0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
تفاوت کال آف دیوتی و بتلفیلد

تفاوت کال آف دیوتی و بتلفیلد : هر یک از این دو بازی مهیج و جذاب دارای ویژگی های خاصی هستند که در این مقاله به بررسی تفاوت های آنها می پردازیم.

حتماً علاقمندان به بازی های ویدئویی نام دو بازی بزرگ Battlefield و Call of Duty را شنیده اند. از آنجا که مقایسه میان بازی ها می تواند نکات خوب و مفیدی را برای ما به ارمغان بیاورد ، به بررسی تفاوت های این دو بازی می پردازیم.

برای خرید هر یک از بازی های PS5 ، ایکس باکس سری ایکس و سری اس و ... به سایت Psstar.ir رفته و با کمترین هزینه بازی های زیبا و جذاب پلتفرم خود را خریداری نمایید.

امتیازات بازی Call of Duty نسبت به بازی Battlefield

تفاوت کال آف دیوتی و بتلفیلد را از بررسی امتیازات بازی کال آف به بتلفیلد آغاز می کنیم. بازی کال آف دیوتی ، چندین برتری نسبت به بازی بتلفیلد دارد :

اجرای آسان تر بازی Call of Duty

اجرای بازی کال آف دیوتی آسان تر است. در بازی بتلفیلد باید برای برقراری ارتباط با دیگر افراد ، توجه ویژه ای به کار تیمی داشته باشید و به هماهنگی ایده آلی با هم تیمی های خود برسید. اما بازی Call of Duty ، در واقع بیشتر یک بازی آرکید محسوب می شود. در نتیجه شما در اجرای بازی و پیشبرد آن ، راحت تر هستید. در بازی کال آف دیوتی می توانید یک تنه مبارزه کنید و از سلاح های مختلف استفاده کنید. در بازی بتلفیلد عناصر واقع گرایی به جنبه های آرکید بازی افزوده شده است. در نتیجه در بازی بتلفیلد باید صبور باشید تا بتوانید این بازی جذاب را به خوبی یاد بگیرید.

روایت بهتر و دلنشین تر داستان Call of Duty

یک تفاوت کال آف دیوتی و بتلفیلد ، روایت داستانی دلنشین تر و جذاب تر کال آف دیوتی می باشد. شخصیت های بازی کال آف دیوتی را بهتر می توانید درک کنید و آنها را به خاطر بسپارید. بازی بتلفیلد در روایت داستان بازی ، آنچنان عالی عمل نکرده است. بنابراین بازی کال آف دیوتی ، یک برتری دیگر به بازی Battlefield دارد.

حالت بتلفیلد در دو بازی

کاربران به حالت بتل رویال علاقه زیادی دارند. در بازی کال آف دیوتی می توانید این حالت جذاب و پرطرفدار را تجربه کنید. در حالت بتل رویال ، تیراندازی کسل کننده و خسته کننده ای که بازی اصلی چند نفره دارد را جبران می کند و بازیکن را به وجد می آورد. یک تفاوت کال آف دیوتی و بتلفیلد ، گیم پلی کامل تر و بی نقص تر بازی Call of Duty می باشد.

سرعت بالای بازی Call of Duty

سرعت بالای بازی کال آف دیوتی سبب شده است که میزان ترشح آدرنالین شما افزایش پیدا کند. سرعت بازی کال آف دیوتی ، دیوانه کننده است. اگر عاشق بازی های سرعتی هستید ، حتما بازی Call of Duty را تجربه کنید. تمامی شرایط برای اجرای سرعتی در بازی کال آف دیوتی فراهم شده است. در واقع طراحان به این مسئله توجه زیادی داشته اند که هر یک از بخش های بازی را به گونه ای طراحی کنند که سرعت بازی بالا باشد. در بازی بتلفیلد نمی توانید چنین سرعت بالایی را تجربه کنید.

تعداد بازی های بیشتر کال آف دیوتی ، یک تفاوت کال آف دیوتی و بتلفیلد

بازی های کال آف دیوتی از سال 2003 تاکنون در نسخه های مختلفی عرضه شده است. همین مسئله موجب طراحی بهتر نسخه های جدیدتر کال آف دیوتی شده است. قسمت چند نفره تمامی نسخه های بازی کال آف دیوتی ، فعال می باشد. زیرا این قسمت ها به اندازه ای جذاب است که کاربران هنوز به اجرای آن علاقمند هستند.

بازی های بتلفیلد در تعداد نسخه های کمتری ساخته شده اند. تعداد بازی های بیشتر بازی کال آف دیوتی ، موجب تنوع بیشتر آنها برای کاربران شده است. اگر کاربران از یک نسخه بازی کال آف دیوتی خسته شوند ، به سراغ اجرای نسخه دیگری از بازی می روند. اما در بازی بتلفیلد ، این امتیاز را ندارید.

تفاوت کال آف دیوتی و بتلفیلد : برتری های بازی Battlefield نسبت به Call of Duty

با خرید PS5 ، بازی Battlefield 2042 را اجرا کرده و از اجرای آن لذت ببرید. بازی بتلفیلد هم جذابیت های خاص خود را دارد و از جهاتی از بازی Call of Duty بهتر است.

خلاقیت بیشتر بازی بتلفیلد

نسخه های جدید بازی بتلفیلد از نسخه های قدیمی تر خود ، بهتر طراحی شده اند. هر ویژگی جدیدی که به نسخه های جدید بتلفیلد افزوده شده است موجب تغییر اساسی در کلیت بازی شده است. در نتیجه بازی بتلفیلد 6 ، کاملتر و بهتر از نسخه های پیشین طراحی شده است. هر ایده ای که برای نسخه های قبلی بازی ارائه شده بود در این بازی دیده می شوند. بنابراین بازی بتلفیلد دارای خلاقیت بسیار زیادی است که موجب جذب بازیکنان شده است.

نبردها و جدال های طبیعی در بازی بتلفیلد ، یک تفاوت کال آف دیوتی و بتلفیلد

یکی از تفاوت هایی که در این دو بازی وجود دارند این است که بازی بتلفیلد از فیزیک طبیعی بهره گرفته است. در نتیجه در این بازی شاهد نبردها و جنگ و جدال هایی هستیم که بسیار واقع گرایانه به نظر می آیند. البته بتلفیلد در شبیه سازی موفق نبوده است اما بسیار طبیعی تر از بازی کال آف دیوتی است. تمامی ری اکشن ها و عکس العمل های کاراکترها در بازی بتلفیلد ، طبیعی به نظر می رسد. بنابراین بازیکنان در بازی بتلفیلد از مبارزات و جدال ها بیشتر لذت می برند.

گرافیک بهتر بازی بتلفیلد

گرافیک ، ویژگی مهم بازی های ویدئویی است. یک تفاوت کال آف دیوتی و بتلفیلد ، کیفیت گرافیکی بازی است. بازی بتلفیلد از گرافیک زیباتر و باکیفیت تری نسبت به بازی کال آف دیوتی برخوردار است. گرافیک این بازی در مقایسه با سایر بازی های شوتر اول شخص ، خیره کننده است. محیط های مختلف بازی بتلفیلد و جزئیات آن به خوبی طراحی شده است.

* به نظر شما کدامیک از این بازی ها جذاب تر هستند ؟ پیشنهاد ما این است که لذت اجرای هر دو بازی را تجربه کنید.