0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
راهنما Resident Evil 7 – قسمت 7

راهنما اختصاصی Resident Evil 7

راهنما اختصاصی Resident Evil 7 : همانطور که در جریان هستید ، بازی Resident Evil 7 از Guest House آغاز میشود که شامل Derelict House Footage (نوار ویدئویی گروه فیلم بردار) و سکانس های دیگری میباشد که کسانی که نسخه دمو را بازی کرده باشند با این سکانس ها آشنا هستند. مطمئنا در نسخه اصلی بازی بسیاری از موارد تغییر کرده اند و جایشان عوض شده پس منتظره سوپرایزها باشید !

دانلود رایگان نسخه دمو برای PC ، PS4 و XBOX One

خرید این بازی برای PS4

مشاهده قسمت قبل راهنما اختصاصی Resident Evil 7

باس فایت ددی یا همون جک !

در این منطقه ۳ جسد آویزان هستند که شما می توانید به آنها لگد بزنید. باید بگذارید زمانی که جک می خواهد به شما حمله کند و سلاح را بالا می برد، شما که پشت یکی از جسدها ایستاده اید به آن لگد بزنید تا به جک بخورد و وی چند ثانیه گیج می شود و در این لحظات مدام با کلت به سر او شلیک کنید (ابتدا ۴ تا ۵ تیر کلت و سپس در آخر یک تیر شات گان به سرش).

باس فایت ددی Resident Evil 7

برداشتن اره برقی یا CHAINSAW

چند بار این روند را انجام دهید و سپس می بینید که او به سراغ یک بخش که فنس فلزی دارد می رود و آن را باز می کند… جک یک اره قیچی بسیار عظیم و غول پیکر و مخوف را بر می دارد. در اینجا ابتدا سریعا از بخشی که او سلاحش را برداشت دور شوید و به آن طرف اتاق بروید تا جک را به سمت خود بکشید و سپس تا نزدیک شد، شما از آن طرف بروید جایی که او قیچی را برداشت و از اینجا شما هم CHAINSAW یا اره برقی را بردارید.

اره برقی Resident Evil 7

تروفی Duck If You Love Life

از زمانی که جک قیچی را بر می دارد، یکی از حملات او به این شکل است که با قیچی مسنقیم به سمت شما حمله می کند تا آن را به بدن شما فرو کند و این حمله، نسبتا سریع نیز هست. حالا اگر شما هنگامی که جک این کار را کرد و به سمت شما یورش آورد، سریعا بنشینید روی زمین تا حمله از شما رد شود، تروفی Duck If You Love Life را می گیرید.

تروفی اره ای Resident Evil 7

دقت کنید که اگر دیدید جک دارد قیچی را به این طرف و آن طرف و… می زند

و از جهات مختلف ضربه می زند و حمله می کند، عقب بروید و بیخودی ننشینید

زیرا این حمله ها برای تروفی نیست

و فقط حمله ای که جک مستقیم با قیچی به سمت شما حمله می کند، باعث گرفتن تروفی می شود.

باس فایت دوم جک Resident Evil 7

قبل تلاش برای تروفی سیو داشته باشید !

در خصوص گرفتن این تروفی با توجه به سیوی که در راهنمای قبلی گفتیم قبل باس فایت انجام دهید، کار سختی برای این که چند بار گرفتن این تروفی را امتحان کنید ندارید. در واقع می توانید ابتدا بیایید به مبارزه و تروفی را بگیرید و تمرکزتان را بر روی گرفتن آن بگذارید و سپس بعد از کسب آن، از سیو خود بازگردید و این بار فقط باس فایت را با جدیت دنبال کنید.

حمله به جک Resident Evil 7

حملات پی در پی ، رمزه پیروزی !

بروید پشت جسد ها و وقتی جک سلاح را بالا برد که حمله کند، به جسد لگد بزنید تا به جک بخورد و گیج شود، با اره برقی سراغش بروید و به او حمله کنید. بعد از ۳ تا ۴ بار که این کار را کردید می بینید که جک زانو می زند و سرش شروع به تغییر شکل دادن می کند. در اینجا سریعا به سمت او بروید و با فشردن همزمان L2 + R2 کنار او، به جانش بیافتید و کلی آسیب به او بزنید.

اره کردن جک

بازگردانی سلامتی !

در گوشه شمالی این بخش یک FIRST AID MED را می توانید بردارید، فقط مراقب باشید در گوشه گیر نیافتید.

دقیقا به همین شکل ادامه دهید و پس از چند بار که او روی زانو نشست و با اره بهش حمله کردید، طی یک صحنه با اره برقی، جک خواهد مرد !

بعد از باس فایت به سمت درب قفل آهنی این اتاق بروید و باید با اره برقی قفل بسیار عظیم و فلزی این اتاق را ببرید که این باعث می شود اره برقی بعد از بریدن قفل، بشکند. (Resident Evil 7 حالگیری میکند !)

از اینجا مسیر را برگردید و از اتاق بخار و وان ها و زیرزمین و .. رد شوید و برگردید به پله هایی که از زیرزمین بالا می رود و به اتاق سیو می رسید.

بازی را ذخیره کنید و از راهرویی که مادربزرگ نشسته به سمت درب عقرب بروید و باز کنید

و وارد سالن اصلی خانه شوید و حالا بروید سر سگ سوم را روی درب حیاط بگذارید

و درب خانه باز می شود.

سره سوم سگ قرار داده شد

جستجو حیاط

در حیاط تعداد خیلی زیادی آیتم وجود دارد و کلا زیاد به اینجا سر خواهید زد. دلیلش هم آن تریلر وسط حیاط است که بعدا به آن می رسیم. ابتدا برویم سراغ آیتم ها. یکی دو قدم از پله هایی که جلویتان است پایین بروید و سمت چپ را نگاه کنید و درون یک گلدان، آیتم ارزشمند LOCKPICK را بردارید. حالا از بقیه پله ها هم پایین بروید و دقیقا پایین پله ها به چپ بپیچید و در گوشه این بخش درون یک گلدان، آیتم HERB را بردارید.

آیتم Repair Kit

پیدا کردن REPAIR KIT

دقیقا همین دیوار زیر نرده های خانه که گلدان کنارش است را از کنار آن دنبال کنید و مقداری جلوتر به یک بخش فلزی که حالت خراب دارد و با سایر مسیر این بخش زیر خانه، فرق دارد می رسید. این فلزها و .. را از سر راه بردارید و می بینید که یک مسیر کوچک که به زیر خانه می رود جلویتان است. در این حفره بروید و جلوتر جعبه را بشکنید و آیتم جدید REPAIR KIT را بردارید.

فایده REPAIR KIT :

با این REPAIR KIT یکی دو کار مختلف می توانید انجام دهید. کمی جلوتر در بازی یک کلت شکسته یا Broken Handgun پیدا خواهید کرد که با این REPAIR KIT می توانید آن را تعمیر کنید و کلت M19 HANDGUN را به دست آورید. همچنین می توانید بروید داخل خانه و شات گان شکسته دست مجسمه را بردارید و شات گان خود را جایش بگذارید. سپس با این REPAIR KIT، شات گان شکسته را تعمیر کنید تا M21 SHOTGUN را به دست آورید.

تفاوت اسلحه های تعمیر شده :

این کلت و شات گان جدید یعنی M19 HANDGUN و M21 SHOTGUN، در واقع ورژن قوی تر کلت و شات گان خودتان هستند با این تفاوت که ظرفیت تیرشان کمتر است. یعنی آسیب بیشتر و خشاب کمتر. جلوتر در بازی یک REPAIR KIT دیگر هم خواهد بود که من با آن شات گان شکسته را تعمیر کردم و ورژن قوی تر شات گان را برداشتم. در واقع انتخاب من در هر دو سلاح کلت و شات گان، ورژن قوی تر با خشاب کمتر بود.

REPAIR KIT

آیتم های بیشتر !

دوباره برگردید دم همان پله هایی که از خانه بیرون آمدیم و پایین پله ها به سمت چپ رفتیم. این بار از پایین پله ها به سمت راست بروید و در گوشه این بخش گلدانی را می بینید که از آن ANTIQUE COIN 8/18 را بردارید. حالا دوباره برگردید دقیقا جلوی درب خانه که بیرون آمدیم و این بار اصلا از پله ها پایین نروید و از دم درب خانه به چپ بروید و مسیر را دنبال کنید تا ابتدا HERB و سپس در انتهای این بخش GUNPOWDER را بردارید.

برگردید جلوی درب خانه. این بار پله ها را پایین بروید و دقیقا مستقیم ادامه دهید تا به یک درخت بزرگ برسید و در اطراف درخت، GUNPOWDER را بردارید. حالا بروید به پشت تریلر وسط حیاط. دروازه ای که اینجا می بینید قفل است اما اینجا در قسمت زیر تریلر بنشینید و می توانید از زیر تریلر SHOTGUN SHELLS x4 را بردارید.

دستورالعمل های جدید :

حالا به سمت غرب به طرف دربی که می بینید می درخشد و چشمک الکتریسیته می زند بروید! این درب قفل است و کارت های آبی و قرمز (keycard) را می خواهد تا باز شود. در سمت چپ این درب یک آیتم جدید می بینید که بردارید و SUPPLEMENTS نام دارد. حالا با این آیتم دو دستور العمل ترکیبی جدید خواهیم داشت.

Supplements + Chem Fluid = Psychostimulants
Supplements + Strong Chem Fluid = Neuro Rounds

حالا به سمت درب جلوی تریلر بروید و سمت راست آن درون یک جعبه روی زمین، CHEM FLUID را بردارید.

حالا زیر دو سه پله ورودی تریلر را نگاه کنید و MR. EVERYWHERE 7/20 را بشکنید.

حالا وقتش است که به تریلر وارد شوید.

MR. EVERYWHERE 7/20

تریلر وسط حیاط

اینجا یک اتاق سیو است .اینجا چند آیتم داریم. داخل، به سمت راست تریلر بروید و از روی میزی که قفس (جریان قفس ها را توضیح خواهیم داد) رویش است ANTIQUE COIN 9/18 را بردارید. سمت چپ آن میز یک عکس روی صندلی است که می توانید آن را ببینید. روی دیوار سمت چپ همان میز، می توانید فایل های ZOE’S INVESTIGATION NOTES را چک کنید.

ANTIQUE COIN 9/18

تعمیر کلت شکسته

کنار فریزر روی میز، باز هم قفس وجود دارد. سمت چپ این بخش، دستگاه سیو و صندوق ذخیره آیتم است. روی تخت هم BROKEN HANDGUN یا همان کلت شکسته که قبل تر گفتیم را بردارید. اگر می خواهید آن را با REPAIR KIT تعمیر کنید تا کلت قوی تر M19 HANDGUN که ظرفیت خشاب کمتری دارد را به دست آورید. یکی از کلت ها را در هر حال در صندوق بگذارید.

آیتم شاپ

از این قفس ها می توانید با خرج کردن Antique Coin، آیتم های مختلف بخرید.

روی هر قفس یک کاغذ است که آیتم درون آن را نوشته

و پایین قفس هم تعداد سکه ای که می خواهد تا دربش باز شود.

این آیتم ها را در قفس ها دارید:

Steroid (افزایش خط سلامتی): ۳ سکه
Stabilizer (افزایش سرعت ریلود): ۵ سکه
۴۴ Magnum (یک سلاح خیلی قدرتمند با قدرت پرتاب کردن دشمنان به عقب یا روی زمین): ۹ سکه

اکنون بازی را ذخیره نمایید

تا در صورت خرید هر کدام از آیتم ها اگر دیدید راضی نیستید بتوانید از فایل ذخیره دوباره آغاز کنید.

در قسمت بعدی در مورد خرید یا عدم خرید این آیتم ها و ارزش آن ها و… توضیح خواهیم داد و ادامه مسیر را به سمت مرحله مارگریت پیش خواهیم برد.

اگه از این قسمت راهنما اختصاصی Resident Evil 7 خوشتون اومد حتما نظراتتون رو برامون ارسال کنید !