0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
راهنما جامع و اختصاصی Resident Evil 7 – قسمت 3

راهنما جامع و اختصاصی Resident Evil 7

همانطور که در جریان هستید ، بازی Resident Evil 7 از Guest House آغاز میشود که شامل Derelict House Footage (نوار ویدئویی گروه فیلم بردار) و سکانس های دیگری میباشد که کسانی که نسخه دمو را بازی کرده باشند با این سکانس ها آشنا هستند. مطمئنا در نسخه اصلی بازی بسیاری از موارد تغییر کرده اند و جایشان عوض شده پس منتظره سوپرایزها باشید !

دانلود رایگان نسخه دمو برای PC ، PS4 و XBOX One

خرید این بازی برای PS4

باس فایت میا

همانطور که در قسمت قبل راهنما Resident Evil 7 گفتیم ، پس از شنیدن صدای اره برقی بلافاصله پایین بیایید. در این باس فایت وقتی با اره برقی حمله می کند سریعا فرار کنید و از وی دور شوید و هرگز نگذارید نزدیکتان شود و باید حدودا 10 الی 15 تیر به سر او شلیک کنید تا نهایتا کارش تمام شود. بعد از مبارزه سعی کنید از این اتاق خارج شوید.

از خانه فرار کنید

پس از یک شام خانوادگی و آزاد سازی خود از صندلی ، ابتدا وارد اتاقی شوید که سمت راست جایی که روی صندلی نشسته بودید قرار دارد (ساعت پدربزرگ در این اتاق قرار دارد). در گوشه اتاق یک کشو وجود دارد که آن را باز کنید و HANDGUN AMMO x5 بردارید.

حالا به آشپزخانه بروید و در پشت اپن آشپزخانه آیتم HERB را بردارید. ابتدا به درب سمت راست آشپزخانه بروید یعنی دربی که از یخچال دورتر است. سمت چپ در اتاق یک کابینت است که چیزی داخل آن نیست. یک لنگه چکمه نیز در سمت راست اتاق هست که میتوانید بررسی کنید و نام Eveline را در آن می بینید. یک درب قفل یا floor-hatch روی زمین نیز هست که گویا به راهی زیرخانه می رود و فعلا قفل است.

کلید درب قفل روی زمین (floor-hatch) را پیدا کنید.

برگردید به آشپزخانه و حالا وارد درب نزدیک یخچال شوید. حالا در راهرو هستید. می توانید سمت چپ بروید و درب دیگر حال را باز کنید تا روی نقشه آبی شود. کنار این درب هم یک کشوی قفل وجود دارد که بعدا به سراغش می آییم. روبروی کشوی قفل یک راه می بینید که با پله پایین می رود و به Garage می رسد و یک جعبه هم اینجا می بینید و متوجه می شوید که با آیتم درست، بعدا می توانید جعبه ها را بشکنید. پایین بروید و می بینید که جعبه کلید گاراژ به یک نوار قرمز دور آن پوشانده شده است که باید چاقو داشته باشید تا آن را باز کنید.

برگردید به راهروی اصلی

و حالا از جایی که از درب آشپزخانه بیرون آمدیم و به چپ پیچیدیم،

این بار به راست بروید و به سمت گوشه راهرو.

درب سمت چپتان قفل است. تنها مسیر راهرو را ادامه دهید.

کمی که در راهرو جلو بروید ناگهان می بینید که JACK در گوشه راهرو است.

اینجا سریعا برگردید و به بخشی بروید که مربوط به گاراژ بود و آنجا پشت دیوار مخفی شوید

تا جک به این بخش راهرو بیاید و احتمالا وارد آشپزخانه خواهد شد.

وقتی او وارد آشپزخانه شد سریعا به راهرو بروید

و سعی کنید که مسیری که قبلا از آن برگشتید را ادامه دهید

و در گوشه راهرو جایی که اولین بار جک را دیدیم از روی یک کمد کوچک،

کلید HATCH KEY که دنبالش بودیم را بردارید.

در بخش جنوبی راهرو یک درب فلزی بزرگ می بینید که گویا یک قطعه روی آن کم است و احتمالا یک پازل است و شما را به یاد بازی های قدیمی سری می اندازد.

استفاده از HATCH KEY

برگردید به سمت منطقه آشپزخانه ، اینجا کارتان مقداری سخت است. باید کمین کنید تا زمانی که جک به سمت منطقه سالن و اتاقی که در آن ساعت پدربزرگ قرار دارد برود و شما سریعا به صورت نشسته با R3 از پشت اپن آشپزخانه به اتاق دورتر از یخچال بروید که درب قبل روی زمین در آن است ، اگر جک شما را ببینید کارتان سخت می شود و دنبالتان می کند و با بیل مدام ضربات مرگباری به شما می زند و باید از دست او فرار کنید و جایی قایم شوید تا شما را گم کند و دوباره مسیر را تکرار نمایید.

حالا از کلید بر روی درب قفل روی زمین استفاده کنید و آن را باز نمایید و وارد بخش زیر خانه شوید. اینجا از جک در امان هستیم. مسبر را دنبال کنید و تنها کمی جلوتر، سمت چپتان در کنار یک دستگاه قرمز رنگ آیتم مهم ANTIQUE COIN 2/18 را بردارید.

راهنما جامع و اختصاصی Resident Evil 7

مسیر را ادامه دهید تا جایی که باید خود را بالا بکشید و وارد اتاق رختشویی شوید. حالا دقیقا در پشت درب قفلی هستیم که قبلا در راهرو نزدیگ درب آشپزخانه دیده بودیم. به نقشه نگاه کنید تا متوجه شوید. اینجا می توانید بازی را در cassette recorder ذخیره کنید و یکی از نقاط SAVE POINT است.

MAIN HOUSE MAP

سمت چپ این بخش ذخیره، می توانید نقشه خانه اصلی یا MAIN HOUSE MAP را بردارید. در این مناطق ذخیره بازی، یک جعبه سبز رنگ بزرگ نیز وجود دارد که می توانید آیتم هایتان را در آنها جابجا کنید و ذخیره کنید و در هر اتاق سیوی که در طول بازی بروید کل آیتم هایی که قبلا در اتاق های سیو دیگر نیز در جعبه گذاشته اید همگی در دسترس شما هستند و همه جعبه ها در واقع یکی هستند. فعلا چیز خاصی برای ذخیره و برداشتن و .. از جعبه نداریم.

آیتم های سلامتی

کابینت سبز رنگ سمت چپ جعبه را چک کنید و HERB و CHEM FLUID را بردارید. اینجا یک بخش آموزشی دیگر بازی به شما می دهد در مورد ترکیب آیتم ها. مثلث را بزنید تا اینونتوری باز شود و R1 بزنید تا به بخش ترکیب آیتم ها بروید. یک HERB به همراه یک CHEM FLUID ترکیبشان منجر به ساخت یک First Aid Med می شود. این آیتم را بسازید اما اگر وضعیت سلامتیتان قرمز نیست بیهوده از آن استفاده نکنید.

دستورالعمل جدید: Herb + Chem Fluid = First Aid Med

LOCKPICK

حالا به سمت درب اتاق بروید و جعبه ای که روی قفسه سمت راست درب است را بررسی کنید. آن را بچرخانید تا درب و گیره درب آن را پیدا کنید. آن را باز کرده و آیتم مهم LOCKPICK را بردارید. حالا درب را باز کنید (در واقع دارید دربی را که از آن سمت راهرو قفل بود از پشت باز می کنید) و وقتی میخواهید خارج شوید تلفن پشت سر شما زنگ می خورد. آن را جواب دهید. دوباره Zoe است ، از ما می خواهد به سمت سالن اصلی برویم.

افسر پلیس

از اتاق ذخیره خارج شوید و به سمت راست راهرو بروید و نزدیک های انتهای راهرو یادتان است یک کمد قفل بود که گفتیم بعدا به سراغش می آییم؟ حالا می توانید آن را با LOCKPICK که دارید باز کنید و آیتم FIRST AID MED و همینطور بک تروفی برنز بگیرید.حالا برگردید بروید به راهروی جنوبی آن طرف خانه و درب سالن اصلی که قبلا دیدیم انگار یک آیتم روی آن کم بود را بررسی کنید. دوباره برگردید و به محل کمد قفلی که باز کردیم بیایید و نزدیک آن یک پنجره می بینید که یک نفر دارد از آنجا نوری به داخل می اندازد. به سمت آن بروید.

به گاراژ بروید

خب حالا یک چاقو داریم و می توانیم آن نوار قرمز زنگی که دور

جعبه کلید باز کردن گاراژ پیچیده شده بود را پاره کنیم

همینطور آن جعبه ای که همان اول پله های گاراژ است و

قبلا گفتیم آیتمی نداریم که آن را بشکنیم را شکسته و HANDGUN AMMO x5 را بردارید.

از پله ها پایین بروید و چاقو را روی نوار دور جعبه کلید استفاده کنید و بعد

دکمه گاراژ را بزنید تا باز شود و وارد شوید.

اینجا با ددی مواجه خواهید شد که در قسمت بعد راهنما جامع و اختصاصی Resident Evil 7 ادامه خواهیم داد !