0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
حدودا قیمت PS5 چقدر خواهد بود ؟!

با نزدیک شدن به رویداد PS5 سونی در هفته آینده ، اکنون هیجان و گمانه زنی در مورد آنچه این شرکت در مورد کنسول نسل بعدی فاش خواهد کرد وجود دارد. با توجه به بازی های جدیدی که در پلی استیشن 5 اجرا می شوند ، تأیید شده که جزئی از رویداد خواهند بود و ممکن است ما نیز جزئیات فنی بیشتری را در مورد معماری داخلی و خدمات احتمالی آن بشنویم. و اگر شانس داشته باشیم ، حتی یک تأیید قیمت نیز می تواند وجود داشته باشد ، که برای کسانی که به دنبال شروع پس انداز برای خرید آن در این تعطیلات هستند ، مفید خواهد بود.

از این گذشته ، صحبت های زیادی درمورد اینکه PS5 چقدر قیمت خواهد داشت ، وجود دارد. با توجه به تاریخچه سونی ، این پتانسیل وجود دارد که شیب تندی در قیمت آن مانند PS3 تکرار شود. با این حال ، با مجموعه ویژگی های پیشنهادی PS5 ، طراح اصلی کنسول Mark Cerny اعلام کرده است که این قیمت “با توجه به مجموعه ویژگی های پیشرفته خود ، برای علاقه مندان به بازی جذاب خواهد بود”.

قیمت تخمینی با توجه به دیدگاه ها و تحلیل های سایت ها و تهیه کنندگان مختلف حدودا بین 450 دلار تا 500 دلار آمریکا خواهد بود ، که تقریبا 50 دلار هم مالیات به ارزش افزوده به این قیمت اضافه خواهد شد.

Michael Higham

معاون طراح و ویرایشگر جلوه های صوتی : قیمت تخمین زده شده (500 دلار)

در مورد PS5 ، فقط فکر کردن در مورد قابلیت های درایو SSD باعث شده است

که من یک نقطه نظر قیمتی بالا داشته باشم.

SSD از نوع NVMe برای رایانه های شخصی بسیار سریع هستند

و کمی مقرون به صرفه تر شده اند اما هنوز یک کالای لوکس محسوب می شوند.

تاکنون SSD یکی از بزرگترین انعطاف های PS5 بوده است که در برخی موارد زمان اجرای 15 ثانیه را به کسری از ثانیه کاهش داده است.

PS5 از فن آوری های جدید در کارت گرافیک RDNA 2 AMD استفاده می کند که قادر به اجرا با وضوح 4K و احتمالاً نرخ فریم بالاتر خواهد بود. البته ، این به عهده توسعه دهندگان است كه چگونه می توانند از این ویژگی ها به بهترین نحو استفاده كنند. اما ساخت یک کنسول توانا به نیروی زیادی نیاز دارد و توسعه انجین بازی سازی Unreal Engine 5 نشانگر این امر است.

Dave Klein

تهیه کننده و فیلمبردار : قیمت تخمین زده شده (450 دلار)

متوجه هستم قطعاتی که در این کنسول استفاده شده گران هستند

اما شرکت هایی که درخواست پول زیادی می کنند نیز حریص هستند.

این من را به یاد دوران PS3 می اندازد که سونی

قیمت آن را در حد بسیار ظالمانه ای تنظیم کرده بود ،

به طوری که من را برای همیشه از خریداری این کنسول منصرف کرد.