0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
راهکار موفقیت در Call of Duty Warzone

راهکار موفقیت در Call of Duty Warzone را بیاموزید. بدین ترتیب خواهید توانست این بازی جذاب را با پیروزی پشت سر بگذارید.

بازی کال آف دیوتی وارزون توانسته است توجهات اغلب گیمرها را به خود جلب کند. با خرید PS5 می توانید این بازی را با کیفیت بالایی اجرا نمایید و یک تجربه منحصر به فرد برای خود رقم بزنید. ما برخی از راهکارهایی که به پیروزی شما در این بازی کمک می کند را به شما آموزش می دهیم.

استفاده از مناسب ترین وسیله نقلیه در بازی کال آف دیوتی وارزون

در این بازی 5 رقم وسیله نقلیه در اختیار شما می باشد که یک راهکار موفقیت در Call of Duty Warzone ، استفاده درست از هر یک از آنها می باشد. از ATV برای بخش های سرعتی استفاده نمایید. SUV جهت وضعیت های متفاوتی در بازی ، درنظر گرفته شده است. شما باید از Tactical Rover در بخش آفرود نقشه استفاده نمایید. اگر می خواهید با قدرت بالا ظاهر شده ولی سرعت برای شما در برخی از قسمت ها اهمیت ندارد ، Cargo Truck را انتخاب کنید. پنجمین وسیله نقلیه این بازی ، هلی کوپتر است.

با توجه به ویژگی هر یک از این وسایل نقلیه می توانید مناسب ترین وسیله نقلیه را در هر قسمت از بازی بر اساس شرایط موجود ، انتخاب نمایید. اگر باهوش باشید و بتوانید از مناسب ترین وسیله نقلیه در هر قسمت از بازی استفاده کنید ، عملکرد بسیار خوبی خواهید داشت.

اهمیت حصارهای گازی در بازی کال آف دیوتی وارزون

یک راهکار موفقیت در Call of Duty Warzone ، جدی گرفتن حصارهای گازی است. در بازی کال آف دیوتی وارزون ، سطح سلامتی سریعاً بازیابی و احیاء می شود. ممکن است این مسئله سبب شود شما نسبت به بسیاری از مخاطرات این بازی از جمله حصارهای گازی ، بی توجه باشید.

اما حصارهای گازی در این بازی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند. زیرا می توانند ویران کننده باشند. حصارهای گازی از طرق متفاوتی مانند کاهش میدان دید شما ، برای شما چالش های سختی را ایجاد می کنند. حتماً برای عبور از این قسمت از ماسک استفاده نمایید.

بهترین راه این است که تا جایی که می توانید از این حصارها دور باشید و در شرایطی که هیچ چاره ای جز حرکت از بین آنها ندارید ، از تجهیزات مناسب استفاده نموده تا جان خود را از دست ندهید.

توجه ویژه به پول و قراردادهای بازی کال آف دیوتی وارزون

دیگر راهکار موفقیت در Call of Duty Warzone ، توجه ویژه به Cash ( پول ) و Contract ( قرارداد ) است. در بازی Call of Duty Warzone ، باید به پول ها و قراردادها اهمیت بدهید. شما نباید تمام تمرکز خود را بر روی به هلاکت رساندن حریفان و لوت کردن آنها بگذارید. شما باید بازی را به خوبی مدیریت نموده و برای توجه به هر بخش از بازی ، برنامه ریزی داشته باشید.

در این راستا تا می توانید پول های نقدی را جمع آوری نموده و پول های جمع آوری شده را در ایستگاه ها یا مراکز خرید ، خرج نمایید تا پاداش های نفیس و گران بهایی بدست بیاورید. با بررسی مکرر نقشه ، در دسترس ترین مراکز خرید یا Buy Station را بیابید تا بتوانید با لذت به خرج نمودن پول های گردآوری شده بپردازید.

برخی از گیمرها از توجه به این مسئله غافل می شوند ، در حالیکه یک راهکار موفقیت در Call of Duty Warzone ، خرج کردن پول ها در ایستگاه های خرید است. در این بخش ها ، آیتم های فرعی جذابی وجود دارند. شرکت در این آیتم ها می تواند جذاب بوده و لحظات مفرحی را برای شما ایجاد کند. بنابراین توصیه شده که این آیتم ها را تجربه کنید.

یکی از ویژگی های بازی کال آف دیوتی وارزون در این بخش این است که می توانید پول های گردآوری شده را با هم تیمی های خود به اشتراک بگذارید. بدین منظور باید از قابلیت Inventory استفاده نمایید تا پول های خود را در اختیار دیگران بگذارید.

شما در برخی از قسمت ها ، احساس می کنید که احتیاج به تقویت تیم خود دارید. در این شرایط پول های خود را خرج نموده و برای آنها ، تجهیزات و مهمات خریداری می کنید. یک گیمر حرفه ای برای اجرای موفقیت آمیز بازی کال آف دیوتی وارزون حتماً برای این قسمت ها برنامه ریزی دارد.

یادگیری یک یا دو پوزیشن ویژه در نقشه Verdesk ، یک راهکار موفقیت در Call of Duty Warzone

نقشه وردسک ، بسیار بزرگ است. به منظور اینکه به خوبی بر این نقشه اشراف داشته باشید باید حداقل یک یا دو موقعیت ویژه را برای خود علامت گذاشته و به خوبی با آنها آشنا شوید. چنانچه می خواهید خود را بیشتر درگیر مبارزات و چالش ها کنید ، نقاط مرکزی نقشه را انتخاب نمایید. اگر دوست دارید بیشتر در بازی حضور داشته و به زودی با مرگ مواجه نشوید ، باید بیشتر به حاشیه ها و پیرامون نقشه بروید.

نقشه وردسک بسیار بزرگ است و جزئیات بسیار زیادی دارد. هر موقعیت در این نقشه از خصوصیات خاصی برخوردار است. لوت های موجود در این نقشه متعددتر از لوت های سایر بازی ها است. بهتر است یک پروسه کلیشه ای و تکراری را انتخاب کنید و با ویژگی های موقعیت های موردنظر خود به خوبی آشنا شوید. پس از اینکه دو پوزیشن را برای خود انتخاب نمودید و به خوبی بر آنها مسلط شدید ، به تدریج نقاط بیشتری را مدنظر قرار دهید تا کم کم بر کل نقشه وردسک تلسط پیدا کنید.

استفاده از پینگ ها برای ارتباط با هم تیمی ها ، یک راهکار موفقیت در Call of Duty Warzone

در این بازی از سامانه پینگ پویا جهت امدادرسانی به هم تیمی ها بهره گرفته می شود. توسط دکمه پینگ این امکان فراهم می شود که اطلاعاتی خوبی درباره مسیر حرکت حریفان ، موقعیت لوت ها ، و ابزارها و سلاح ها و ... بدست بیاورید و نقاط مهم را به صورت هایلات برجسته کرده تا هم تیمی های خود را از آنها آگاه کنید. بهره گیری از سامانه پینگ می تواند به موفقیت در این بازی کمک زیادی کند. به ویژه زمانی که قصد فرود تیم را دارید ، بهره گیری از این سامانه بسیار کمک کننده است.