0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
ترفندهای بازی فورتنایت

ترفندهای بازی فورتنایت بسیار کاربردی و جالب هستند. این ترفندها در مواقع مختلفی به کار می آیند و می توانند مفید واقع شوند.

بازی فورتنایت از جذابیت بالایی برخوردار است. چالش های مختلفی در این بازی ، بر سر راه گیمر قرار می گیرد. پیروز این مسابقه ، شخصی است که این چالش ها را با موفقیت پشت سر بگذارد. این بازی را می توانید در پلتفرم های مختلفی از جمله PS4 اجرا نمایید. برای خرید بازی های PS4 با قیمت مناسب ، می توانید از سایت ستاره بازی ایران اقدام نمایید.

برای اینکه در بازی فورتنایت حرفه ای عمل کنید ، باید با ترفندهای خاص این بازی آشنایی داشته باشید. برخی از این ترفندهای خاص و مخفی را بررسی می کنیم.

انجام بازی تمرینی پیش از اجرای مسابقه

یک تمرین کوچک پیش از آغاز مسابقه ، برای تمامی گیمرها از جمله گیمر حرفه ای و مبتدی می تواند مفید باشد. یکی از ترفندهای بازی فورتنایت این است که امکان انجام بازی تمرینی پیش از آغاز مسابقه وجود دارد. یک بازی تمرینی کوتاه انجام دهید و با امکانات و ابزارهای موجود ، آشنا شوید. این ابزارها را امتحان کنید تا بتوانید در مسابقه اصلی به خوبی از آنها استفاده نمایید.

آنالیز نحوه بازی سایر بازیکنان

شما در بازی جذاب فورتنایت این امکان را دارید که نحوه بازی سایر بازیکنان را زیرنظر بگیرید. تکنیک ها و فنون بازیکنان را ببینید تا بتوانید از آنها ایده بگیرید. از تجربه های سایر بازیکنان کمک می گیرید و چیزهای خوبی یاد می گیرید. البته این احتمال وجود دارد که انجام تکنیک ها و فنون سایر بازیکنان ، برای شما دشوار باشد. اما به تدریج آنها را یاد گرفته و به آنها عادت می کنید.

Multitasking ، یکی از ترفندهای بازی فورتنایت

در بازی فورتنایت می توانید چندین عمل را به طور همزمان انجام داده و در زمان صرفه جویی کنید. اگر بر این قابلیت مسلط شوید ، می توانید بسیار قدرتمند در بازی ظاهر شوید. انجام همزمان چندین کار ، موجب افزایش شانس شما برای پیروزی می شود. برای دستیابی به این توانایی ، باید توجه بسیار زیادی به نحوه بازی گیمرهای خبره داشته باشید تا به خوبی بر این توانایی مسلط شوید.

حرفه ای شدن در ساخت و ساز

گیم پلی بازی فورتنایت شامل دو بخش هدف گیری و ساخت و ساز می باشد. در صورتی که در تیراندازی و هدف گیری خبره هستید ، شانس بالایی برای پیروزی دارید. همچنین باید در ساخت و ساز موفق عمل کنید تا به پیروزی نزدیک شوید. توجه داشته باشید که برای موفقیت در این بازی باید به هر دو بخش تیراندازی و ساخت ساز اهمیت بدهید.

یکی از ترفندهای بازی فورتنایت ، حرفه ای شدن در ساخت و ساز است. با تسلط بر این مهارت می توانید دیوارهای بلند و مستحکمی بسازید و خود را از چشم دشمنان مخفی کنید. ساخت و ساز را می توانید به صورت تهاجمی ، دفاعی و ویرایشی انجام دهید. در ساختمان های تهاجمی ، در استراتژی مناسبی برای به هلاکت رساندن دشمنان قرار می گیرید. ساختمان های دفاعی سبب می شوند که در زمان محاصره توسط دشمنان ، احتمال زنده ماندن شما افزایش پیدا کند. ساختمان های ویرایشی موجب می شوند که امکان تغییرات را داشته باشید و بتوانید با توجه به شرایط ، تغییراتی را در ساختمان برای عملکرد بهتر ایجاد کنید.

آشنایی با اسلحه ها و جمع آوری آنها، از ترفندهای بازی فورتنایت

 

ترفندهای بازی فورتنایت

 

 

 

اسلحه های زیادی در بازی فورتنایت وجود دارند که باید با آنها به خوبی آشنایی داشته باشید و بتوانید در زمان مناسب از اسلحه مناسب استفاده نمایید. اسلحه های بازی فورتنایت شامل سلاح های تهاجمی ، تفنگ های ساچمه ای ، اسلحه های جنگی ، اسلحه های پرتاب کننده ، سلاح های نیمه اتومات ، تپانچه ها ، سلاح های تک تیرانداز و … می باشند.

رنگ های مشخصی برای هر یک از این اسلحه ها وجود دارد. سلاح عادی به رنگ خاکستری است. اسلحه های غیرعادی به رنگ سبز است. سلاح های نادر به رنگ آبی دیده می شود. اسلحه های ویژه به رنگ صورتی هستند. سلاح های افسانه ای ، نارنجی رنگ می باشند. تفنگ های خارق العاده به رنگ آبی روشن می باشند. سلاح های کمیاب و اسطوره ای در رنگ های طلایی یا زرد موجود هستند.

مصرف ماهی و میوه برای افزایش قدرت دفاعی

یکی دیگر از ترفندهای بازی فورتنایت این است که با مصرف ماهی و میوه از قدرت بالایی برخوردار می شوید. در بازی فورتنایت ، خوراکی های متنوعی در اختیار شما قرار می گیرند. مصرف این خوراکی ها موجب بهبود قوای بدنی شما می گردد. بنابراین شما در مقابل اصابت تیر ، کمتر دچار مشکل می شوید و مقاوم تر هستید. پس مصرف این خوراکی ها ، مفید است.

توجه به صداها با دقت بالا

اگر توجه کرده باشید ، گیمرهای حرفه ای می توانند موقعیت دشمن را در زمان هایی از بازی ، پیش بینی کنند. اما این سؤال پیش می آید که آنها چگونه این کار را انجام می دهند. گیمرها با بهره گیری کامل از قدرت تمرکز و حس بینایی و شنوایی خود ، قادر به پیش بینی هستند. یکی از ترفندهای بازی فورتنایت ، توجه به قدرت شنوایی است. توجه کردن به صداها از اهمیت بالایی در این بازی برخوردار است.

برای این کار به یک هدست خوب نیازمند هستید. بدین ترتیب می توانید آواها را به خوبی شنیده و تمرکز زیادی بر روی آنها داشته باشید. این مسئله موجب می شود که بتوانید صدای گام های دشمن را به خوبی شنیده و موقعیت آنها را حدس بزنید. بدین ترتیب می توانید متفکرانه عمل کنید و یک واکنش خوب در مقابل دشمن داشته باشید. برای خرید لوازم جانبی های کنسول های بازی می توانید از سایت Psstar.ir اقدام نمایید.

قرارگیری در ارتفاع ، از ترفندهای بازی فورتنایت

 

ترفندهای بازی فورتنایت

 

 

شاید برخی از گیمرها به این قابلیت اهمیت ندهند. در حالی که این قابلیت بسیار کاربردی است و در مراحل مختلفی از بازی به کار شما می آید. شما می توانید در ارتفاع مناسبی قرار بگیرید و به محیط اشراف کامل داشته باشید. بدین ترتیب می توانید اوضاع دشمن را تحت نظر بگیرید و یک نقشه مناسب برای سرنگون کردن آنها تدارک ببینید. این قابلیت سبب افزایش شانس زنده ماندن شما در برخی از قسمت های بازی می شود.