0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
بسته های بازی Steam ارزان شد

بسته های بازی Steam ارزان شد

 

در حال حاضر چندین بسته عالی بازی Steam به طرز فجیعی ارزان شده است

Steam Game

 

رویداد بسته نرم افزاری Fanatical تعدادی بسته بازی جدید در فروش دارد که همه در Steam قابل خرید هستند.

 

اگر به دنبال برخی از بازی های رایانه های شخصی ارزان قیمت هستید ، در این

صورت شانس با شما همراه بوده است. آخرین رویداد فروش Fanatical هر روز

بسته نرم افزاری جدیدی را معرفی می کرد و اکنون همه بسته های موجود

مشخص شده است. بیش از ده ها بسته نرم افزاری برای انتخاب وجود دارد.

برخی از این بسته های نرم افزاری تعدادی بازی را در خود جای داده اند که

متناسب با یک موضوع خاص است ، در حالی که برخی دیگر یک بازی خاص و

کلیه DLC های آن را ارائه می دهند، مانند بسته نرم افزاری Tomb Raider GOTY و

بسته نرم افزاری Tokyo Xanadu Ex + Complete.

 

Staff Picks

یکی از بهترین بسته ها بسته نرم افزاری Staff Picks است که دارای 12 بازی با قیمت 4.79 دلار است. این مجموعه دارای عناوین بسیار خوبی نیز هست ، از جمله The Final Station ، Guts و Glory و Flashback و همچنین Bomber Crew: Deluxe Edition و Seum: Speedrunners از Hell. برخی از این بازی ها دارای ماجراهای فوق العاده ای هستند که می خواهید آنها را تا انتها مشاهده کنید ، در حالی که برخی دیگر دارای اکشن بیش از حد و چالش برانگیز هستند که شما را به سمت ادامه کار سوق می دهد.

 

Indie Gems

همچنین بسته نرم افزاری Indie Gems نیز وجود دارد که هشت بازی با قیمت 2.49 دلار جمع می کند. عناوین موجود در این بسته شامل تیراندازانی مانند Crimsonland و Donuts’n’Justice ، بازی های بقا مانند Dead Age و عدم اعتماد ، و Brawlout مانند بازی Super Smash Bros می باشد. این بازی ها بسته به اینکه چه مدت می خواهید به آنها اختصاص دهید ، برای لذت های کوتاه یا جلسات طولانی عالی هستند.

 

Reaper Bundle 3 10 بازی با قیمت 5 دلار جمع آوری می کند ، از جمله بازی های مخفی کاری Styx: Master of Shadows، RPG Of Orcs and Men و کلاسیک FPS System Shock: Enhanced Edition. این شهر همچنین دارای کتاب محبوب و شفاف محبوب ، دیوانه ، ساخت دک و ساختمان است. اگر به دنبال چیزی بوده اید که مدتی مشغول نگه داشتن شما باشد ، قطعاً این بسته نرم افزاری ارزش دیدن دارد.

بسته های بازی Steam

می توانید مجموعه کامل بسته های نرم افزاری را در Fanatical مشاهده کنید. معلوم نیست چه موقع فروش تمام می شود ، اما با وجود همه بسته های موجود ، احتمالاً در انتهای دم قرار دارد. اگر به هر یک از مجموعه های موجود علاقه مند هستید ، حتما آنها را قبل از اتمام تخفیف خریداری کنید.

 

تهیه و ترجمه در سایت psstar.ir