0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
ماموریتهای Red Dead Redemption 2 قسمت شانزده

Red Dead Redemption 2 قسمت شانزده

Red Dead Redemption 2 قسمت شانزده

 

A Strange Kindness

A Strange Kindness ماموریتی در Red Dead Redemption 2. این ماموریت نهایی فصل 2 است.

نمای کلی ماموریت

هلندی ها با آرزو می کنند که این باند بعد از مشکلی در ولنتاین کم کم دراز بکشند ، از آرتور و چارلز می خواهند مکان جدید اردوگاه در Dewberry Creek را کشف کنند.

داستان

1

پس از درگیر شدن در یك ضرب و شتم در ولنتاین ، آرتور سوار بر اردو می رود تا باند بسته بندی را پیدا كند. هلندی به آرتور می گوید كه میكا به او از محل جدیدی در Dewberry Creek گفت و به آرتور دستور داد كه چارلز را با خود برد تا آن را بررسی كند.

2

پس از رسیدن به نهر ، این زوج خاطرنشان کردند که این یک نقطه ضعیف است و مردی را در دریاچه خشک شده پیدا کرد. آنها اردوگاه کوچکی را در این نزدیکی پیدا کردند و یک خانواده آلمانی آلمانی را پیدا کردند که در زیر واگن مخفی شده بودند. خانواده به سختی می توانستند انگلیسی صحبت کنند. با این حال ، دختر موفق به برقراری ارتباط با پدر ربوده شده است. آرتور نمی خواهد به دنبال او بگردد ، اما چارلز او را متقاعد می کند و این دو نفر برای جستجوی مرد سوار می شوند.

3

آنها دنباله ای از اسب را دنبال می كنند و به یك دریاچه می رسند. آنها مرد را گره خورده می بینند ، اما معلوم است که دام است. پس از پایان این حمله ، آرتور مرد را از بین برد و او را به خانواده خود بازگرداند. او هنگام سوار شدن به عقب ، به آرتور می گوید خانواده اش تجارت معدنکاری طلا را اداره می کند ، و او را برای باج نگه داشته است. آرتور درک نمی کند که مرد چه می گوید ، همانطور که به آلمانی صحبت می کند. پس از بازگشت او به خانواده ، آرتور به آنها می گوید بروید ، اما قبل از انجام این کار ، مرد به آرتور یک نوار طلا به عنوان نشان قدردانی برای نجات او می دهد.

 

Gold Medal Objectives

  • اسیر را در مدت 1 دقیقه و 40 ثانیه به خانواده خود برگردانید.
  • 5 عدد هدست بگیرید.
  • حداقل با دقت 80٪ تکمیل کنید.
  • مأموریت را بدون گرفتن موارد بهداشتی انجام دهید.

 

شکست ماموریت

ماموریت شکست میخورد اگر بازیکن:

  • چارلز را ترور کند ، بکشد یا آنها را رها کند.
  • خانواده را مورد ضرب و شتم قرار دهد.
  • گروگان را مورد ضرب و شتم قرار دهد ، بکشد یا آنها را رها کند.
  • اسب خود را بکشد.
  • بمیرد.

 

چیزهای بی اهمیت

1

بلافاصله قبل از این مأموریت ، حسین را می توان با هلندی صحبت کرد ، جایی که می گوید “تبدیل به یک قاتل شد ، منظورم این است” – خطی که اگر در افتخار او کم باشد ، آرتور در “یک چنگال در جاده” از آن یاد می کند. پس از این مأموریت ، حسین را می توان در یک رویداد آتش نشانی تصادفی در شب یافت ، وقتی که می گوید ، “من قبلاً می گفتم اگر به اندازه کافی طولانی به آتش خیره شوید ، می توانید تمام دنیا را پشت سر بگذارید.” اگر افتخار او کم باشد ، آرتور در طی آخرین سفر خود در مأموریت “Red Dead Redemption” به خاطر می آورد.

2

در حین انجام مأموریت ، آرتور به چارلز می گوید هلندی هرگز خود یا باند را در غاری پنهان نمی کند زیرا این مخالف است که همه هلندی ها برای آن ایستادگی می کردند. از قضا ، مخفیگاه نهایی باند به یک غار متصل است.

تهیه و ترجمه در سایتpsstar.ir