0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
جایگزین رویداد E3 2020 و دیگر رویدادهای تائید شده

رویداد E3 2020 ممکن است لغو شده باشد ، اما هنوز هم تعدادی از رویدادها و نمایش های بازی های دیجیتال در طول تابستان وجود خواهد داشت. در این مطلب هر چیزی که تاکنون تأیید شده است گردآوری شده.

لغو E3 2020

مانند بسیاری از برنامه های زنده دیگر که قرار بود امسال برگزار شوند ، E3 2020 هم به دلیل شیوع COVID-19 در حال حاضر لغو شده است. این اولین بار در 20 سال اخیر است که یک رویداد حضوری در ماه ژوئن اتفاق نمی افتد ، اما هنوز خبرها و رونمایی از بازی های زیادی وجود خواهد داشت تا در طی چند ماه آینده منتظر آنها بمانید.

در حقیقت ، با پخش اعلامیه ها توسط شركت ها در مدت زمان طولانی تر ، دیگر نیازی به مسابقه ای بر سره این نخواهید داشت كه همه چیز را در مدت زمان یک هفته ببینید و کاربران می توانند همه چیز را بدون مشکل یا تداخل زمانی مشاهده كنند. برخی از این رویدادها حتی در تاریخ های قبلی که پیش بینی شده بودند نیز رخ نداده اند و این شامل World of Warcraft: Shadowlands می شود که از 9 ژوئن به یک تاریخ مشخص نشده در آینده منتقل شده است.

اگرچه ESA – شرکتی که رویداد E3 2020 را سازماندهی می کند – جایگزین دیجیتالی برای E3 2020 نخواهد داشت ، اما تعدادی از ناشران بازی اعلام کرده اند که آنها در تابستان میزبان رویدادها و نمایش های خود خواهند بود.

رویدادها و نمایش های جداگانه

مایکروسافت ، Ubisoft ، Limited Run Games و Devolver Digital از جمله شرکت هایی هستند که قصد دارند این مسیر را دنبال کنند. مایکروسافت استریم های ماهانه ای را با نام Xbox 20/20 اعلام کرده است ، با تمرکز بر عناوین فرست پارتی Xbox Series X در ماه July ، در حالی که Ubisoft در تاریخ 12 July یک رویداد دیجیتالی به نام Ubisoft Forward را برگزار می کند.

سونی حتی از ماه ژوئن استفاده می کند تا سرانجام بازی های PS5 خود را به نمایش بگذارد ، علی رغم اینکه E3 2020 قبل از این که حتی این رویداد لغو شود ، از بازی خارج شد. این همچنین می تواند اولین باری باشد که کنسول PS5 را می بینیم ، اما این مورد هنوز تأیید نشده است.

EA نیز در ژوئن میزبان نمایش خود خواهد بود.

این شرکت امسال رویداد EA Play سالانه خود را به یک رویداد دیجیتالی تبدیل می کند.

این رویداد از روز پنجشنبه 18 ژوئن آغاز می شود و به بینندگان فرصت میدهد تا با برخی از عناوین آینده این ناشر ،

از جمله FIFA 21 ، Madden NFL 21 و NHL 21 آشنا شوند.

این تاریخ نیز از تاریخ اولیه یعنی یازدهم ژوئن به دلیل ادامه اعتراضات عدالت نژادی به تأخیر افتاد.

به هرحال ، در این بخش میتوانید لیستی از رویداد های جایگزین شده

با E3 2020 را به همراه تاریخ آنها مشاهده کنید :

7 ژوئن : Guerrilla Collective Black Voices in Gaming

13 ژوئن : PC Gaming Show و Guerrilla Collective Live

16 تا 22 ژوئن : Steam Summer Game Festival

18 ژوئن : EA Play Live 2020

23 ژوئن : New Game+ Expo

25 ژوئن : Cyberpunk 2077 Night City Wire

27 تا 28 ژوئن : BitSummit Gaiden

11 جولای : Tennocon

12 جولای : Ubisoft Forward