0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
بهترین گزینه خرید کنسول نسل نهمی برای پی‌سی گیمرها

 

 

 

خرید کنسول نسل نهمی برای پی‌سی گیمرها باید از میان گزینه های ایکس باکس سری ایکس ، ایکس باکس سری اس و PS5 صورت بگیرد.

یکی از مسائل مهمی که برای پی سی گیمرها مطرح است ، این است که اگر قرار باشد کنسولی را انتخاب کنند و از قدرت و کیفیت کنسول های نسل نهمی برخوردار شوند چه کنسولی را انتخاب کنند.

خرید ایکس باکس سری اس ، ایکس باکس سری ایکس و یا PS5 ، کدامیک اقدامی بهتر است ؟ در این مقاله به صورت خلاصه به بررسی این مسئله می پردازیم.

انتخاب کنسول های نسل نهمی برای کنسول گیمرها

کنسول گیمرها مانند پی سی گیمرها ، کار دشواری ندارند. خرید کنسول نسل نهمی برای پی سی گیمرها ، کمی دشوار است. اما کنسول گیمرها به راحتی می توانند کنسول نسل نهمی مناسب خود را انتخاب کنند. کاربران کنسول PS4 یا ایکس باکس وان برای خرید کنسول نسل نهمی ، نسل بعد کنسول فعلی خود را انتخاب می کنند. به طور مثال کاربران PS4 حتماً به سراغ خرید PS5 می روند.

از مزایای کنسول PS4 می توان به قیمت مناسب تر نسبت به ایکس باکس وان ، قدرت بیشتر و عدم نیاز به اتصال به اینترنت اشاره نمود. با مقایسه ای میان کنسول پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان می توان متوجه شد که اوضاع به نفع پلی استیشن 4 است. خرید کنسول نسل نهمی برای پی‌سی گیمرها سخت است. زیرا میان انتخاب گزینه های موجود مردد هستند. اما کنسول گیمرها با اطمینان به خرید کنسول موردنظر خود اقدام می کنند.

کاربرانی که از کنسول پلی استیشن راضی بوده اند ، PS5 را انتخاب نموده و کاربرانی که از کنسول ایکس باکس راضی بوده اند ، ایکس باکس سری ایکس یا اس را انتخاب می کنند. قیمت ایکس باکس سری اس از دو کنسول نسل نهمی دیگر پایین تر است و این مسئله سبب شده است که بسیاری از کاربران به خرید این کنسول اقدام نمایند.

خرید بهترین کنسول بازی برای کنسول اولی ها

 

 

 

خرید کنسول نسل نهمی برای پی‌سی گیمرها بهتر است با درک درست از انتظارات خود و آشنایی با کنسول های بازی نسل نهم ، صورت بگیرد. مورد دیگری که اهمیت دارد ، انتخاب کنسول بازی برای کنسول اولی ها است.

چنانچه شما کنسول اولی هستید و به تازگی می خواهید لذت اجرای بازی های ویدئویی با کنسول های بازی را تجربه کنید ، باید موارد متعددی را درنظر بگیرید. نخست توجه کنید که کدامیک از بازی های انحصاری بیشتر برای شما جذاب است. علاقه به بازی های انحصاری ، نکته بسیار مهمی است.

در صورتی که بازی های انحصاری سونی و مایکروسافت برای شما آنچنان اهمیت ندارد و شما بیشتر به بازی های مولتی پلتفرم علاقمند هستید ، کنسول ایکس باکس ایکس بهترین گزینه است. زیرا این کنسول از قدرت فوق العاده خوبی برخوردار است و برترین سخت افزار را دارد. خرید کنسول نسل نهمی برای پی‌سی گیمرها ، کنسول اولی ها و ... باید با توجه به قدرت سخت افزاری و قابلیت های کنسول ها انجام شود.

این روزها ، سرویس گیم پس خدمات بسیار خوبی را به صورت رایگان و یا با هزینه های کم ارائه می نماید. این مسئله موجب شده است که کاربران بی شماری به خرید کنسول های نسل نهمی ایکس باکس روی بیاورند. سرویس ایکس باکس لایو در مقایسه با سرویس پلی استیشن ، خدمات بیشتری را در رابطه با ارائه عناوین مولتی پلیر در دسترس قرار می دهد.

در این میان کاربرانی وجود داشته که از طرفداران سرسخت کنسول های پلی استیشن می باشند و هیچ کنسول دیگری را با وجود قابلیت های بیشتر انتخاب نخواهند نمود و انتخاب اول و آخر آنها ، کنسول های پلی استیشن خواهد بود.

کدام گزینه برای خرید کنسول نسل نهمی برای پی‌سی گیمرها مناسب تر است ؟

 

 

 

 

انتخاب اصلی میان گزینه های ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 است. اکثر پی سی گیمرها دارای یک پی سی در سطح متوسط هستند. معمولاً این پی سی ها ، قدرت اجرا بازی های نسل هشتم و نسل نهم را دارند. اما برای اجرای بازی های نسل نهم ممکن است ناچار به تنظیم وضوح یا المان های گرافیکی بازی در ضعیف ترین حالت باشید.

پی سی گیمرها هم مانند کنسول اولی ها باید ابتدا بررسی نموده که به کدامیک از بازی های انحصاری این دو کمپانی علاقمند هستند. نکته جالب این است که پی سی گیمرها می توانند به سرویس ایکس باکس گیم پس مراجعه نموده و از خدمات آن بهره مند شوند.

خرید کنسول نسل نهمی برای پی‌سی گیمرها می تواند تجربه ای متفاوت در اجرای بازی های ویدئویی را برای آنها رقم بزند. بازی های پلی استیشن همانند بازی های ایکس باکس عمدتاً در اختیار کاربران کامپیوتر قرار ندارند. البته گفته می شود که قرار است سنت شکنی شده و بازی های آینده سونی در دسترس کاربران پی سی قرار بگیرد.

یکی از قابلیت هایی که کاربران پی سی پس از مهاجرت به کنسول های نسل نهمی تجربه خواهند نمود ، قابلیت ری تریسینگ می باشد. حال اینکه کاربران پی سی چگونه تصمیم گیری نموده و چه کنسولی را انتخاب کنند ، دقیقاً مشخص نیست.

خرید کنسول نسل نهمی برای پی سی گیمرها ، چالش جالبی است. اگر آوازه کنسول PS5 را شنیده اید و علاقمند به تجربه اجرای بازی ها در آن شده اید ، خرید پلی استیشن 5 بهترین انتخاب برای شما است. در صورتی که قدرت دو کنسول را روی کاغذ بررسی نموده و اوضاع را به نفع ایکس باکس سری ایکس می بینید ، به خرید ایکس باکس سری ایکس اقدام نمایید. چنانچه دغدغه قیمت و هزینه ها را دارید ، بهتر است روی گزینه ایکس باکس سری اس فکر کنید و ویژگی های این کنسول را سبک و سنگین کنید.

از نظر ما تمامی کنسول های نسل نهمی به ویژه PS5 و ایکس باکس سری ایکس ، کنسول های خوبی بوده و انتخاب میان آنها به سلیقه شما بستگی دارد. این کنسول ها به یکدیگر برتری مطلقی نداشته و هر یک دارای نقاط قوت خاصی هستند. خرید کنسول نسل نهمی برای پی‌سی گیمرها باید با درنظر گرفتن موارد ذکر شده انجام شود تا کاربران پی سی با بهترین کنسول به اجرای بازی ها بپردازند.