0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
راهنما Resident Evil 7 قسمت 10

راهنما Resident Evil 7

راهنما Resident Evil 7 : همانطور که در جریان هستید ، بازی Resident Evil 7 از Guest House آغاز میشود که شامل Derelict House Footage (نوار ویدئویی گروه فیلم بردار) و سکانس های دیگری میباشد که کسانی که نسخه دمو را بازی کرده باشند با این سکانس ها آشنا هستند. مطمئنا در نسخه اصلی بازی بسیاری از موارد تغییر کرده اند و جایشان عوض شده پس منتظره سوپرایزها باشید !

دانلود رایگان نسخه دمو برای PC ، PS4 و XBOX One

خرید این بازی برای PS4

مشاهده قسمت قبل راهنما Resident Evil 7

بعد از صحبت با تلفن راهرو را مستقیم به درون اتاق روبرو بروید و اینجا یک عروسک را می توانید آزمایش کنید. دفترچه MARGUERITE’S NOTEBOOK را نیز از اینجا بردارید. به نظر می رسد که یک منبع برای این هدیه وجود دارد. برداشتن و خواندن این دفترچه یک ماموریت زیرشاخه هم آزاد می کند.

Resident Evil 7 MARGUERITE’S NOTEBOOK

بازو را در خانه قدیمی در طبقه دوم پیدا کنید

از کشوی اینجا SHOTGUN SHELL x2 را نیز بردارید و مسیر را بیرون اتاق ادامه دهید. در محوطه کوچک بعدی و در وسط آن یک MR. EVERYWHERE 11/20 وجود دارد که باید بشکنید. در کشوی گوشه این بخش نیز ANTIQUE COIN 12/18 را بردارید. تنها دربی که برای پیشروی داریم قفل است، با یک فانوس… برای باز کردن آن نیاز به Marguerite’s lantern داریم.

ماگریت را شکست دهید و lantern او را بگیرید

برگردید و بیرون از درب کلاغ که وارد اینجا شدیم در پایین پله ها به درون حفره ای نگاه کنید که مارگارت شما را در آن پرت کرد و با او جنگیدیم. اکنون دیگر این حفره امن است و lantern دیگر نیست! بروید از نردبان پایین و داخل این حفره، تونل باریکی که می بینید را به دنبال ماگریت بروید تا جایی که بتوانید از آن خارج شوید.

در منطقه بالای تریلر حیاط که اگر یادتان باشد در شمال تریلر یک درب بود که قفل بود و حالا ما آن طرف آن درب هستیم. به سمت نور و دروازه ای که می بینید بروید و ابتدا در مسیر STRONG CHEM FLUID را بردارید. حالا به سمت درب رفته و آن را باز کنید تا ببینید که از بالای تریلر در آمدیم و یک راه کوتاه باز شد.

Resident Evil 7 lantern

اکنون باید بازی را ذخیره کنیم.

کوله پشتی خود را نیز سبک کنید.

یک باس فایت در راه داریم.

برای این مبارزه شاتگان، آتش انداز و نارنجک انداز را پیشنهاد می کنم داشته باشید با تعداد مهماتی که هر چه بیشتر بهتر.

البته اگر کلت قوی دارید و تیرهای قوی و تقویت شده کلت نیز دارید بد نیست

ولی خب بهتر است جای خالی داشته باشید برای ایتم هایی که در راه داریم.

خرید STEROIDS

در اینجا بد نیست که در تریلر STEROIDS را هم بخرید. البته اگر خط سلامتیتان در بدترین حالت نیست اصلا از آن استفاده نکنید و بگذارید در کوله تان باشد تا وقت باس فایت هنگامی که وضعیت سلامتی وخیم بود آن را مصرف کنیم تا علاوه بر افزایش خط سلامتی، نقش یک آیتم سلامتی که خونتان را کاملا پر می کند نیز ایفا نماید.

برداشتن TREASURE PHOTO

یکی دو عدد Med Kit هم می توانید با خود داشته باشید. بعد از انجام این فعالیت ها بازی را ذخیره کنید و برگردید بیرون تریلر و بروید به همان جایی که از آن آمدیم یعنی درب شمال تریلر. در این منطقه دربی که در طبقه اول در سمت چپ می بینید قفل است. پس باید از یک سری پله که اینجا وجود دارند بالا برویم اما حواستان باشد که دقیقا در ابتدای مسیر پله ها TREASURE PHOTO را از سمت چپتان بردارید که بعدا لازم می شود.

Resident Evil TREASURE PHOTO

آیتم جدید SEPARATING AGENT

پله ها را بالا بروید و وارد دربی که وجود دارد شوید تا به اتاقی پر از آیتم برسیم. در گلدان های اینجا می توانید HERB x2 را بردارید و از قفسه بالای آنها نیز SOLID FUEL را بردارید. در اینجا یک کشو نیز هست که نیاز به lockpick دارد و همچنین یک آیتم جدید به نام SEPARATING AGENT که بردارید. استفاده این آیتم آن است که می توانید آیتم های ترکیبی را به حالت قبل از ترکیب شدن برگردانید.

سیو مجدد

در اینجا بعد از برداشتن آیتم های اتاق و قبل از پریدن به حفره کف اتاق که به مسیر باس فایت می رسد، بهتر است که برگردید تریلر و یک بار دیگر سیو کنید تا اگر خواستید جلوتر هنگام باس فایت برای گرفتن تروفی که توضیح خواهم داد دوباره بازی را لود کنید، باز مجبور نباشید و بیایید آیتم های این اتاق را بردارید و بتوانید یک راست بپرید به درون حفره کف اتاق.

آیتم رندوم

حالا بعد از سیو کردن و برگشتن به این اتاق، از حفره ای که کف اتاق است به طبقه زیرین بپرید. دربی که در شمال اینجا و نزدیکتان می بینید قفل است. وارد بخش کناری این اتاق شوید و می بینید یک دروازه فلزی، دیواره جنوبی اتاق را بسته است (که به ورودی طبقه اول می رسد و از حیاط قفل بود). در گوشه اینجا هم یک جعبه است که بشکنید و آیتم رندوم را بردارید.

PSYCHOSTIUMLANTS

حالا از تنها راهی که در بخش شمالی اینجا باز است وارد شوید و حالا ۳ راه دارید که چپ و راست و جلو (بالا رفتن از پله ها) است. فقط به همین ترتیب که می گویم عمل کنید (اصلا به مسیر پله ها نروید که باس فایت شرع می شود). اول به سمت چپ بپیچید و از روی مبل، PSYCHOSTIUMLANTS را بردارید.

قبل از باس فایت

سپس مسیر راست را بروید و مقداری جلوتر یک درب می بینید که عنکبوت گرفته است (سمت راستتان) و یک کابینت عنکبوت گرفته هم می بینید (سمت چپتان). درب را اصلا کار نداشته باشید و از مهمات استفاده نکنید. کابینت سمت چپتان را می توانید عنکبوت هایش را بسوزانید و SHOTGUN SHELL x8 و STRONG CHEM FLUID را از آن بردارید. از پله هایی که هست بالا بروید تا باس فایت شروع شود.

باس فایت مارگارت جهش یافته !

مارگارت جهش یافته شما را می گیرد و باید سریع با یک شلیک شاتگان به صورتش خود را رها کنید. حالا مبارزه اصلی آغاز می شود. مارگارت از کل این منطقه دو سه طبقه ای که در آن هستید به عنوان میدان نبرد استفاده می کند و از هر لحظه ممکن است از نزدیک شما روی در و دیوار یا از پنجره ها و زمین و… سر در بیاورد.

Resident Evil 7 مبارزه با مارگارت

دنبال مارگارت بگردید

ما باید او را از روی در و دیوار شکار کنیم و زمین بیاندازیم و به او ضربه بزنیم. در فاز اول مبارزه باید  دنبال مارگارت بگردید و همه جا را از در و دیوار و طبقه ها چک کنید تا پیدایش کنید. اگر طیق مواردی که گفتم عمل کرده باشید الان بیشتر از مقدار نیازتان هم مهمات دارد. این منطقه پر از آیتم و مهمات و .. است ولی چون همه چیز به اندازه کافی داریم پس بگذارید تا کل آیتم ها را بعد از باس فایت از این منطقه جمع کنیم.

شکم ، نقطه ضعف مارگارت

وقتی او را پیدا کردید سریعا به وی شلیک نمایید. مارگارت وقتی روی درو و دیوار و … نیست و روی زمین است معمولا دو کار را انجام می دهد. یکی این که با سرعتی تقریبا کم و روی دو پا به سمت شما حمله می کند که در این حالت شکمش که نقطه ضعفش است کاملا مشخص است.

نقطه ضعف مارگارت Resident Evil 7

شلیک مکرر به شکم اولویت شماست

شما باید سعی کنید از نزدیک چندین بار به شکمش شلیک کنید تا آسیب زیادی به او بزنید (۲-۳ شلیک شات گان و سپس یک شعله از آتش افروز بسیار خوب است) و سپس او به حالت چهار پا رفته و فرار می کند. حمله دومش هم این است که به حالت چهار دست و پا و با سرعت زیاد به سمت شما هجوم می آورد.

مارگارت 4 دست و پا

اینجا تروفی میگیرید

او می تواند همین طور چهاردست و پا روی در و دیوار هم راه برود. او این کار را می کند و روی دیوارها و سقف می رود تا از بالا ناگهان روی شما بپرد. در این حالت که می خواهد روی شما بپرد اگر سریع باشید می توانید به او شلیک کنید ، فقط مراقب باشید که بیهوده مدام تیر نزنید.

بیهوده تیر نزنید

در طول نبرد مارگارت با شما حرف می زند!

وقتی که او اعلام می کند به دنبال شماست

تقریبا می توانید مطمئن باشید که از پنجره یا از زمین، ناگهان از نزدیک شما ظاهر خواهد شد.

در این حالت و وقتی ظاهر شد سعی کیند با آتش انداز به او آسیب زده

و سپس با یک شلیک شات گان کار را کامل کنید.

مارگارت روی دیوار

به همین شکل نبرد را پیش ببرید و سعی کنید مدام دنبال او بگردید و پیدایش کنید تا غافلگیر نشوید.

حواستان به خط سلامتیتان باشد و وقتی قرمز و خطرناک شد از استروئیدی که دارید استفاده کنید

تا هم طول خط سلامتی افزایش یابد

و هم این که کار یک آیتم سلامتی را برای شما انجام داده باشد و خونتان را پر کند.

مارگارت بازم روی دیوار !

هنگامی که او روی زمین و حالت دو پا است و شکمش مشخص است

می توانید با نارنجک انداز به شکمش شلیک کنید

تا حداکثر ضربه وارد شود و مهمات کمیاب نارنجک انداز بهینه مصرف شود.

در ضمن مارگارت وقت هایی که نیست و دارید و دنبالش می گردید

حشره ها و خزنده هایی را ظاهر می کند تا به سمت شما بیایند.

هم می توانید با کمی آتش آنها را بکشید

و هم این که می توانید مثل طول روند بازی با چاقویتان این حشرات بزرگ را بکشید

که البته مقداری زمان برتر از آتش است و باید حواستان به ظاهر شدن مارگارت نیز باشد.

پرتاب حشره

برداشتن LANTERN Resident Evil 7

همین روند را ادامه دهید و به مارگارت مدام آسیب بزنید و وقتی دنبالش می گردید سلاحتان را ریلود کنید و مراقب خط سلامتیتان نیز باشید. سرانجام بعد از چندین و چند بار آسیب زدن و شلیک کردن های مداوم به او، مارگارت شکست می خورد و از بین می رود. حالا باید از روی بقایای او LANTERN که لازم داشتیم را بردارید.

مارگارت شکست خورد

شما می توانید تروفی نقره Fly Swatter را برای شلیک و عقب پرت کردن مارگارت

درست در لحظه ای که وی روی هواست و به سمت شما پریده است تا رویتان بیافتد، دریافت نمایید.

برداشتن فانوس

حالا که مارگارت شکست خورد،

وقت گشت و گذار در این منطقه و جمع کردن کلی آیتم است

که در قسمت بعدی راهنما Resident Evil 7 برای شما توضیح خواهیم داد.

اگه از این قسمت راهنما Resident Evil 7 خوشتون اومد حتما نظراتتون رو برامون ارسال کنید !