0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
داستان Red Dead Redemption 2

داستان Red Dead Redemption 2

داستان Red Dead Redemption 2

داستان Red Dead Redemption 2

خلاصه داستان

پس از سرقت در شهر غربی بلک واتر ، آرتور مورگان و باند ven der Linde مجبور به فرار می شوند. این باند با وجود مأمورین فدرال و بهترین شکارچیان جمع شده از ملت که روی پاشنه های خود می نشینند ، باید زنده بماند ، دزدی کند و راه خود را در سرتاسر سرزمین ناهموار آمریکا بپیماید. با بزرگتر شدن اختلافات داخلی ، این باند از هم جدا می شوند ، آرتور باید بین آرمان های خود و وفاداری به باند که او را بزرگ کرده است ، انتخاب کند. Red Dead Redemption 2 که در سال 1899 در مرز آمریکا قرار گرفت ، داستان آرتور مورگان ، عضو باند غیرقانونی  ven der Linde هلندی را دنبال می کند.

داستان و روند بازی

در ماه مه سال 1899 ، پس از یک دزدی دریایی ناموفق در شهر بندر بلک واتر ، ون هلندی و باند وی مجبور به فرار از منطقه شده و برای جلوگیری از قانون ، کوه های برفی را برای عبور از شمال تلاش می کنند ، و پول قابل توجهی را در پشت سر می گذارند. اعضای آن شامل آرتور مورگان ، جوان جان مارستون است. حسین متیوز ، مرد دست راست هلندی. بیل ویلیامسون ، خاویر اسوولا؛ لنی سامرز ، چارلز اسمیت؛ شان مک گایر ، دایی؛ ابیگیل رابرتز؛ Molly O’Shea ، Tilly Jackson، Simon Pearson، Leopold Strauss؛ کارن جونز ، سوزان گریمشو ، جوزیا ترلاوی ، مری-بت گاسسیل ، ریورن سوانسون ، و میکا بل. این باند اردوگاهی را در شهرک معدنی متروکه کلر به عنوان یک پناهگاه موقت برپا کردند. آرتور ، میکا و هلندی یک مهمانی را پیدا می کنند که میهمانی برگزار می کند ، اما بعد متوجه می شوید که این مهمانی توسط O’Driscolls ، یک باند رقیب برگزار می شود. سه گانه آنها را شکست می دهد و سدی آدلر ، بیوه ای را پیدا می کند که همسرش توسط اودریکلول کشته شد. آنها سدی را زیر بال خود می گیرند.

به منظور تأمین هزینه فرار از جنوب ، این باند هلندی قطاری را که متعلق به بزرگوار نفتی ثروتمند Leviticus Cornwall است ، سرقت کرد. کورنوال خشمگین و کینه آمیز سپس آژانس کارآگاهان Pinkerton را استخدام می کند ، که ماموران اندرو میلتون و ادگار راس را برای دستگیری باند می فرستند. هلندی ها و باند ها با درک اینكه پیشرفت تمدن در حال پایان دادن به زمان شرع است ، تصمیم می گیرند كه به اندازه كافی پول جمع كنند تا بازنشستگی كنند و از شر قانون فرار كنند. این باند جنوب را به ایالت نیو هانوفر نقل مکان می کند و این باند برای جمع آوری پول کافی شغل ها و دزدی های زیادی را انجام می دهد ، زیرا هلندی ها به طور مداوم نوید یک دزد بزرگ و بزرگ را می دهند که آزادی آنها را تضمین می کند.

ادامه داستان در پست بعدی

تهیه و ترجمه در psstar.ir

داستان Red Dead Redemption 2

داستان Red Dead Redemption 2

داستان Red Dead Redemption 2