0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
تفاوت God of War Ragnarok نسبت به نسخه 2018

تفاوت God of War Ragnarok نسبت به نسخه 2018 ، زیاد است. چندین مورد از مهمترین تفاوت های آنها را نام می بریم.

بازی گاد آف وار رگناروک ، یکی از جذاب ترین بازی هایی است که اخیراً منتشر شده است. این بازی در مقایسه با گاد آف وار 2018 ، تغییرات زیادی کرده است. با خرید PS5 به اجرای باکیفیت بازی گاد آف رگناروگ بپردازید. حال به بررسی تفاوت های این دو بازی می پردازیم.

قلمروهای بیشتر در گاد آف وار رگناروک

برخی از قلمروها در بازی گاد آف وار 2018 در دسترس نبود و بازیکن راهی برای ورود به آنها نداشت. اما در نسخه رگناروک می توان به تمامی قلمروها ورود کرد. هر یک از این قلمروها از ویژگی های خاصی برخوردار هستند که برای کاربران جذاب به نظر می رسند. با ورود به هر یک از قلمروهای نه گانه بازی ، تجربیات جدیدی بدست بیاورید. بنابراین اولین تفاوت God of War Ragnarok نسبت به نسخه 2018 ، تعداد قلمروهای بیشتر است.

افزایش شمار دشمنان در بازی گاد آف وار رگناروک

حتماً شما هم از تعداد کم دشمنان در بازی گاد آف وار 2018 گلایه مند بوده اید. در نسخه رگناروک این مشکل حل شده است. در این بازی شاهد دشمنان بسیار زیادی هستیم که جدال با هر یک از آنها به واقع جذاب است. ظاهر و عملکرد هر یک از دشمنان متفاوت است و این مسئله موجب جذابیت بیشتر بازی می شود. دشمنانی مانند هیولاهای سوسمار به خوبی طراحی شده اند و استرس خوشایندی را در حین اجرای بازی به شما منتقل می کنند.

مدت زمان گیم پلی ، یک تفاوت God of War Ragnarok نسبت به نسخه 2018

نسخه گاد آف وار رگناروک را حول و حوش 20 ساعت به پایان می رسانید. البته 20 ساعت تنها برای اجرای داستان اصلی بازی است و اگر علاقه ای به اجرای مأموریت های فرعی داشته باشید باید بیست ساعت دیگر هم برای اجرای آنها اختصاص دهید. در واقع 40 ساعت زمان اجرای بازی به طور کامل است.

بازگشت فریا

قطعاً کارکتر فریا (Freya) را به خاطر دارید که در نسخه گاد آف وار 2018 حضور داشته است. این کاراکتر در نسخه رگناروک وجود دارد. البته فریا دیگر آن رفیق فریادرس شما نخواهد بود. این یک تفاوت God of War Ragnarok نسبت به نسخه 2018 است. کریتوس در انتهای نسخه قبل ، بالدر را به قتل رساند. در نتیجه فریا ، بزرگترین دشمن پدر و پسر موجود در بازی گاد آف وار شد. حالا او برای انتقام گیری از کریتوس ، انگیزه های بسیار زیادی دارد. اتفاقاتی که برای فریا رخ خواهد افتاد ، بر جذابیت بازی چندین برابر می افزاید.

بزرگ شدن آترئوس در نسخه رگناروک

کاراکترهای بازی ، نقش مهمی در بازی گاد آف وار دارند. قرار نیست که هر کاراکتری که در نسخه اصلی بازی دیده اید ، در نسخه های بعدی بازی وجود داشته باشند و یا به همان شکل که در نسخه قبلی بوده اند ، ظاهر شوند. آترئوس در نسخه 2018 ، کودک است اما در نسخه رگناروک که حدود سه سال بعد از رویدادهای 2018 عرضه شده است ، نوجوان شده است. این مورد ، یک تفاوت God of War Ragnarok نسبت به نسخه 2018 می باشد. تغییرات در ظاهر آترئوس را به خوبی می توان متوجه شد. تغییرات این شخصیت تنها به ظاهر او مربوط نمی شود ، بلکه در باطن او تغییراتی ایجاد شده است. در نتیجه ، آترئوس عاقل تر و زرنگ تر شده است. شاید بزرگ شدن آترئوس و درک بیشتر او نسبت به مسائل و اتفاقاتی که پیرامون وی رخ می دهد ، برای بازیکنان جذاب به نظر بیاید.

وجود دریاچه نه قلمرو

لحظات مختلفی از بازی را در دریاچه 9 قلمرو خواهید گذراند. این دریاچه در نسخه رگناروک وجود دارد. هنگامی که بازی را آغاز می کنید ، همه قلمروها درگیر زمستان هستند. در نتیجه شاهد هستیم که Lake of Nine یخ زده است. تفاوت God of War Ragnarok نسبت به نسخه 2018 این است که چگونگی پیمایش در این دریاچه متفاوت خواهد بود.

کریتوس و آترئوس در این جا سوار بر سورتمه ای می شوند که توسط یک گرگ هدایت می شود. در بخش های مختلف بازی ، قایق وجود دارد که برای جابه جایی کاراکترها مورد استفاده قرار می گیرند. توجه داشته باشید که در بازی گاد آف وار 2018 ، هر سطح از دریاچه ، تغییراتی در جریان بازی ایجاد خواهد کرد. زمانی که سطح آب دریاچه بسیار کاهش پیدا می کند ، قابلیت دسترسی به بخش های مختلفی از بازی ایجاد می شود. زمانی که در نسخه رگناروک آب دریاچه یخ زده است ، این رویدادها دیگر رخ نخواهد داد.

نقش سپر در بازی ، یک تفاوت God of War Ragnarok نسبت به نسخه 2018

در بازی گاد آف وار 2018 ، سپر همانند یک ابزار کمکی است که اغلب از سوی بازیکنان به کار گرفته نمی شود. اما در بازی گاد آف وار رگناروک ، نقش سپر بسیار مهم است. سپرهای متعددتری در بازی رگناروک وجود دارند که بازیکن می تواند به دلخواه از هر یک از آنها استفاده کند. هر یک از سپرهای موجود در بازی رگناروک ، خصوصیات مختص به خود را دارا می باشند.

برای مثال می توان به سپر Stonewall اشاره نمود که از قدرت زیادی برخوردار است. این سپر برای صدمه زدن به دشمن ، بسیار کاربردی است. یکی از ویژگی های این سپر این است که می تواند صدمات وارده از سوی حریفان را جذب نمود و در زمانی که این صدمات به اوج خود رسید ، آنها را به سوی خود حریفان بفرستد.

جابه جایی و حرکت در بازی

یک تفاوت God of War Ragnarok نسبت به نسخه 2018 ، نحوه حرکت و جابه جایی در بازی است. در برخی از بخش های بازی ، نحوه جابه جایی در بازی خاص و متفاوت از روال همیشگی است. برای مثال جابه جایی توسط Blade of Chaos همچون یک گریل هوک می باشد. کریتوس به کمک تیغه هایش می تواند خود را به بلندی ها انتقال دهد. جابه جایی به هر نقطه ای که مدنظر کریتوس است توسط ابزارهایی که وجود دارند ، بازی را جذاب تر و دوست داشتنی تر کرده است.