بازی شامل حرف زدن با NPC می باشد. اگر پاداش های این مراحل را بدست بیاورید می توانید با باس آخر بازی روبرو شوید. هر یک از کاراکترها به شما مأموریتی داده که در ارتباط با جدال با نفرات فرقه می باشد. کمی که عملکرد خوبی از خود نشان دهید ، صاحب یک سلاح بسیار قدرتمند می شوید.

بررسی بازی Choo Choo Charles نشان می دهد که گیم پلی این بازی را نمی توان سراسر خسته کننده دانست. زیرا انصافاً جذابیت هایی در بازی وجود دارند که از جمله آنها می توان به بخش تیراندازی ها در بازی اشاره کرد. بخش ارتقای لکوموتیوها ، از دیگر جذابیت های بازی است. البته از همین بخش هم انتقاداتی می شود.

به هر حال منتقدین همواره در حال انتقاد و ایرادجویی هستند و کمتر بازی ویدئویی وجود دارد که مورد هجوم نقدهای منتقدین قرار نگیرد. بهترین بازی های PS4 ، بازی های PS5 و بازی های ایکس باکس سری ایکس و ... از سوی کارشناسان با انتقاداتی مواجه شده اند. بنابراین نمی توان گفت که اگر از یک بازی خاص ، انتقاداتی می شود آن بازی از بازی های خوب به شمار نمی آید.

ترس های ناگهانی و دلشوره آور در بازی

در بررسی بازی Choo Choo Charles اعلام کردیم که این بازی در ژانر ترس و وحشت می باشد. یکی از ویژگی های جالب این بازی این است که ترساندن شما درست در زمانی انجام می شود که انتظارش را ندارید. این مسئله موجب می شود که جذابیت بازی بیشتر شود و هیجان زیادی را تجربه کنید.

طراحی انیمیشن های بازی به عالی ترین شکل ممکن انجام شده است و در ترساندن شما در برخی از لحظات مؤثر هستند. یکی از مواردی که موجب افزایش حس ترس و وحشت بازی می شوند ، فضای ترسناک و مبهم بازی است. شاید این بازی از بهترین بازی های ویدئویی نباشد ، اما به عنوان یک بازی ترسناک ارزش تجربه کردن دارد. بنابراین اگر از علاقمندان به بازی های ترسناک هستید ، این بازی را اجرا کرده و خودتان عملاً آن را تجربه کنید. در ادامه بررسی این بازی جذاب ، به نقاط ضعف و قوت آن اشاره می کنیم :

بررسی بازی Choo Choo Charles : نقاط قوت و نقاط ضعف

بهترین ویژگی های این بازی را می توان طراحی شخصیت ها و انیمیشن ها ، سیستم بسیار خوب ارتقای قطار ، ترساندن مخاطبان به بهترین شکل و ... نام برد. اما نوبت به ویژگی های منفی بازی می رسد. ویژگی های منفی شامل کوتاه بودن بازی ، روایت ضعیف ، هوش مصنوعی بسیار ضعیف ، کم بودن نبردها و جدال های بازی ، بی توجهی به رعایت برخی از اصول بازی سازی و ... است. اگر شما هم به اجرای این بازی پرداختید ، نظر خود را درباره نقاط ضعف و قوت آن با ما در میان بگذارید.

گرافیک بازی choo choo charles

بررسی بازی Choo Choo Charles را به صورت مختصر و مفید انجام دادیم. در انتها به گرافیک این بازی می پردازیم. گرافیک این بازی به لطف بهره گیری از موتور Unreal Engine 4 ، در حد نسبتاً خوبی است. در بازی های ژانر ترسناک توجه زیادی به جزئیات نمی شود و گیمر روی دیدن جزئیات صحنه ها زوم نمی کند. به هر حال اینکه قسمت اعظم بازی های ترسناک در شب اجرا می شود ، توقع مخاطبان را از سطح گرافیک بازی کمتر می کند.