0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
راهنما جامع و اختصاصی Resident Evil 7

راهنما جامع و اختصاصی Resident Evil ۷

راهنما جامع و اختصاصی Resident Evil 7 : همانطور که در جریان هستید ، بازی Resident Evil 7 از Guest House آغاز میشود که شامل Derelict House Footage (نوار ویدئویی گروه فیلم بردار) و سکانس های دیگری میباشد که کسانی که نسخه دمو را بازی کرده باشند با این سکانس ها آشنا هستند. مطمئنا در نسخه اصلی بازی بسیاری از موارد تغییر کرده اند و جایشان عوض شده پس منتظره سوپرایزها باشید !

دانلود رایگان نسخه دمو برای PC ، PS4 و XBOX One

خرید این بازی برای PS4

مشاهده قسمت قبل راهنما جامع و اختصاصی Resident Evil 7

باس فایت ددی (جک)

در چند ثانیه ابتدایی ددی همچنان مشغول ضربه زدن به جنازه افسر پلیس است و مدتی زمان در این چند ثانیه در اختیار دارید تا سریعا آیتم های گاراژ را جمع کنید. ابتدا سریعا بروید پشت سر جک و سلاح G17 HANDGUN را از روی زمین بردارید. حالا دوباره برگردید و به سمت گوشه سمت چپ یا شمالی گاراژ بروید و از روی یک میز کار، یکی از مهم ترین آیتم های این مبارزه یعنی سوییچ ماشین را بردارید.

کلید ماشین Resident Evil 7

حالا دیگر جک قطعا به دنبالتان است.

بدوید و به سمت دیوار سمت راست ماشین بروید و از کابینت آبی آیتم CHEM FLUID را بردارید.

سپس در نزدیکی این کابینت یک جعبه را بشکنید و آیتم رندوم را بردارید.

حالا همان دیوار کابینت آبی را به سمت جنوب و درب گاراژ طی کنید

و یک کمد قهوای می بینید که آن را باز کرده و آیتم FIRST AID MED را بردارید.

حواستان باشد که جک دنبالتان است و اگر هم به شما برسد ضربات مرگباری را می زند.

حالا وقت آن است که برویم و طوری که جک خیلی نزدیک نباشد سوار ماشین شویم.

به سمت درب شاگرد بروید و کاری کنید که جک شروع کند به زدن آنجا و وقت داشته باشید تا بدوید دور ماشین و به سمت درب راننده بروید و سوار شده و سوییچ را استفاده کنید تا ماشین روشن شود. با L2 عقب بروید و با R2 به جلو حرکت کنید.

زیر گرفتن جک

با حرکات ماشین مدام به سمت جک بروید و او را زیر بگیرید! سپس بعد از چند بار وی زمین می افتد. حالا صبر کنید یا کمی حرکت کنید تا بالاخره طی صحنه ای جک سقف ماشین را از جا می کند! چند بار حرکت کنید تا نهایتا ببینید که در سمت جنوبی گاراژ و نزدیک درب ورودی چند ستون زمین می ریزند و آنجا خراب می شود.

جک از این فرصت استفاده می کند و با ماشین با سرعت به سمت این قسمت خراب و میله ای که بیرون آمده است می رود. بعد از این صحنه سریع از ماشین پیاده شوید و به سمت شمالی گاراژ بروید و ماشین آتش می گیرد و جک هم همین طور. او با همان آتش هم به سمت شما می آید! عقب بروید و چند تیر به سر او شلیک کنید تا نهایتا چند انفجار دیگر در صحنه زخ دهد و مبارزه تمام می شود.

از یک نردبان که در طول مبارزه و خرابی گاراژ در نزدیک میز کار، پایین آمده است بالا بروید.

بالای نردبان در سمت چپ مهمات SHOTGUN SHELL را بردارید.

حالا به سمت راست بروید و اینجا از روی قفسه یک عکس را برداشته و پشت آن را چک کنید.

آیتم دیگر را نیز در اینجا بردارید و بخش جلوی آن را چک کنید

و پیچ را بپیچانید تا باز شود و OX STATUETTE را به دست آورید.

Mr. Everywhere

قفسه را هل دهید و پایین بپرید. حالا دقیقا در جلوی درب ورودی گاراژ هستید که قبلا با چاقو نوار چسب روی آن را پاره کردیم تا وارد شویم. در اولین قدم برگردید به اتاق ذخیره و بازی را ذخیره نمایید. از اینجا به بعد یک آیتم جدید قابل تعامل در بازی هم اضافه می شود که مجسمه هایی کوچک با سر لرزان هستند و Mr. Everywhere نام دارند و شما باید در طول بازی به آنها ضربه بزنید و بشکنید تا با انجام این کار و شکستن تمام آنها یک تروفی کسب نمایید. اولین از این آیتم ها که MR. EVERYWHERE 1/20 است، زیر همین میز سیو قرار دارد که بنشینید و آن را بشکنید.

Resident Evil 7 Mr.Everywhere

شما می توانید در اینجا برای بازشدن جای بیشتر در اینونتوری

برخی آیتم های خود مثل سکه و تیر شات گان و CHEM FLUID را در جعبه ذخیره بگذارید.

حالا درب را باز کنید و مستقیم تا ته راهرو بروید و به راست بپیچید

و دوباره تا ته بروید و در کنار یک صندلی، مجسمه MR. EVERYWHERE 2/20 را بشکنید.

حالا کمی عقب برگردید و روی درب بزرگ سالن اصلی که یک بخش کم داشت،

آیتم Ox Statuette را قرار دهید تا درب بزرگ باز شود.

درب سالن بزرگ Resident Evil 7

بلافاصله بعد از ورد به سالن سمت چپتان

MR. EVERYWHERE 3/20 را با چاقو بشکنید و آیتم HERB را بردارید. همین دیوار که کنارش هستید را ادامه دهید و از درون یک کمد، GUNPOWDER را بردارید.

فرمول جدید: Gunpowder + Chem Fluid = Handgun Ammo

سپس بالاترین کشو را نیز باز کنید و آیتم مهم ANTIQUE COIN 3/18 را بردارید.

سربروس

حالا به سمت درب شمالی سالن که تلفن آنجاست حرکت کنید و می بینید که زنگ می خورد. گوشی را بردارید.اینجا می فهمید که زوئی دختر جک است و به شما میگوید که راهی برای فرار از اینجا پیدا کنید. درب اینجا که به حیاط می رود قفل است و تمام تلاش این مرحله برای باز کردن این درب است. نقش سگ ۳ سر هیدیس که سربروس نام دارد روی درب است و جای ۳ سر آن خالی است و باید هر ۳ را پیدا کنید تا درب باز شود. Resident Evil 7 مدرن …

دره اصلی Resident Evil 7

۳ سر سربروس

به سمت راست درب حیاط بروید و یک درب دیگر اینجاست که قفل هم هست و نقش عقرب روی آن وجود دارد. (به این درب از این به بعد درب عقربی می گوییم). کنار آن درب یک آیتم مربوط به ساعت پیدا می کنید که پاندول ساعت یا CLOCK PENDULUM است. یک روزنامه نیز اینجاست که بخوانید و خبر از افراد گمشده می دهد.

پاندول ساعت Resident Evil 7

بیرون اتاق زیر پله ها یک بخش انبار مانند کوچک هست که در آن CHEM FLUID را بردارید.

شات گان را به دست آورید

می دانم که قطعا مثل هر بازیباز دیگری می روید و راحت شاتگان را از دست مجسمه در می آورید و تا می خواهید خوشحال شوید، می بینید که با برداشتن شاتگان انگار وزن مجسمه کم می شود و بالا می آید و درب پشت سرتان بسته می شود! پس باید اینجا یک آیتم درست را به جای شاتگان در دستان مجسمه قرار دهیم. آیتمی که فعلا نداریم. پس باید اکنون بی خیال شات گان شوید.

خب حالا قبل از رفتن به طبقه بالای سالن اصلی، بگذارید تا به اتاق ذخیره برویم و کمی آیتم هایمان را خالی کنیم. می توانید فقط آیتم های first aid med و گلوله ها را همراه ببرید (البته با پاندول ساعت) تا ۵ جای خالی داشته باشیم. یادتان نرود بازی را ذخیره کنید. حالا می دانید باید کجا برویم؟ به اولین اتاقی که در بازی بعد از صحنه میز شام رفتیم و ساعت پدربزرگ در آنجا بود و اول راهنما گفتیم این ساعت و این اتاق را یادتان باشد.

اولین WHITE DOG’S HEAD

خب حالا پاندول ساعت داریم، پس CLOCK PENDULUM را در ساعت قرار دهید و با این کار می توانید آیتم WHITE DOG’S HEAD را یکی از ۳ سر درب حیاط است را بردارید. برگردید و این سر را روی درب حیاط قرار دهید تا حالا ۶ جای خالی در کوله پشتی داشته باشید.

حالا از یکی از پله های دو سمت سالن اصلی بالا بروید و در طبقه بالا یک کشو می بینید که آن را باز کنید و عکس یک دختر دیگر که کوچکتر است به نام Eveline را می بینید. پس اینجا بیشتر از یک دختر داشته اند. در نزدیک اینجا مادربزرگ را می بینید که روی صندلی چرخ دارش نشسته و هیچ کاری نمی توانید با او انجام دهید.

در سمت دیگر این طبقه به درب قفل دقت کنید که علامت مار روی آن است و به آن Snake Door می گوییم (مانند Scorpion Door) و بعدا باید سراغش بیاییم. حالا دیگر هیچ راهی نیست به غیر از وارد شدن به دربی که نزدیک مادربزرگ است. بعد از ورود به راهرو اگر به سمت راست بروید و مقداری صبر کنید، از پشت نرده های بالکن و درون حیاط، شخصیت مادر خانواده و همسر جک را می بینید که در حال راه رفتن است و با خود حرف می زند و می رود.

مسیر بالکن

او فعلا کاری با ما ندارد. همین مسیر بالکن را ادامه دهید و درب سمت چپتان را رد کنید تا در انتهای این مسیر به یک جعبه برسید. آن را بشکنید و آیتم را بردارید. یک جعبه دیگر نیز اینجاست که قفل است و نیاز به Lockpick دارد و بعدا به سراغ آن خواهیم آمد (یادتان باشد). در نزدیک همین جعبه قفل، وارد راهرو شوید و می بینید که پله های شکسته که پایین می روند در اینجا هستند و اکنون دقیقا در بالای بخش راهرویی که آشپزخانه آنجاست و اتاق سیو کنارش است قرار دارید و حتی می توانید از این پله های شکسته پایین بپرید و بغل اتاق سیو در بیایید.

نزدیک پله ها درون کشو، CHEM FLUID را بردارید. سپس پله ها را رد کنید و آخر راهرو درون کشو چیز خاصی وجود ندارد. دقیقا سمت راست این کشوی خالی، وارد حمام شوید. دقت کنید که اینجا با وان وسط حمام کاری نداشته باشید. ابتدا از درون کشوی سمت چپتان دقیقا بعد از ورود به این بخش، HANDGUN AMMO x7 را بردارید. حالا به سمت دیوار شمالی این بخش بروید و داخل دستشویی را نگاه کنید و آیتم ANTIQUE COIN 4/18 را بردارید.

وان حمام

حالا خارج شوید،

بعدا برای بررسی وان بر خواهیم گشت اما فعلا کاری به وان نداشته باشید.

بعد خروج، مسیر راهروی مستقمیتان را بروید و به چپ بپیچید و در ادامه یک درب روبرویتان می بینید.

وارد شوید. حالا در Recreation Room هستیم.

در اینجا به سیستم TV/VCR دقت کنید.

سمت چپ دربی که وارد شدید یک یادداشت به Marguerite با نام JACK’s MEMO وجود دارد که آن را بخوانید.

راه ورود به منطقه processing را پیدا کنید

در گوشه شمالی سمت راست اتاق آیتم ANTIQUE COIN 5/18 را از روی یک کابینت بردارید. در سبد نزدیک این جا مجسمه MR. EVERYWHERE 4/20 را بشکنید. روی دیوار شرقی (سمت راست اتاق از درب ورودی) یک درب دیگر با علامت عقرب می بینید که مشخص است درون این اتاق یک شات گان وجود دارد. پس حتما بعدا به سراغش خواهیم آمد وقتی کلید عقرب را داشتیم.

آنتیک کوین

BLUE DOG’S HEAD دوم

در بخش بعد از قسمتی که حالت اپن آشپزخانه و Bar دارد رد شوید و در گوشه جنوبی اتاق، یک سطل زباله سبز رنگ می بینید که باز کنید و GUNPOWDER را بردارید. اینجا یک کتاب قهوه ای هم هست که بردارید و آن را بچرخانید تا زاویه ای برسد که بتوانید آن را باز نمایید و می بینید که در وسط کتاب، BLUE DOG’S HEAD جاسازی شده است.

سره دوم سگ

نوار ویدئویی Mia

حالا به پشت بخش Bar مانند بروید.

کشوی سمت چپتان را باز کنید و یک فایل دیگر اینجا قرار دارد به نام JACK’S JOURNAL.

مثل این که قبلا مشکل طوفان وجود داشته است.

یک سطل زباله دیگر نیز اینجا هست که البته داخلش خالی است.

سپس در اینجا نوار ویدئویی با نام MIA را بردارید.

VCR و تلویزیون نیز که همینجاست.

پس نوار را داخل آن قرار دهید و اجرا کنید.

قبل از دیدن نوار می توانید به طبقه پایین بروید و سیو هم بکنید.

در قسمت بعدی راهنما جامع و اختصاصی Resident Evil 7 در نقش میا باید نوار ویدئویی را بازی کنیم …

اگه از این قسمت راهنما جامع و اختصاصی Resident Evil 7 خوشتون اومد حتما نظراتتون رو برامون ارسال کنید !