0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
بهترین بازی های نقش آفرینی آنلاین

بازی های نقش آفرینی آنلاین ، از طرفداران بسیار زیادی برخوردار هستند. چندین مورد از این بازی ها را مرور می کنیم.

ویژگی های بازی Stardew Valley

داستان این بازی در فضای آرامی دنبال می شود. برای کسانی که به اجرای بازی های آرام و فارغ از هیاهو علاقه دارند ، این بازی بسیار مناسب است. یک فضای ساده و آرام که شما را به حال و هوای زندگی روستایی می برد. پرورش حیوانات ، ماهیگیری ، مزرعه داری ، آشپزی و … را در این بازی تجربه می کنید. شما این امکان را دارید که در این بازی به همراه یکی از دوستان خود به اجرای بازی بپردازید و وقایع بازی را مشترکاً تجربه کنید. این بازی جزء بهترین بازی های PS4 هم ، محسوب می گردد.

Warframe ، از بازی های نقش آفرینی

این بازی را می توانید به صورت آنلاین تجربه نمایید. شما در این بازی عضو گروه های 4 نفری می شوید و با دشمنان سر سخت خود نبرد می کنید. در این بازی 12 شخصیت برای انتخاب وجود دارند که هر یک از آنها از قابلیت های ویژه ای برخوردار هستند. این بازی را می توانید در کنسول های بازی مختلفی تجربه کنید.

Warframe را اسلحه های خاص آن جذاب کرده اند که قابلیت شخصی سازی دارند. حسن این بازی این است که می توانید با یک سیستم قدیمی هم این بازی را اجرا کنید. یعنی برای اجرای این بازی نیاز به پلتفرم پیشرفته ای ندارید.

بازی Divinity : Original Sin 2

یکی دیگر از بازی های نقش آفرینی آنلاین ، بازی فوق می باشد. بسیاری از گیمرها این بازی را به عنوان برترین بازی های چندین سال اخیر دانسته اند. در اجرای این بازی ، کار سختی پیش رو دارید. بنابراین اجرای این بازی را به گیمرهای با حوصله و حرفه ای توصیه می کنیم. شما باید در حد توان به دشمنان خود ضربه بزنید. آنها دارای زره های خاصی می باشند و برای ضربه زدن به آنها کار دشواری پیش رو دارید.

این دشمنان علاوه بر زره ، دارای توانایی های حرکتی فوق العاده ای می باشند. به همین علت ، اغلب حملات شما به نتیجه نمی رسد و شما باید تلاش زیادی کنید تا بتوانید بر آنها مسلط شوید. این بازی دارای درجات سختی مختلفی می باشد. بنابراین اگر اهل تجربه کارهای سخت هستید ، سریعاً برای اجرای این بازی اقدام کنید.

بازی مهیج و سرگرم کننده Diablo III

یک بازی نقش آفرینی دیگر ، بازی Diablo III می باشد. این بازی در سبک نقش آفرینی یک غول عظیم الجثه است. در لیست بازی های نقش آفرینی ، می توان این بازی را از برترین مورد نام برد. جذابیت بازی به اندازه ای است که ممکن است گیمر را به شدت وابسته خود کند. این بازی را می توانید با سه نفر از دوستان خود ، انجام دهید. برای اینکه ساعاتی خاطره انگیز را با دوستان خود بگذرانید ، به اجرای بازی Diablo III بپردازید. شاید بازی کمی پیچیدگی داشته باشد ، اما بسیار جذاب و مهیج می باشد. به طوری که دوست دارید لحظات دشوار بازی را پشت سر بگذارید و آیتم های پیش رو را تجربه کنید.

Dark Souls ، از بازی های نقش آفرینی

این بازی از نظر نقش آفرینی و جریان سازی در سطح بالایی قرار دارد. قبل از تجربه این بازی بدانید که ممکن است در این بازی به دفعات زیاد ، شکست را تجربه کنید. اگر روحیه اجرای چنین بازی ها را دارید ، به سراغ آنها بروید.

برای اجرای بازی و قرار گرفتن در فضای بازی ، می توانید یکی از دوستان را با خود همراه کنید. هیولاها و غول های مختلفی در مقابل شما و دوستانتان قرار می گیرند که باید با آنها مقابله کنید. جریان این بازی به گونه ای است که کاربر را تا حدودی عصبی می کند. به همین علت است که همراه بودن یک دوست در اجرای این بازی را توصیه می کنیم.

بازی Borderlands 2

 

بازی های نقش آفرینی

 

یکی دیگر از بازی های نقش آفرینی آنلاین ، بازی بوردرلندز 2 می باشد. این بازی از بازی های نقش آفرینی سنتی نمی باشد. بازی فوق ، بسیار کامل است و از محتواهای متعددی ایجاد شده است. بازی به شکل انفرادی و گروهی اجرا می شود. اکثر گیمرها دوست دارند که این بازی را به صورت گروهی اجرا کنند.همیشه لذت اجرای بازی های دسته جمعی متفاوت است و بازی Borderlands 2 هم ، از این قاعده مستثنی نمی باشد. همچنین می توانید اجرای سری سوم این بازی را تجربه نمایید که تجربه خوبی می باشد.

بازی Torchlight II ، از بازی های نقش آفرینی

در قسمت شخصی سازی بازی ، آزادی عمل زیادی دارید. در این بازی ، مجموعه ای از جریان های تازه و بکر در مقابل شما قرار می گیرد. شما از تجربه این جریان ها یا رویدادها ، لذت خواهید برد. این بازی را با بازی دیابلو 3 مقایسه می کنند. در این مقایسه ، بازی Torchlight II را ضعیف تر از بازی دیابلو 3 می دانند. نقاط قوت این بازی شامل پتانسیل بالا و گیم پلی متنوع می باشد که بر جذابیت بازی افزوده است.

Diablo II : Lord Of Destruction

در حال حاضر با ارائه بازی های جدیدتر و جذاب تر ، بازی دیابلو 2 مانند سابق در جذب مخاطب موفق نمی باشد. ولی باز هم کاربرانی هستند که از اجرای این بازی لذت می برند. بازی در ژانر اکشن است. این بازی ، یک تجربه خوب به عنوان بازی های دسته جمعی می باشد که می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. با اینکه زمان زیادی از ارائه این بازی گذشته است ، بازی به لحاظ سناریو و گیم پلی در سطح قابل قبولی است.

Grim Dawn ، از بازی های نقش آفرینی

 

بازی های نقش آفرینی

 

این بازی برگرفته از برهه ویکتوریا می باشد. در این بازی ، یک ماجراجویی خاص و مبهم را تجربه می کنید. به لحاظ تصویری ، بازی گریم داون به بازی بلادبودن شبیه است. به لحاظ گیم پلی ، بازی گریم داون به دیابلو 3 شبیه است. به لحاظ نقش آفرینی اکشن ، بازی در سطح بالایی است. شما در این بازی می توانید شخصیت مدنظر خود را ایجاد کنید. حتی صحنه های تاریک و خموش بازی برای شما مهیج می باشد.