0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
بهترین فرمان های بازی

بهترین فرمان های بازی برای پی سی یا کنسول های مختلف را در این مقاله بررسی نموده و با برخی از آنها آشنا می شویم.

فرمان بازی Hori Racing Wheel Overdrive

این فرمان قیمت مناسبی دارد. فرمان بازی Hori Racing Wheel Overdrive برای کنسول های ایکس باکس سری ایکس و سری اس مناسب است و برای پی سی هم مورد استفاده قرار می گیرد. امکاناتی که روی فرمان وجود دارد شامل کلیدهای ایکس باکس و D pad و کلیدهای مربوط به پدال می باشد. حساسیت این فرمان را می توان تنظیم نمود و روی زوایای مختلف قرار داد تا عکس العمل های سریع را بتوان نشان داد. امکان فیکس کردن فرمان روی میز شما وجود دارد.

CSL Elite Racing wheel Porsche 918 RSR ، یکی از بهترین فرمان های بازی

در صورتی که قصد خرید PS5 را دارید ، می توانید این فرمان را برای آن خریداری کنید. البته این فرمان برای کنسول های دیگر هم قابل استفاده می باشد. همچنین این فرمان برای رایانه هم قابل استفاده است. در صورتی که قصد انتخاب این فرمان را برای کنسول های پلی استیشن یا ایکس باکس دارید ، این امکان را دارید که یک دستگاه CSL Elite Wheel Base  را تهیه کرده و با یک فرمان مناسب برای ایکس باکس جفت سازی نمایید. چون سیستم پلی استیشن در این دستگاه نصب شده است و سیستم سازگار با ایکس باکس داخل فرمان وجود دارد.

فرمان بازی PXN V3ii

این فرمان بازی ، یکی از بهترین فرمان های بازی است که می توانید آن را از سایت ستاره بازی ایران خریداری کنید. فرمان بازی PXN V3ii برای کلیه کنسول های بازی و کامپیوترها قابل استفاده می باشد. این فرمان مجهز به یک جعبه دنده و دو پدال گاز و ترمز با کیفیت است. این وسایل را می توان توسط سیم اترنت به فرمان وصل نمود.

اگر تجربه اجرای بازی ها را با این کنسول داشته باشید ، دیگر به اجرای بازی ها با استفاده از کنترلرهای عادی رضایت نمی دهید. این فرمان از نرم افزارهای آموزش رانندگی پشتیبانی نموده و این یکی از مزایای آنها می باشد.

Euro Quantum Game Racing Wheel ، یکی از بهترین فرمان های بازی

برای گیمرهایی که به خرید PS4 اقدام نمودند ، این فرمان بازی بسیار مناسب است. البته این بازی فقط برای بازی های مسابقه ای به کار می رود. این فرمان که مختص پلی استیشن 4 است ، با کامپیوتر و ایکس باکس وان و PS3 سازگاری دارد.

اتصال از طریق USB است. این فرمان مجهز به پدال گاز و ترمز است. همچنین این فرمان از قابلیت شوک برخوردار است و یکی از فرمان های خوب برای پلی استیشن 4 است. این فرمان خوب و با کیفیت را می توانید از سایت ستاره بازی ایران خریداری کنید.

فرمان Thrustmaster TMX Racing Wheel

 

بهترین فرمان های بازی

یکی دیگر از بهترین فرمان های بازی موجود در بازار ، این فرمان است که برای ایکس باکس سری ایکس و سری اس مناسب است. شکل ظاهری فرمان بسیار زیباست. بر روی فرمان ، دکمه هایی برای تغییرات پدال و پد کنترل طراحی شده است. کنسول ایکس باکس به صورت اتوماتیک این فرمان را شناسایی می کند. پدال های فرمان را می توان روی هر وسیله ای مانند میز نصب نمود. کنترل قرار گرفته روی فرمان ، دکمه های راهنمای ایکس باکس را دارد.

Thrustmaster TS-PC Racer ، یکی از بهترین فرمان های بازی

این فرمان برای رایانه های مختلف بسیار ایده آل است. برای گیمرهایی رایانه ای که به ظرافت وسایل جانبی اهمیت زیادی می دهند ، انتخاب این فرمان بهترین کار است. طراحی این فرمان مشابه فرمان های فرمول یک است. این فرمان ها فاقد پدال می باشند ولی می توان پدال را جدا تهیه کرد و به آن وصل نمود. این فرمان ها را به صورت اختصاصی برای رایانه طراحی نموده اند. شیوه قرارگیری کلیدها ، انتخابگر چرخشی و D pad شرایط را برای کنترل و تسلط بیشتر در بازی ایجاد می کند.

فرمان بازی SimXperience AccuForce Pro V2

یکی دیگر از بهترین فرمان های بازی موجود در بازار ، این فرمان بدون تسمه است. این فرمان ها در چندین مدل موجود است. این فرمان ها موتور را به صورت مستقیم به فرمان کانکت می کنند. گیمرها می توانند با استفاده از این فرمان ، عکس العمل نیرویی مشابه 13Nm را تجربه نموده و لذت بیشتری از بازی ببرند. برای استفاده از این فرمان باید یک پدال نیز به صورت جدا خریداری کنید. برای تسلط بر این فرمان ، به انرژی و نیروی بسیاری نیاز دارید.

فرمان بازی Logitech G923 ، بهترین فرمان های بازی برای گیمرهای آماتور

 

بهترین فرمان های بازی

 

این فرمان با کیفیت و مستحکم ، از قیمت مناسبی برخوردار است. فرمان فوق دارای بازخورد نیروی چرخ دنده ای می باشد. شدت بازخورد نیروی این فرمان ایده آل است ، اما کاملاً دقیق نیست. این فرمان یک قابلیت جدید دارد که با استفاده از یک موتور لرزشی ، غوطه وری بالاتری را در اختیار قرار می دهد. این قابلیت را Trueforce می گویند که تجربه تازه ای را با تولید لرزش دور موتور توسط ستون فرمان ، به دست های گیمر انتقال می دهد. این فرمان دارای پدال هایی است که امکان اجرای مسابقه های اتومبیل رانی را با هزینه کمی فراهم می کند.

فرمان بازی Thrustmaster T150 Force Feedback Wheel

فرمان فوق ، از بهترین فرمان های بازی موجود در بازار است که قیمت مناسبی دارد. سیستم بازخورد نیروی واقعی ، از مزایای اصلی این فرمان است. این فرمان پدال داشته ولی پدال کلاج ندارد. شاید کیفیت قطعات این فرمان زیاد بالا نباشد ، ولی عملکرد ایده آلی دارد. این فرمان برای پلی استیشن 4 ، یکی از گزینه های مناسب است. البته با پلی استیشن 3 سازگاری دارد.

فرمان بازی Thrustmaster T300 RS

این فرمان با رایانه و پلی استیشن 4 و پلی استیشن 3 سازگاری دارد. این فرمان به لحاظ سرعتی و بازخورد نیرو ، از عملکرد مطلوبی برخوردار است. بازخورد نیرو به میزانی بالا است که می توان شدت یک تصادف را احساس نمود. اجرای بازی ها با این فرمان ، بسیار جالب و جذاب خواهد بود. البته گیمرها از عملکرد ترمز دستی های این کنسول ، رضایت چندانی ندارند. ولی در کل این فرمان را باید جزء بهترین فرمان های بازی به حساب آورد.