0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
بهترین بازی های 2022 تا به امروز

بهترین بازی های 2022 تا به اینجا را در این مقاله بررسی می کنیم. برخی از بازی های 2022 ، با استقبال خوبی مواجه شده اند.

بازی Strange Horticulture

در این بازی شما ایفاگر نقش فروشنده گیاه هستید. این گیاهان ، خاص هستند و داستانی در پشت آنها است. برخی از این گیاهان ، شجاعت بالایی به شما می بخشند و برخی دیگر از آنها شما را به کام مرگ می کشانند. برخی از آنها سبب بالارفتن تمرکز شما به طور چشم گیری می شوند و برخی دیگر برای مسموم کردن دشمنان مورد استفاده قرار می گیرند.

این بازی ساده و جالب را می توانید در 5 الی 6 ساعت به پایان برسانید. شاید داستان بازی ساده به نظر بیاید اما به دلیل جدید بودن آن ، مورد توجه قرار گرفته است و تا به امروز فروش خوبی داشته است. این بازی را می توانید در پلتفرم رایانه های شخصی اجرا نمایید.

بازی Tiny Tina’s Wonderlands

یکی از بهترین بازی های 2022 تا به امروز ، این بازی بوده است که سبکی اکشن و نقش آفرینی دارد. بازی Tiny Tina’s Wonderlands از بازی های PS5 ، ویندوز ، PS4 ، ایکس باکس وان ، ایکس باکس سری ایکس و اس و … محسوب می گردد. این بازی از عناوین شوتر اول شخص می باشد که از سوی Gearbox Software ارائه گردیده است. تا به امروز این بازی امتیاز خوبی گرفته است و می توانید آن را در لیست خرید بازی های جدید خود قرار دهید تا از اجرای آن لذت ببرید.

بازی Tunic

این بازی با برخی از بازی ها مانند Legend of Zelda متناسب است. بازی تونیک از داستان خوبی برخوردار بوده و دارای یک زبان نوشتاری واحد می باشد. این بازی می تواند شما را گول زده و شما را به سوی رازهایی بزرگ سوق دهد. جدال ها در این بازی کمی طنزآمیز است و خنده را بر لبان شما می آورد. طنز بازی را می توانید در باس فایت های آخر ، بیشتر مشاهده کنید. قطعاً این بازی یکی از بهترین بازی های 2022 است که در هر لحظه اتفاقات جدیدی را رقم می زند.

برای موفقیت در این بازی باید هوشیارانه و صبورانه عمل کنید تا بتوانید تمامی اسرار موجود در بازی را کشف نمایید. این بازی را می توان از عناوین ماجراجویانه دانست که از هیجان بالایی برخوردار است. بازی تونیک را می توانید در ویندوز و مک و کنسول های ایکس سری ایکس و سری اس و ایکس باکس وان اجرا نمایید.

بازی فوق العاده Lost Ark

 

بهترین بازی های 2022

 

گیم پلی بازی و شخصیت پردازی ها و … موجب شده اند که این بازی را در لیست برترین بازی های جدید قرار دهیم. اصلی ترین ویژگی این بازی ، محتوای قوی آن است. Lost Ark یکی از برترین آثار استودیوی Smilegate می باشد. این استودیو قرار است در آینده ای نه چندان دور ، بازی های بسیار جذاب و خارق العاده ای را برای گیمرها ارائه نماید. این بازی را می توانید در رایانه های شخصی خود اجرا کنید و از تجربه اجرای آن ، لذت ببرید.

بازی Olli Olli World ، از بهترین بازی های 2022

داستان این بازی در ارتباط با یک جشن مجلل است. این بازی در عین اینکه بسیار جدی است ، در برخی از بخش ها کمی طنز دارد. این بازی را می توان مشابه بازی Adventure Time دانست. شما در این بازی مقابل آدم فضاهایی قرار می گیرید که با لباس های خاصی در حال رقص می باشند. همچنین در بخش هایی از بازی به رقابت با یک خرس می پردازید.

همانطور که می بینید این بازی از تنوع بالایی برخوردار است و رویدادهای مختلفی را دنبال می کند. شاید در ابتدای بازی فکر کنید که با یک بازی ساده سروکار دارید ، اما در ادامه متوجه سخت بودن این بازی می شوید. جهت اجرای حرکات اکسل بایستی اشراف کاملی بر کلیدها و زمان بندی ها ، داشته باشید. میزان تحمل و صبر شما در این بازی مورد سنجش قرار می گیرد. Olli Olli World از بازی های PS4 ، پی سی ، PS5 ، ایکس باکس سری ایکس و نینتندو سوییچ محسوب می شود.

Total War : Warhammer از بهترین بازی های 2022

این بازی نسبت به نسخه های پیشین خود تغییرات زیادی داشته است. به طور مثال ، نقشه های این بازی بزرگتر و وسیع تر شده است. گروه های متعدد و متنوعی در این بازی وجود دارند که نسبت به نسخه های پیشین جالب تر و زیباتر شده اند. پیش از اینکه گیمرها در این بازی به وطن خود برگردند و با دشمنان شوم مبارزه کنند ، به Chaos Realms فرستاده می شوند. قرار است در این بازی راه طولانی و پر پیچ و خمی را پشت سر بگذارید. این بازی مهیج مورد توجه بسیاری از گیمرها واقع شده است و فروش بسیار خوبی داشته است. از نظر کارشناسان و گیمرهای حرفه ای ، این بازی از عناوین منحصر به فرد جاه طلبانه می باشد.

بازی Elden Ring

این بازی از بهترین بازی های 2022 می باشد که از The Legend of Zelda : Breath of the Wild الهام گرفته شده است و به خوبی طراحی شده است. در این بازی در یک منطقه ای قرار می گیرید که بسیار پهناور بوده و گشت و گذار در آن ، زمان بسیار زیادی می برد. عجیب و سری بودن ، غیرقابل نفوذ بودن و … از ویژگی های اصلی این بازی است.

این بازی در مقایسه با نسخه های قبلی خود بهتر ظاهر شده و گیمر را برای دنبال کردن بازی ترغیب می کند. هیچ گیمری از تجربه این بازی پشیمان نخواهد شد. هر چقدر هم که بازی ها سلیقه ای باشند ، باز هم این بازی این پتانسیل را دارد که اکثر مخاطبین را به خود جذب کند.

بازی NORCO ، از جدیدترین و بهترین بازی های 2022

 

بهترین بازی های 2022

 

داستان این بازی در شهری واقعی دنبال می شود که نام آن برگرفته از شرکت پالایش نیواورلئان می باشد. در این بازی ، کاراکتر اصلی بعد از فوت مادرش به منزل قدیمی خود برمی گردد. سبک این بازی رئالیسم جادویی با المان های عجیب و رمزآمیز می باشد. گیم پلی این بازی خاص است. نورکو ( از بهترین بازی های 2022 ) را می توان در سیستم عامل ویندوز و مک اجرا نمود.