0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
ماموریتهای Red Dead Redemption 2 قسمت چهارده

Red Dead Redemption 2 قسمت چهارده

 

Red Dead Redemption 2 قسمت چهارده

 

Pouring Forth Oil I

Pouring Forth Oil I یک ماموریت در Red Dead Redemption 2 است.

داستان

1
  • در اردوگاه ، سوزان گریمشاو به آرتور اطلاع می دهد که جان به دنبال او بود و در کنار درخت است. هنگامی که آرتور به جان می رود ، جان می گوید عمو در مورد سرقت قطار احتمالی که توسط مری بث در سفر به ولنتاین کشف شد ، به او گفت. در ابتدا آرتور تمایلی ندارد ، تا اینکه جان به او ایده خود را برای گرفتن واگن نفتی و قرار دادن آن روی مسیرها نشان ندهد تا راننده قطار را وادار کند که قطار را متوقف کند. تحت تأثیر این ایده ، آرتور داوطلب می شود واگن نفتی مناسبی را پیدا کند در حالی که جان به سمت ولنتاین می رود تا وسایل اضافی و چیزی را برای ابیگیل بدست آورد.

 

Pouring Forth Oil II

Pouring Forth Oil II یک ماموریت در Red Dead Redemption 2 است.

نمای کلی ماموریت

آرتور یک واگن نفت را سرقت می کند تا در کار قطار که توسط جان برنامه ریزی شده است ، استفاده کند.

داستان

1
  • به عنوان بخشی از برنامه برای سرقت قطار با جان مارستون ، آرتور مورگان برای سرقت واگن روغنی که در هنگام سرقت از آن برای متوقف کردن قطار استفاده می شود به Cornwall Kerosene & Tar سفر می کند. آرتور موفق به گرفتن واگن می شود و آن را به Old Trail Rise تحویل می دهد ، جایی که تا زمان “ریختن روغن چهارم” باقی خواهد ماند.

 

Gold Medal Objectives

  • واگن را در مدت زمان 1 دقیقه و 45 ثانیه رها کنید.

 

چیزهای بی اهمیت

1
  • این مأموریت از نظر فنی اختیاری است. اگر بازیکن در همان روز “ریختن روغن چهارم” نتواند مأموریت خود را انجام دهد ، جان به جای آن واگن نفت را دزدیده و بنابراین این مأموریت خاص دیگر در دسترس نخواهد بود.
2
  • به طور معمول در ولنتاین یک واگن وجود دارد که می توان آن را سرقت کرد و از آن برای مأموریت استفاده کرد.
3
  • واگن در ولنتاین فقط توسط یک نگهبان منفرد محافظت می شود که سرقت آن آسان تر است. با این حال ، بسیار دورتر از نقطه افت است.
4
  • با وجود دو واگن در Cornwall Kerosene & Tar که از نزدیک محافظت می شوند ، اگر بازیکن از بالای حصار پرش کند ، به واگن می رود ، سرقت می کند در حالی که در سمت راست قرار دارد سرقت خیلی راحت است.

تهیه و ترجمه در سایتpsstar.ir