0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
بهترین بازی های استراتژیک

بهترین بازی های استراتژیک را به شما معرفی می کنیم. این سبک بازی های ویدئویی ، از طرفداران زیادی برخوردار هستند.

سبک های بازی های ویدئویی بسیار متنوع بوده و هر یک از آنها از طرفداران خاصی برخوردار هستند. بارها درباره سبک های ویدئویی صحبت نمودیم و برترین بازی های هر سبک را معرفی کرده ایم. حال قصد داشته که درباره عناوین استراتژیک صحبت کنیم.

شما می توانید برخی از این بازی ها را با کنسول های بازی جدید و نسل نهمی تجربه کنید. اجرای بازی ها با کنسول های نسل جدید از جذابیت بسیار زیادی برخوردار است. برای خرید ایکس باکس سری ایکس و سری اس ، PS5 و ... به فروشگاه ستاره بازی ایران ( Psstar.ir ) مراجعه بفرمایید.

برخی از بهترین بازی های استراتژیک موارد زیر هستند :

Homeworld: Deserts of Kharak

این بازی که حدوداً چندین سال پیش عرضه شده است ، یک داستان جذاب و مهیج دارد. یکی از ویژگی های مثبت این بازی ، گیم پلی خوب بازی است. فروش این بازی آنچنان بالا نبوده ولی هنوز از این بازی به عنوان برترین بازی های این سبک یاد می کنند و اجرای این بازی را به علاقمندان این سبک بازی ها ، توصیه می کنند.

بازی The Banner Sega 3

احتمالاً نسخه های پیشین این بازی را تجربه کرده باشید. این بازی برای اغلب کنسول ها عرضه شده است که نسخه ایکس باکس وان آن بیشترین فروش را داشته است. از ویژگی های مثبت این بازی می توان به طراحی عالی ، موسیقی متن دلنشین ، داستان جذاب و گیرا و ... اشاره نمود. این مورد از بهترین بازی های استراتژیک ، در سال 2018 عرضه شده است.

شما می توانید برای خرید جدیدترین بازی های PS4 ، ایکس باکس وان و سایر پلتفرم ها به سایت Psstar.ir رفته و با قیمت های مناسبی این بازی ها را خریداری نمایید.

بازی Desperados III

کاربران بازی های PS4 و ایکس باکس وان و رایانه و ... بهتر است این بازی مهیج را اجرا نمایند. این بازی برگرفته از داستان John Cooper می باشد و رویدادهای آن در کشورهای مکزیک ، کلرادو و لوئیزیانا رخ می دهد. از ویژگی های این بازی می توان موسیقی زیبا ، المان های مخفی کاری جالب ، گرافیک خوب و ... را نام برد. این بازی توانست به عنوان یکی از بهترین بازی های استراتژیک ، نمرات خوبی را اخذ کند.

بازی Surviving Mars

داستان این بازی در ارتباط با آینده انسان ها است. قرار است که انسان به مریخ سفر کرده و تجربیات بسیار خوبی بدست بیاورد.مهمترین مسئولیتی که بر روی دوش شما در این بازی قرار گرفته است ، ساخت کلونی است. شما در مریخ به ساخت و ساز مشغول خواهید شد که تجربه جدید و منحصر به فردی به شمار می آید. برای ساخت کلونی با مشکلات زیادی دست و پنجه خواهید نمود اما در نهایت موفق خواهید شد. البته در صورتی که عملکرد خوبی داشته باشید.

Halo Wars 2 ، از بهترین بازی های استراتژیک

رویدادهای این بازی در جهانی تخیلی به وقوع می پیوندد. افراد گروه Spirit of Fire قرار است اتفاقات جالبی را پشت سر بگذارند. این بازی به دلیل ویژگی های خاصی که دارد تبدیل به یکی از بهترین بازی های این سبک شده است. شاید  جالب و عجیب به نظر بیاید اما هسته مرکزی گیم پلی این بازی از تکنیک سنتی سنگ ، کاغذ ، قیچی جهت ایجاد بالانسی در بازی بهره می گیرد. از ویژگی های خوب این بازی می توان به گیم پلی جذاب ، گرافیک باکیفیت و ... اشاره کرد که موجب تحسین از این بازی شده است.

عنوان استراتژیک Gears Tactics

در این نمونه از بهترین بازی های استراتژیک ، بایستی طبق یک روال مشخص به نابودی دشمنان بازی بپردازید. شما می توانید در کنار دنبال کردن جریان اصلی داستان ، آیتم های فرعی را دنبال کنید. گرافیک این بازی ، کیفیت بسیار بالایی دارد و یکی از نقاط قوت این بازی به شمار می آید. در این بازی شاهد جزئیات بسیار زیادی هستیم که فضای بازی را از تکراری بودن نجات داده است.

عنوان Tropico 6

قرار است در این بازی جذاب ، یک شهر کوچک را در جزیره ای بنا کنید. تمرکز اصلی در این بازی باقی ماندن در اوج قدرت است و صرفاً دستیابی به قدرت مدنظر نیست. بنابراین باید توجه زیادی داشته باشید که قدرت بدست آمده را از دست ندهید. در این راستا ، با مشکلات گوناگونی دست و پنجه نرم می کنید. ویژگی های این بازی شامل گرافیک باکیفیت ، گیم پلی جذاب و ... است.

Anno 1800 ، از بهترین بازی های استراتژیک

در این بازی حاکم منطقه ای شده که در دل آب ها قرار دارد و قصد داشته جزایر مختلفی را کشف نموده و قدرتمندترین امپراتوری را ایجاد کنید. جدال ها در این بازی در دو بخش آب ها و خشکی دنبال می شوند. این بازی ویژگی های جدیدی دارد که به سبب آن ، فروش بالایی را تجربه نموده است. قطعاً این بازی از برترین های سال های اخیر بوده است.

Total War: Three Kingdoms عرضه شده در سال 2019

این بازی درست در زمانی مورد توجه واقع شد که بازی های استراتژیک به دست فراموشی سپرده می شدند. کیفیت گرافیکی بالا ، گیم پلی جدید ، هوش مصنوعی تأثیرگذار  و ... از ویژگی هایی بوده که موجب جذابیت این بازی شده است. تجربه این بازی برای علاقمندان به بازی های استراتژی ، جذاب خواهد بود.

Command & Conquer Remastered Collection

این بازی ، از بهترین بازی های استراتژیک می باشد که ویژگی های بی نظیری شامل گرافیک بالا ، موسیقی ریمستر شده ، صحنه های جذاب ، فضایی متنوع و ... دارد. این بازی فروش بسیار بالایی داشته است و به شدت مورد استقبال کاربران قرار گرفته است. این بازی از سوی سایت های مختلف توانسته نمرات خوبی کسب کند. همچنین این بازی موفق به کسب عنوان برترین عنوان استراتژیک و برترین عنوان سال شده است.

-         با برخی از بهترین بازی های این سبک آشنا شدیم. با توجه به اینکه پلتفرم های بازی شما چیست ، می توانید به اجرای هر یک از این بازی ها بپردازید. سبک های استراتژیک ، یکی از جذاب ترین سبک های بازی های ویدئویی هستند.