0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
بهترین پایان بندی بازی های ویدئویی

بهترین پایان بندی بازی های ویدئویی که تاکنون مشاهده نموده ایم را به شما معرفی نموده و توضیحات مختصری در این باره به شما ارائه می دهیم.

بازی های ویدئویی ، تبدیل به یکی از بهترین سرگرمی های کودکان و نوجوانان شده است. بازی های ویدئویی مختلفی در این سالها عرضه شده اند که هر یک در ژانر مختلفی بوده اند. حتی بازی هایی که در یک ژانر مشترک هستند ، از ویژگی های متفاوتی برخوردار هستند.

یکی از ویژگی های بازی های ویدئویی ، پایان بندی های آنها است که از اهمیت بسزایی برخوردار است. برای کاربران بازی های ویدئویی بسیار مهم است که بازی های ویدئویی چگونه به پایان می رسند.

برخی از بهترین پایان بندی بازی های ویدئویی های جذاب را بررسی نموده و عامل جذابیت آنها را بررسی می کنیم. شما می توانید جدیدترین بازی های PS5 ، بازی های PS4 ، بازی های ایکس باکس سری ایکس و ... را از فروشگاه ستاره بازی ایران خریداری کنید.

پایان بندی بایوشاک اینفینیت

کمتر پایان بندی را شاهد هستیم که در آن هیچ اشکالی دیده نشود. اما بایوشاک اینفینیت توانسته است از عهده این کار بربیاید. یک پایان بندی غیرقابل پیش بینی را شاهد هستیم که از جذابیت فراوانی برخوردار است. این پایان بندی با توجه به تصمیم گیری خاصی نوشته شده است.

در این پایان بندی دو کاراکتر وجود دارند که که در وقت بدی رو در روی یکدیگر قرار گرفته اند و این مسئله موجب به وقوع پیوستن رویدادهایی شده است که در هیچ جهان مشابهی دیده نمی شود. شاهد یک پارلل نامتوازن خواهید بود که سرانجام به درگیری و خونریزی می کشد. این مورد ، یکی از بهترین پایان بندی بازی های ویدئویی است.

داستان بایوشاک اینفینیت تا حد بسیار زیادی گیج کننده می باشد. ولی زمانی که به آیتم نهایی آن بنگرید و هر یک از قطعات پازل را در کنار همدیگر بگذارید ، متوجه متفاوت بودن این اثر خواهید بود.

پایان بندی Red Dead Redemption 1

این بازی پس از مدت ها ، ظرفیت بالای دنیای وسترن را بر همگان نشان داد. دنیای وسترن همواره جذابیت های خاص خود را داشته و دارد. این بازی ، اهمیت داستان سرایی خوب را به خوبی نشان داد. داستان خوب در جذابیت بازی ، تأثیر بسزایی دارد. نویسنده های این اثر ، به اندازه ای به گیمرها اهمیت داده اند که امکان انتقام جویی از قاتل را به گیمرها می دهند.

در قسمتی از بازی ، با کاراکتر جک مارستون به دنبال Edgar Ross رفته و آن را در یک دوئل به گلوله بسته و از بین می برند. اینکه مجدداً جان مارستون در بازی RDR 2 را مشاهده کنید ، جذابیت فوق العاده ای دارد. آشنایی با سرنوشت جان و اثرگذاری آرتور بر روی شخصیتی که همواره شاهد بوده ایم ، یکی از جذاب ترین بخش های بازی های ویدئویی است.

Call of Duty Modern Warfare 3 ، یکی از بهترین پایان بندی بازی های ویدئویی

آیا نیاز است که این بازی را به شما معرفی کنیم ؟ این بازی ، یکی از برترین بازی های ویدئویی اخیر است که طرفداران بسیار زیادی دارد. پایان این بازی به زیبایی هر چه تمام تر ، طراحی شده است. داستان بازی کال آف دیوتی مدرن وارفر  ، بسیار زیبا است. در نسخه سوم این بازی ، کلیه کاراکترهایی که برای ما شناخته شده بودند در بازی حضور داشتند.

طراحان این بازی برای طراحی قاب پایانی این بازی سنگ تمام گذاشته و بهترین پایان بندی را آماده کرده اند. داستان پیچیده این بازی در این پایان بندی به خوبی به سرانجام رسیده و سرنوشت نبرد کاپیتان پرایس و ماکاروف مشخص می شود.

قطعاً پایان بندی این بازی را باید یکی از بهترین پایان بندی بازی های ویدئویی دانست که در ذهن مخاطبان باقی خواهد ماند. این پایان بندی برای این بازی ، بسیار ایده آل است. جدال این بازی با این پایان بندی به بهترین شکل به اتمام رسیده است. داستانی که این نسخه از بازی دارد در سطح کیفیتی است که بعید می دانیم تا مدت ها بتوانیم شاهد یک بازی با چنین داستان جذاب و زیبایی باشیم.

پایان بندی Last of us 1

پایان بندی این بازی ، عالی است. جول متوجه شده که فایرفلای ها برای نجات جهان ، ناگریز به انجام یک سری آزمایشاتی می باشند که سبب به هلاکت رسیدن وی می شود. وی با الی مانند پدر رفتار کرده و مرگ او برای وی قابل باور نیست. حتی چنانچه این مردن راهگشای وضعیت کنونی جهان باشد ، حمام خونی که جول در این پایگاه درست می کند ، هیچگونه توجیه منطقی ندارد. ولی پذیرفتن آن ، آسان است.

این بازی ، یکی از بهترین پایان بندی بازی های ویدئویی را دارد. گیمرها با این شخصیت در بازی همراه شده تا انسان هایی که به نوعی منجی جهان هستند را نابود کنیم تا موفق به نجات الی شویم. نجات الی و سوگند خوردن جول ، از مهمترین اتفاقات این بازی هستند. سوگند جول به واقع دروغ است. این دروغ همه جا پیچیده و به گوش همگان می رسد.

پایان بندی این بازی ، مقدمه بازی دوم خواهد بود. بازی دوم به شدت تحت تأثیر پایان بندی اول است. پایان بندی لست آف اس ، یک سرانجام حماسی نیست ، ولی تا حدودی دراماتیک است. داستان پدری که برای نجات جان دخترش حاضر است بشریت را از بین ببرد. این تصمیم جول ، هم زیبا و احساسی است و هم خودخواهانه و غم انگیز است. شاید بهتر باشد بیش از این توضیح ندهیم تا خودتان به شخصه بازی را اجرا نموده و نظر خود را درباره پایان بندی آنها ارائه دهید.

کلام آخر

با بهترین پایان بندی بازی های ویدئویی آشنا شدیم. البته انتخاب بهترین پایان بندی تا حدودی سلیقه ای می باشد و ممکن است یک بازی که از نظر ما دارای برترین پایان بندی است ، از نظر سایر کاربران در سطح معمولی یا پایینی باشد. اما مواردی که ما به شما ارائه نمودیم با توجه به نظریات کاربران بیان شده است و اغلب کاربران در خوب بودن این پایان بندی ها متفق القول بوده اند. امیدواریم توضیحات ارائه شده برای شما مخاطبان گرامی سودمند بوده باشد.