0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
نقد و بررسی بازی Atomic Heart

بررسی بازی Atomic Heart را به صورت خلاصه انجام داده تا شما را با یکی از خشن ترین و بی رحم ترین بازی های جدید آشنا کنیم.

این بازی حتماً به یکی از جذاب ترین بازی های PS5 ، بازی های PS4 ، ایکس باکس سری ایکس و سری اس و ... تبدیل خواهد شد. بعید است که بازیکنانی با روحیه لطیف و حساس تحمل صحنه های خشن این بازی را داشته باشند.

زمان زیادی برای طراحی و ساخت این بازی اختصاص داده شده است و خروجی کار به احتمال بسیار زیاد ، جذاب و مهیج خواهد بود. تاریخ عرضه این بازی ، تا پایان سال 2023 است. سازندگان این بازی وعده داده اند که قصد داشته یک بازی خالی از اشکال را ارائه کنند تا کاربران را به شدت مجذوب خود کند.

کنسول مناسب برای بازی atomic heart

بررسی بازی Atomic Heart یا قلب اتمی ، با توجه به اطلاعاتی که برای آن عرضه شده است انجام می شود. همانگونه که متوجه شدید این بازی قرار است برای کنسول های نسل هشتمی و نسل نهمی و پی سی عرضه شود. لذا هر یک از کاربران این پلتفرم ها می توانند در انتظار عرضه این بازی باشند. حال اینکه کیفیت اجرای بازی در پلتفرم های مختلف چگونه است ، موضوعی است که باید پس از عرضه بازی بدان پرداخت. احتمالاً زمان اجرای کل بازی حدود 20 ساعت خواهد بود.

داستان بازی قلب اتمی

بر اساس گیم پلی منتشر شده از بازی ، داستان این بازی را می توان شبیه به بلک میرور دانست که رویدادهای آن در شوروی رخ می دهد. فضای این بازی ، یک دنیای خیالی است که تفاوت های زیادی با دنیای ما دارد. در این دنیا ، یک انقلاب فنی اتفاق افتاده و همه چیز تغییر کرده است. در بررسی بازی Atomic Heart متوجه می شویم که در این دنیای خیالی و در خلال انقلاب شکل گرفته ، بسیاری از تکنولوژی های جدید همانند اینترنت ، ربات ها و ... ابداع شده اند.

در بررسی بازی Atomic Heart و داستان آن مشاهده می کنیم که در این بازی ، ربات های زیادی ساخته شده اند تا در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار بگیرند. در این بازی شما ایفاگر نقش سرگرد نچایف هستید که باید مأموریت خاصی را انجام دهد.

مأموریت شما در این بازی این است که یک مرکز صنعتی که هیچ اطلاعاتی از آن به بیرون درز پیدا نکرده است را بررسی کنید و از اوضاع آن با خبر شوید. زمانی که شما به آنجا می روید ملاحضه می کنید که شرایط بسیار بد است. ربات های این مرکز تحت کنترل نیستند. موجودات مرده مجدداً زنده شده اند. همه چیز عجیب و غیرقابل پیش بینی است. شما برای اینکه بدانید در اینجا چه خبر است و چرا اوضاع تا این اندازه نابسامان است ، کار دشواری دارید.

بررسی بازی Atomic Heart از نظر گیم پلی بازی

برای اینکه بر اوضاع مسلط شوید و بتوانید اوضاع را سرو سامان دهید ، سیستم کنترل ربات ایده آلی در اختیار شما قرار گرفته است. پیدایش موجودات جدید همانند هیولاهای جهش یافته ، موجب ایجاد حس ترس و وحشت می شوند. با استفاده از مهارت های رزمی که دارید می توانید با دشمنان جدال کنید.

نکته جالب این است که نیروهای پشتیبان با طراحی یک دستکش خارق العاده و دادن آن به شما برای مبارزه با حریفان به شما کمک می کنند. یکی از مواردی که موجب جذابیت گیم پلی بازی شده است ، برخوردهای خشن و انفجاری در ان بازی است. یک بازی آنلاین با این میزان برخورد و حادثه ، حتماً بسیار مهیج خواهد بود.

در بررسی بازی Atomic Heart از نظر گیم پلی باید به امکان ساخت مهارت های تازه در بازی اشاره نمود. در این بازی می توان مهارت های موجود را با یکدیگر ترکیب نمود و مهارت های جدیدی ابداع کرد. برای اینکه دشمنان خود را با سرعت و قدرت بیشتری از بین ببرید ، باید سلاح ها و مهمات خود در این بازی را ارتقاء دهید.

محوریت این بازی کشتن دشمنان ، درگیری های مختلف و خونریزی های شدید است. این موارد به اندازه ای زیبا به تصویر کشیده شده اند که گیمر را معتاد خود می کند.

فضای بازی قلب اتمی

در ادامه بررسی بازی Atomic Heart و پرداختن به ویژگی های آن ، به فضای این بازی می پردازیم. با توجه به اطلاعات بدست آمده کاملاً مشخص نیست که این بازی جهان باز است یا خیر. فضای این بازی دربردارنده همه قسمت های شوروی سابق است. کوه ها ، دشت ها ، دریاچه ها ، دریا و ... در فضای این بازی دیده می شوند که نشان دهنده یک محیط گسترده و متنوع است که گیمر از جستجو در این فضا خسته نخواهد شد.

شما به هر اندازه ای که بخواهید می توانید در فضای این بازی جلو بروید و جستجو کنید. با این وجود ما گمان می کنیم که این بازی دارای فضای جهان باز است.حال پس از انتشار این بازی دقیقاً اطلاعات بازی را در اختیار شما قرار می دهیم.

سلاح ها و مهمات بازی قلب اتمی

بررسی بازی Atomic Heart نشان می دهد که سلاح های متفاوتی در این بازی وجود دارند. برخی از این سلاح ها را باید به صورت دستی از قطعات گوناگونی سروهم بندی نموده و ساخت. عملکرد سیستم ساخت و ساز این بازی دقیقاً مشخص نیست.

ولی با توجه به اطلاعات موجود حتماً روش های مختلفی برای ارتقاء سلاح های بازی وجود دارد. برخی از سلاح های بازی شامل شات گان ، چرخ گوشت ، ریل گان ، تبر و پتک و ... می باشند. مبارزه با هر یک از این سلاح ها ، برای گیمرها بسیار جالب خواهد بود.

بررسی بازی Atomic Heart به صورت خلاصه

این بازی دارای داستان جدید ، گیم پلی متنوع ، فضایی بزرگ ، سلاح های کاربردی و کیفیت صدا و تصویر ایده آلی است. بازی قلب اتمی را باید انفرادی اجرا کنید. گفته می شود که دستگاه های PSVR و SteamVR هم از جمله دستگاه هایی هستند که امکان اجرای این بازی را فراهم می کنند. به محض انتشار بازی و کسب اطلاعات جدید ، اطلاعات بیشتری در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می دهیم.