0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
بررسی بازی Tony Hawk's Pro Skater 1+2

بررسی بازی Tony Hawk's Pro Skater 1+2 ، موضوعی است که به آن می پردازیم. لذا تا انتها این مقاله را مطالعه بفرمایید.

سری بازی های تونی هاوک ، از برترین بازی های ورزشی می باشد. در سال 2020 ، ورژنی ریمستر از دو بازی اول این اثر ارائه شد که به گونه ای متفاوت ، نسخه های اصلی این دو بازی را به سبکی جدید به نمایش درآورد.

کاربرانی از اجرای بازی فوق لذت می برند که کمی به بازی های اسکیت برد علاقه داشته باشند. نسخه نسل نهمی این مجموعه در سال 2021 با نام Tony Hawk's Pro Skater 1+2 ارائه شد. بنابراین با خرید ایکس باکس سری ایکس و یا PS5 می توانید به اجرای باکیفیت این بازی بپردازید. البته این بازی در پلتفرم های دیگری اجرا می شود ، اما لذت اجرای آن در کنسول های نسل نهمی دوچندان است.

آشنایی با بازی اسکیت بازی حرفه ای تونی هاوک 2+1

بررسی بازی Tony Hawk's Pro Skater 1+2 برای علاقمندان به این بازی مفید خواهد بود. این بازی ، ریمیک نسخه های اول و دوم است که عرضه آن موجب غافلگیری کاربران شد. زیرا با توجه به شکست نسخه های پیشین ، کاربران انتظار ارائه نسخه جدیدی از این مجموعه را نداشتند.

کاربران به این دلیل به این بازی اطمینان نمودند و آن را تجربه کردند که سازنده آن استودیویی معروف و مطرح یعنی استودیوی ویکاریوس ویژنز ، بود. همین مسئله موجب شده است که کاربران بدانند با یکی از باکیفیت ترین بازی های ویدئویی سرو کار دارند.

داستان اسکیت بازی حرفه ای تونی هاوک 2+1

بررسی بازی Tony Hawk's Pro Skater 1+2 را از داستان آن آغاز می کنیم. این بازی همانند نسخه های پیشین خود ، داستان واضحی ندارد. گیمر در این بازی صرفاً باید برای کسب امتیاز تلاش کند. با اجرای حرکات مختلف و کمبو کردن آنها می توان امتیازهای بی شماری بدست آورد.

در ابتدای هر مرحله ، چندین هدف در معرض دید گیمرها قرار می گیرد که اهدافی از قبیل کسب امتیاز ، یافتن همه حروف های واژه SKATE در نقشه ، یافتن نوار VHS پنهانی ، اجرای حرکات گوناگون در موقعیت های ویژه از نقشه و ... می باشد.

زمانی که چندین مورد از این اهداف را اجرا کنید ، راه ورود به مراحل دیگر را هموار نموده اید. بنابراین رویکرد اصلی بازی روایت داستان و منسجم به خاتمه رساندن بازی نیست ، بلکه رویکرد اصلی کسب امتیازهای بیشتر ، آن هم به صورت اعتیاد آور است.

بررسی بازی Tony Hawk's Pro Skater 1+2 از نظر گیم پلی

بازی اسکیت باز حرفه ای تونی هاوک 2+1 ، در لیست برترین بازی های PS5 قرار گرفته است. طراحی این بازی به گونه ای بوده است که توجه زیادی به واقع گرایانه بودن بازی نشده است. گیم پلی این بازی ، به دور از هرگونه پیچیدگی است و کاملاً ساده است. برای یادگیری روند بازی و سوار شدن بر بازی ، کار آسانی پیش رو دارید.

البته زمانی می توانید حرفه ای شوید که چندین بار بازی را اجرا نموده و تمرین خوبی داشته باشید. نقطه قوت این بازی ، گیم پلی آن است. در واقع بسیاری از کاربران که برای چندمین بار به سراغ اجرای این بازی می روند ، به دلیل گیم پلی این بازی ، اجرای مجدد و مکرر آن را تجربه می کنند. آنها به خوبی می دانند که این بازی از داشتن داستانی خوب ، بی بهره است.

مراحل بازی اسکیت باز حرفه ای تونی هاوک 2+1

در ادامه بررسی بازی Tony Hawk's Pro Skater 1+2 به مراحل آن می رسیم. ویژگی جالب این بازی این است که تمامی مراحل آن را می توانید مجدداً اجرا کنید. هر یک از مراحل این بازی ، در فضایی جدید دنبال می شود. در واقع گیمر با اجرای این بازی ، چالش های مختلفی را در هر مرحله از بازی تجربه می کند.

اینکه شما بتوانید مراحل پیشین را دوباره اجرا کنید و با تجربه ای که بدست آورده اید ، به شکل بهتری آن مراحل را اجرا کنید ، یک فرصت بسیار خوب است. لذا شما این امکان را خواهید داشت که رکورد پیشین خود را جابه جا کنید و جایگاه بهتری را برای خود ثبت کنید.

در بررسی بازی Tony Hawk's Pro Skater 1+2 ، باید به چالش های مختلفی که شما درگیر آن می شوید ، اشاره نمود. این چالش ها صرفاً برای جذاب تر کردن و متنوع تر کردن بازی طراحی نشده اند. زیرا تجربه این چالش ها ، نوعی کمک برای شما محسوب می شود. تجربه چالش ها برای شما پول و امتیاز را به همراه می آورد.

پول در این بازی ، بسیار مهم است. با استفاده از پول و امتیاز xp می توانید کاراکتر خود را مطابق با میل خود و بدون هیچگونه محدودیتی شخصی سازی کنید. در بخش استیج ها ، تعدادی از آیتم های پنهانی هم دیده می شوند که یافتن آنها ، کار نسبتاً دشواری است.

بررسی بازی Tony Hawk's Pro Skater 1+2 از نظر گرافیک فنی و بصری

افکت های تصویری خوبی در بازی به کار رفته اند. استیج های موجود در بازی ، کاملاً متنوع هستند. تجربه اجرای بازی در غروب آفتاب و یا در معرض مستقیم نور آفتاب سوزان ، تنوع خاصی به بازی می بخشد. بنابراین محیط های بازی به اندازه ای متنوع هستند که شما را زده نمی کند.

از نظر گرافیک فنی باید اعتراف کنیم که لودینگ های بازی ، اندکی آزاردهنده هستند. اما در مجموع ، ایراد فنی دیگری در بازی وجود ندارد. به هیچ عنوان در بازی شاهد کاهش نرخ فریم ریت نخواهیم بود.

در بررسی بازی Tony Hawk's Pro Skater 1+2 مشاهده می کنیم که موسیقی این بازی برگرفته از موسیقی دو بازی اصلی می باشد. لذا حس و حال بازی های Tony Hawk's Pro Skater 2  و Tony Hawk's Pro Skaterبرای شما زنده می شود. البته قطعات موسیقی جدیدی هم در بازی به کار رفته است. سبک هایی مانند هیپ هاپ ، پاپ و رپ و ... برای موسیقی بازی به کار رفته اند. با اجرای این بازی ، حتماً یکی از جذاب ترین و مهیج ترین بازی های ورزشی سال های اخیر را تجربه خواهید نمود.