0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
خرید کنسول بازی در سال 2023

خرید کنسول بازی در سال 2023 : به نظر شما کدامیک از کنسول های بازی در این سال ، بیشترین فروش را خواهد داشت ؟

کنسول های بازی ، یکی از برترین وسایل سرگرم کننده برای کودکان و نوجوانان است که حتی بزرگسالان را مجذوب خود کرده است. در سال های اخیر کنسول های بازی متعددی طراحی و تولید شده است که هر یک از خصوصیاتی خاص برخوردار هستند. در واقع ، هر یک از کنسول های بازی مورد توجه کاربران خاصی قرار گرفته است.

کاربرانی که قصد خرید کنسول های بازی در سال جدید را دارند ، با یک دغدغه بزرگ مواجه هستند. دغدغه آنها ، انتخاب بهترین کنسول بازی است.

خرید کنسول PS5 در سال 2023

به نظر شما آیا پلی استیشن 5 ، برترین کنسول سال 2023 خواهد بود ؟ آیا پرفروش ترین کنسول بازی امسال ، پلی استیشن 5 است ؟ برای خرید کنسول بازی در سال 2023 ، چقدر باید هزینه کنیم؟

کاربرانی که قصد خرید یک پلتفرم بازی مناسب را دارند ، نخست به فکر PS5 می افتند. زیرا کنسول پلی استیشن 5 ، محبوب ترین کنسول در جهان است که امکان اجرای لذت بخش بازی های مختلف به ویژه بازی های انحصاری PS5 را فراهم می کند. قدرت و کیفیت در PS5 ، در حد عالی است. انتقاداتی که از این کنسول شده است ، در حد نظر شخصی افراد بوده است. در حقیقت نمی توان ایراد خاصی از این کنسول گرفت و اگر بخواهیم ایراد بزرگی از این کنسول بگیریم ، حتماً بی انصافی کرده ایم. در خرید PS5 ، تردید نکنید.

خرید کنسول بازی ایکس باکس سری ایکس در سال 2023

آیا برای خرید کنسول بازی در سال 2023 ، ایکس باکس سری ایکس را انتخاب کنیم ؟ ایکس باکس سری ایکس ، گزینه دیگری است که حتماً کاربران برای خرید کنسول به آن فکر می کنند. ایکس باکس سری ایکس ، تمام قدرت برای اجرای بازی های ویدئویی عمل می کند. بازی های انحصاری ایکس باکس سری ایکس نسبت به PS5 کمتر است ، اما از قدرت و کیفیت چیزی کمتر ندارد و چه بسا در اجرای بازی ها عملکرد بهتری داشته باشد.

خرید ایکس باکس سری ایکس ، بعید است که موجب پشیمانی شما شود. این دستگاه ، کنسول جدید مایکروسافت است که حالا حالاها مورد توجه این کمپانی بزرگ واقع خواهد بود. بنابراین باید در انتظار بازی های بزرگ و مهیجی برای این کنسول باشیم.

خرید کنسول نینتندو سوییچ در سال 2023

ممکن است آمار خرید کنسول بازی در سال 2023 به نفع کنسول های دستی باشد. سلایق کاربران ، متفاوت است. برخی از کاربران به کنسول های بزرگ و جاگیر علاقه ای نداشته و تمایل داشته که یک کنسول کوچک و قابل حمل داشته باشند. بدین ترتیب در هر جایی می توانند امکان اجرای بازی ها را داشته باشند. اجرای بازی ها با گوشی های هوشمند شاید حس و حال اجرای بازی ها با یک پلتفرم اختصاصی بازی را نداشته باشد.

بنابراین علاقمندان به اجرای بازی ها در هر مکانی ، کنسول نینتندو سوییچ را انتخاب می کنند. کنسول نینتندو سوییچ دارای امکانات و ویژگی های مختلفی است که لذت اجرای بازی ها را دوچندان می کند. یکی از مزایای این کنسول ها ، قیمت مناسب تر آن نسبت به کنسول های خانگی نسل جدید است.

اگر برای خرید کنسول بازی در سال 2023 نینتندو سوییچ را انتخاب کرده اید ، بدانید که این کنسول در چندین مدل عرضه شده است. کنسول نینتندو سوییچ مدل OLED ، با استقبال خوبی از سوی کاربران مواجه شده است و بسیاری از کاربران به خرید آن اقدام کرده اند.

کنسول نینتندو OLED در مقایسه با مدل اصلی نینتندو ، از پیشرفت های خوبی برخوردار بوده است. نکته جالب درباره کنسول های نینتندو سوییچ این است که دسته های آن که جوی کان نام دارند ، با اتصال به خود کنسول به راحتی شارژ می شوند. کنسول نینتندو سوییچ به همراه تمامی لوازم جانبی های خود ، جای زیادی نگرفته و به راحتی در کیف دستی جا می شوند.

یک گزینه مناسب برای خرید کنسول بازی در سال 2023

پیشنهاد دیگر ما برای خرید کنسول بازی ، کنسول پلی استیشن 4 است. این کنسول مربوط به نسل گذشته بازی ها یعنی نسل هشتم است. پیش بینی ما این است که آمار فروش کنسول پلی استیشن 4 در سال 2023 ، نسبت به سال های پیش کاهش پیدا کند. زیرا توجه بیشتر ، به خرید کنسول های نسل جدید است. به خصوص اینکه ممکن است کنسول های نسل دهمی به زودی از راه برسند و توجه کاربران را به خود جلب کنند.

اما برخی از کاربران به شدت علاقمند به کنسول PS4 هستند و با وجود کنسول های جدید تمایل داشته این کنسول را خریداری کنند. قیمت پایین تر کنسول پلی استیشن 4 نسبت به کنسول پلی استیشن 5 ، بی تأثیر در انتخاب این کنسول نیست. شاید علاقمندان به خرید کنسول های پلی استیشن که توان خرید کنسول PS5 را نداشته باشند ، چاره ای به جز خرید پلی استیشن 4 نداشته باشند.

ایکس باکس سری اس ( خرید کنسول بازی در سال 2023 )

یک پیشنهاد مقرون به صرفه برای خرید کنسول در سال جدید داریم و آن هم ایکس باکس سری اس است. ایکس باکس سری اس ، کنسول نسل جدید مایکروسافت است که در واقع برادرخوانده ایکس باکس سری ایکس است. تفاوت ها میان دو برادر ، به قیمت و قدرت آنها مربوط است. ایکس باکس سری ایکس از سری اس قدرتمندتر اما گران تر است. این مسئله سبب می شود که علاقمندان به کنسول های مایکروسافت که بودجه کمی دارند ، کنسول ایکس باکس سری اس را خریداری می کنند.

منتظر کنسول های نسل جدید در سال 2023 باشیم ؟

کنسول های نسل جدید به احتمال زیاد به زودی از راه می رسند. اما نمی توان پیش بینی نمود که عرضه آنها در سال 2023 انجام شود. صحبت های زیادی از سوی مسئولان مایکروسافت و سونی درباره عرضه کنسول های میان نسلی و نسل جدید شده است ، اما زمان دقیقی برای ارائه کنسول ها مشخص نشده است. همه چیز در حد حدس و گمان است. پس بهتر است اگر کنسول بازی جدیدی ندارید ، فعلاً به خرید یکی از کنسول های بازی نسل نهمی اقدام کنید.